Top 9 Tischkicker Bälle – Hračky pro americký fotbal

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Firschoie

#ad

Firschoie 12 Tischfußball Kickerbälle,Tabletop Football aus ABS,32mm Mini Tischfussball Ersatzbälle, 4 Farbkombinationen, für Erwachsene Kinder Fußball Tisch Spiel Bedarf

#ad
Firschoie #ad - Keine angst vor kratzern bälle für tischfußball ist sicher und langlebig, schnell und nicht leicht vom Tisch zu fliegen, glatte Oberfläche, so dass Sie sich keine Sorgen über Kratzer auf dem Tisch machen müssen. Standardgröße 32mmtischfußball kickerbälle passt für die meisten Standard-Kickerspiele und kann jeden alten Ball ersetzen, der abgenutzt oder verloren ist, was für Sie bequem zu tragen ist.

Multi-color nicht leicht zu verblassen tischfußball kugeln mit fortschrittlicher Technologie, Erhältlich in 4 Farbkombinationen, orange und weiß, einschließlich blau und weiß, Braun, schwarz und weiß, nicht leicht zu verblassen, die Ihre verschiedenen Farbwahlen zu erfüllen. Breite palette von anwendungen tischfussball ersatzbälle für aquarium Aquascape Ball, Dekorationen, etc.

Ist nicht nur das beste geschenk wahl für Fußball-Liebhaber, Anhänger Geschenk Ornamente, oder Kinder Begleiter Spielzeug. Hochwertiges material tischfussball bälle hergestellt aus hochwertigem Umweltschutzmaterial, leicht zu greifen, ist es nicht leicht zu tragen und zu reißen, ungiftig und geschmacksneutral, und Sie werden ein realistisches Gefühl zu Ihrem Tischfußball-Erlebnis mit diesen Bällen hinzufügen.
ZnačkaFirschoie #ad
VýrobceFirschoie #ad
Výška1.26
Délka1.26
Hmotnost0.53
Šířka1.26

2. GOODS+GADGETS

#ad

PE, GOODS+GADGETS 12 ks Speedball Profi fotbalových míčků pro stolní fotbal stolní fotbal fotbal fotbal sada výběr různých druhů korek, PU, ABS 35 mm sada 12 ks

#ad
GOODS+GADGETS #ad - Zde obdržíte celkem 12 fotbalových míčků se 2 kusy z každého ze 6 druhů míčků na stolní fotbal. Tím se shodují i důležité detaily, jako jsou vlastnosti jádra míče nebo potahu. Tak získáte 6 různých typů míčků s jejich typickými vlastnostmi pro experimentování.

Kvalitní fotbalové míčky od speedball jsou od odborníků na stolní fotbal a nabízejí ambiciózní hráčům kickerů od začátečníků až po profesionály. Díky tomu se můžete nejlépe seznámit s různými provozními vlastnostmi v kombinaci s vaším stolem. Každý fotbalový míč byl vyroben z vybraného polyuretanu, pe nebo abs materiálu a nákladně potažen tak, aby přesně vyzdvihl herní vlastnosti, které by měl mít příslušný míč pro stolní fotbal míč. Na základě vlastní výroby a vývoje "in-house", jakož i přímého prodeje, lze drahé střední břicho vypnout.

Tak můžeme nabídnout poměr ceny a výkonu, který nemá obdoby. Tyto míčky kicker byly společně vyvinuty na kickerscene a přitom se stále více zlepšují technická stránka a funkce. Kdykoliv je možná i výměna kvůli jiným spoluhráčům a protivníkům pomalejší pro začátečníky, rychlé akce pro děti nebo velká přilnavost pro profesionální hry. Bez ohledu na to, jakou hru preferujete a jaké vlastnosti má stolní fotbal pro kopačky, tak najdete ty nejvhodnější.
ZnačkaGOODS+GADGETS #ad
VýrobceGoods & Gadgets #ad
Číslo dílu40990021
Modelka40990021

3. PIQIUQIU

#ad

PIQIUQIU 8 kusů míčků na stolní fotbal v sadě fotbalových míčků kvalitní tiché stolní fotbal 32 mm pro stolní fotbal a stolní fotbal

#ad
PIQIUQIU #ad - Mini míčky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, světlé a krásné barvy, před nákupem prosím potvrďte velikost, průměr 32 mm 1, 26 a hmotnost 17 gramů, kterou potřebujete. Různé způsoby použití, ozdoby na zavěšení dárků. Klasický vzor fotbalu/fotbalu vás dopraví na skutečné místo v terénu. Nechte své fantazii volný průběh s těmito mini stolními fotbalovými míčky. Velmi rychlé dodání a dobrý produktový servis za skvělou cenu. Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Fotbalový stůl náhrada fotbalu. Kicker 8dílná sada. Děkujeme.
ZnačkaPIQIUQIU #ad
VýrobcePIQIUQIU #ad
Hmotnost0.04
Číslo dílua

4. CYBGQP

#ad

6 kusů fotbalových míčů, míčky na fotbal na stolní fotbal míče, míčky na stolní fotbal, stolní fotbal, míčky na stolní fotbal, stolní fotbal míče, stolní fotbal, 36 mm mini stolní fotbal náhradní míče

#ad
CYBGQP #ad - Před nákupem si prosím ověřte velikost, kterou potřebujete. Vysoce kvalitní materiály fotbalových míčů: mini míčky na stolní fotbal jsou vyrobeny z vysoce kvalitního ekologického ABS materiálu, s hladkým povrchem, silným a s dlouhou životností, nelétají snadno ze stolu a nepoškrábou stůl.

Perfektní jako dárek pro fotbalové fanoušky, výplň sáčků na party, odměny ve třídě, vánoční dárky, dárky pro hosty a další. Hmotnost fotbalu je mírná, takže neodletí tak snadno. S těmito míčky dodáte realistický pocit. Velmi rozšířené míčky na stolní fotbal: kromě použití jako stolní míče lze tyto mini fotbalové míče použít také jako dekoraci pro fotbalové večírky a narozeninové oslavy. Veselá fotbalová stolní hra: kicker míčky jsou dobrou volbou pro volný čas doma, díky hře budou lidé šťastní, v kanceláři a ve škole, zvyšují také interakci mezi lidmi a posilují vzájemný vztah.

Náhradní fotbal: náhradní míčky jsou dobrým doplňkem pro stolní fotbal. Balení a velikost fotbalového míče: balení obsahuje 6 náhradních fotbalistů, každý stolní fotbal má průměr 36 mm, je vhodný pro většinu standardních stolních her pro kopačky. Naše kvalitní mini fotbalové míče vám umožní pokračovat ve hře stolního fotbalu a jsou nezbytností pro hraní a volný čas.
ZnačkaCYBGQP #ad
VýrobceCYBGQP #ad
Výška0.39
Délka3.94
Hmotnost0.02
Šířka3.94
Číslo díluLJB6HBZQ
ModelkaLJB6HBZQ

5. GOLDGE

#ad

Mini míčky, GOLDGE 8 ks stolních fotbalových míčů, stolní fotbal, černá a bílá

#ad
GOLDGE #ad - Barva, černá a bílá, nebledne. 5. 2. Materiál, abS ekologické plasty. 1, průměr, množství: 8 kusů, cca 32 mm.4, vhodné pro stolní fotbal 135 cm. 3. Grantie : nevystavujte prosím žádné neutrální nebo negativní hodnocení, prosím nekontaktujte nás, pokud máte otázky v provozu, do 24 hodin to dokážu perfektně vyřešit.
ZnačkaGOLDGE #ad
VýrobceGOLDGE #ad
Číslo díluGTT8-GE1-DE
ModelkaGTT8-GE1-DE

6. Disnace

#ad

8 kusů stolních fotbalových míčků 32 mm mini fotbal profesionální stolní fotbal vícebarevné náhradní míčky pro dospělé děti fotbal stůl hra potřeba

#ad
Disnace #ad - S průměrem 32 mm a hmotností cca 17 g je vhodný pro většinu standardních stolních fotbalů. Informace o balíčkusada obsahuje 8 stolních fotbalových míčků v klasických barvách. Robustní a s dlouhou životností stolní fotbal je vyroben z vysoce kvalitního ekologického pryskyřičného materiálu, který má dlouhou životnost a nevybledne snadno; povrch je hladký a stolní počítač se snadno nepoškrábe.

Iroké použití naše sada na kopy je nutností pro zábavné deskové hry a sportovní aktivity v každém herně, společnou hračkou, abyste si mohli užívat volný čas s přáteli a rodinou. Profesionální náhradní fotbal jako náhrada za stolní fotbal jsou naše výrobky kvalitní a mají dlouhou životnost, pestrobarevné a velmi dobré příslušenství, které nahradí ztracené nebo poškozené míče při stolních fotbalových hrách.

8 kusů fotbalových míčkůtyto míčky lze kromě stolního fotbalového fotbalu použít také jako dekoraci pro fotbalové fanoušky, dětské hry nebo hračky a jsou nutností pro hry a volný čas.
ZnačkaDisnace #ad
VýrobceDisnace #ad
Výška1.18
Délka4.72
Šířka4.72
Číslo dílu601-02204
Modelka601-02204
ZárukaBez záruky

7. Ailvor

#ad

Náhradní míčky pro dospělé a děti, 12 kusů fotbalových míčů, černá bílá, míčků na stolní fotbal, fotbalový stůl hra 32 mm

#ad
Ailvor #ad - Zábavná stolní hra fotbalové míčky jsou dobrou volbou pro volný čas doma, v kanceláři a ve škole. Ideální dárek design v černé a bílé barvě, sada míčků na stolní fotbal jsou ideální dárky pro děti a milovníky fotbalu, klasický a cool vzhled, udělejte jim překvapení.

Průměr 36 mm a hmotnost 25 gramů, vhodná hmotnost brání tomu, aby míčky na stolní fotbal vyletěly ze stolu. Díky hře budou lidé šťastní, zvyšují také interakci mezi lidmi a posilují vzájemný vztah. Sada 12 kickerballbalení obsahuje 12 kusů míčků na stolní fotbal, dostatečné množství a lze jej použít jako náhradu za rozbité míčky při stolních fotbalových hrách.

Iroké použití tyto míčky lze použít jako dárkové balíčky na dětské party, akvarijní koule Aquascape, ocenění do školních soutěží, dekorace atd. Materiál a velikost míčky jsou vyrobeny z abs materiálu s hladkým povrchem, struktura je silná a má dlouhou životnost.
ZnačkaAilvor #ad
VýrobceAilvor #ad
Výška1.42
Délka1.42
Hmotnost0.06
Šířka1.42

8. RAYNA GAMES

#ad

Shwarz, běžná velikost, stolní fotbal 32 mm, RAYNA GAMES 12 kusů fotbalových míčů

#ad
RAYNA GAMES #ad - Použitelné scénáře tato sada mini stolních míčků se hodí pro fotbalové narozeninové dekorace, dárkové balíčky pro dětské party, odměny za dny hraní ve třídě nebo dětské hry. Zábavné rodinné hrymíčky na stolní fotbal jsou ideální jak na party, společná hračka, tak pro soukromé použití, abyste si mohli užívat volný čas s přáteli a rodinou.

Je to nutnost pro hraní a volný čas. Díky těmto vysoce kvalitním mini komiksům s dlouhou životností můžete i nadále hrát stolní fotbal bez obav o náhradu fotbalu. Velikost stolního fotbalu balení obsahuje 12 náhradních fotbalů, každý stolní fotbal má průměr 32 mm, je vhodný pro většinu standardních stolních her pro kopačky. Robustní a dlouhá životnost mini míčky na stolní fotbal jsou vyrobeny z vysoce kvalitního ekologického ABS materiálu, s hladkým povrchem, silným a s dlouhou životností, nelétají se snadno, nevylétají ze stolu a nepoškrábou stůl.

Náhradní fotbal náhradní stolní fotbal je dobrým příslušenstvím pro stolní fotbal. Zákaznický servispokud narazíte na problémy při používání našeho malého stolního fotbalu, kontaktujte nás, pomůžeme Vám problém efektivně vyřešit a zajistíme bezstarostný nákup.
ZnačkaRAYNA GAMES #ad
VýrobceRAYNA GAMES #ad
Hmotnost0.46

9. Tibapla

#ad

8 kusů míčků na stolní fotbal 32 mm, náhradní míčky stolní fotbal černý a bílý stolní fotbalový míč, stolní fotbal příslušenství, stolní fotbal stolní fotbal náhradní míč

#ad
Tibapla #ad - Velmi rozšířené kromě použití jako stolní míče lze tyto mini fotbalové míče použít také jako dekoraci pro fotbalové večírky a narozeninové oslavy. Skvělé příslušenství, mají hladký povrch, které nahradí ztracené nebo poškozené míče při hraní stolního fotbalu. Veselá stolní hra stolní fotbal je společná hračka pro volný čas s přáteli a rodinou, doma, perfektní pro soutěže a soukromé použití.

Hmotnost fotbalu je mírná, takže neodletí tak snadno. Balení obsahuje sada obsahuje 8 náhradních míčků na stolní fotbal, abyste si mohli hrát s přáteli a rodinou, každý míč má průměr 32 mm a je vhodný pro většinu standardních her pro jednoho i více hráčů. Náhradní fotbalnáhradní míčky jsou dobrým doplňkem pro stolní fotbalové hry. Vysoce kvalitní materiálynaše fotbalové míčky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní ekologické pryskyřice, jsou silné a s dlouhou životností, nevyblednou, snadno se nerozbijí a nepoškrábou stůl.

Perfektní jako dárek pro fotbalové fanoušky, vánoční dárky, výplň sáčků na party, odměny ve třídě, dárky pro hosty a další. Mini fotbal v klasických barvách, odbourávat stres a bavit se. Naše náhradní míčky na stolní fotbal jsou skvělou volbou pro příležitostné sporty ve škole, v baru nebo v kanceláři a nepostradatelným doplňkem pro nadšence stolního fotbalu a profesionální stolní fotbalisty. Naše kvalitní mini fotbalové míče vám umožní pokračovat ve hře stolního fotbalu a jsou nezbytností pro hraní a volný čas.
ZnačkaTibapla #ad
VýrobceTibapla #ad
Výška1.26
Délka1.26
Šířka1.26