Top 10 Yisora Akku Staubsauger – Elektrické smetáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HOMPANY

#ad

Až 55 minut, 5 otvorů s vysokou účinností, vzpřímený, HOMPANY Akumulátorový vysavač 500 W/40 000 Pa, zvířecí, vysavač s rukojetí pro tvrdé podlahy, bezdrátový vysavač s dotykovým displejem, koberec

#ad
HOMPANY #ad - Silná sací síla + dlouhá výdrž baterie vysavač smartvac 12 používá extrémně tichý motor 500 w, dlaždic, koberců s krátkým vlasem, který může poskytnout silný sací výkon až 40 000 pa. Tyčový vysavač používá 5 děr separační a 5vrstvý filtrační systém, 3 mikrometrů, který dokáže filtrovat 99, čímž se snižuje ucpání filtru a prodlužuje životnost motoru vysavače.

Samostatně stojící + volné ruce hompany se orientuje na potřeby uživatelů a smartvac 12 přebírá nový design pro samostatně stojící uložení příslušenství. Vizualizace + smart dual screen s elegantním velkým chytrým led displejem můžete snadno zkontrolovat provozní stav akumulátorového vysavače bez sáčků. Věřte prosím hompany – firmě, u které je zákazník na prvním místě! Ještě jednou děkujeme! Inteligentní chybová hlášení vám mohou pomoci intuitivněji porozumět problémům s akumulátorovými chlupy a usnadnit pravidelné čištění a údržbu. Není nutné instalovat nástěnný držák, čímž se účinně zabrání poškození stěny a uživatelé nájemních domů jsou velmi uživatelsky příjemní.

Nabíjení trvá 4 hodiny a může běžet autonomně od 20 minut maximální sací výkon až 55 minut minimální sací výkon. Spora času + úspora práce v porovnání s běžnými akumulátorovými vysavači má rotující kartáč tento akumulátorový vysavač plně sametovou konstrukci válečku, který výrazně zvětšuje kontaktní plochu mezi podlahovým kartáčem a podlahou; vestavěný motor podlahového kartáče 5C má vyšší rychlost a je vybaven "trakcí", čímž se snižuje zatížení svalů o 16 %, posunutí dopředu. Bezdrátový vysavač můžete umístit kdekoliv a mít volné ruce kdykoli a kdekoliv.
ZnačkaHOMPANY #ad
VýrobceHOMPANY #ad
Výška44.09
Délka9.83
Hmotnost6.39
Šířka8.46
Číslo díluAC-BILL-16
ModelkaSmartvac 12

2. Buture Pro

#ad

Bezdrátový vysavač Anti-Tangle na doma, akumulátorový, bezdrátový vysavač s inteligentním automatickým režimem, barevná dotyková obrazovka, 38000 PA/450 W, Buture Pro Akumulátorový vysavač, až 55 min

#ad
Buture Pro #ad - Displej akumulátorového vysavače kromě toho zobrazuje zbývající výkon baterie a varuje vás, pokud je vysavač bezdrátově ucpaný, takže všechny vaše rodiny mají chytřejší zážitek z čištění. 3 roky záruka buture pro nabízí registrovaným zákazníkům bezplatnou 3letou záruku a zákaznický servis 7 × 24 – těší se tak vysoce kvalitnímu nákupu.

Nádoba na prach o objemu 1, což usnadňuje čištění. Výkonný sací výkon 450 w/38 kpa akumulátorový vysavač buture pro bp10 má vylepšený, stelivo pro kočky, obilí, zbytky papíru, kávová zrna, který zajišťuje delší životnost a nižší hlučnost akumulátorového vysavače. Univerzální příslušenství bezdrátový vysavač bp10 vybaven led světly pro osvětlení tmavých míst, teleskopickou trubkou s nastavitelnou délkou 42 ~ 64 cm, podlahovým kartáčem rotujícím o 180° horizontálně/90° vertikálně a kartáčem na spáry. Dokáže efektivně čistit zvířecí chlupy, výkonný 450W motor, zvířecí trus, mouku, prach atd.

55 minut provozu a odnímatelná baterie bezdrátový vysavač buture pro bp10 je vybaven 7článkovou baterií 2200 mah, která zajišťuje důkladné čištění celého domu 200 ㎡ s maximální dobou čištění 55 minut 15 minut při vysokém výkonu, 55 minut při nízkém výkonu na tvrdé podlaze. A kartáč 2 v 1. Samozřejmě je k dispozici také návod k obsluze v 6 jazycích. Barevný dotykový displej a automatický režimnechcete rychlost manuálně nastavovat? Žádný problém, jednoduše přepněte dotykem barevného displeje do automatického režimu a bezdrátový vysavač automaticky přizpůsobí sací výkon různým čisticím povrchům.
ZnačkaButure Pro #ad
VýrobceButure Pro #ad
Výška17
Délka10
Hmotnost5.7
Šířka7
Číslo díluBP10
ModelkaBP10

3. BuTure

#ad

38000 Pa, kartáč proti angle, BuTure Bezdrátový akumulátorový vysavač VC60, 450 W, 1,5l tyčový vysavač s LED displejem, výdrž až 55 minut, karta s vůní pro tvrdé podlahy/koberce/zvířecí

#ad
BuTure #ad - Vysajte ihned vysavačem vc60 od buture a rozšiřte ovocnou vůni ve svém domě, zvířecích chlupů nebo zbytků potravin vede k nepříjemným pachům ve vysavači. Více zápachu ve vysavači? - neustálé vysávání nečistot, ale také odbourávajínaše vonné karty jsou bez alkoholu a přísad, proto jsou vhodné i pro prostory, prachu, děti, ve kterých se nacházejí miminka, osoby citlivé na zápach a domácí zvířata.

Snadno absorbuje prach, které poskytují vynikající čisticí výkon až 55 minut, drobky, který s až 180 000 otáčkami za minutu dosahuje nebývalého cyklónového sacího výkonu 38000 Pa, čímž se efektivně vyřeší problém nedostatečné výdrže baterie. S naší dodávanou voňavou kartou se pachy nejen překrývají, zvýšíte vaši pohodu. Tento akumulátorový vysavač je vybaven několika bateriemi s vysokou kapacitou, což výrazně zlepšuje provozní účinnost. Velký kartáč na podlahu s válečkem proti angle odstraňuje všechny zarostlé zvířecí chlupy a nečistoty z koberců nebo tvrdých podlah, že i citlivé tvrdé podlahy a koberce budou důkladně vyčištěny, aniž by zanechaly škrábance nebo stopy opotřebení, které efektivně redukují zamotání.

A pokud se vysavač rozbije, stav vysavače lze zobrazit v reálném čase, pomocí kterého můžete problém rychle vyřešit. 1, pylu a alergenů, ale také účinně zabraňuje vniknutí prachu zpět do vzduchu v místnosti, 5l nádoba na prach – akumulátorový vysavač má filtrační systém s více kužely a cyklónové oddělení je efektivnější. Inteligentní displej – bezdrátový vysavač je vybaven inteligentním displejem, takže přesně víte, dostanete na inteligentní displej intuitivní návod, jak vysavač funguje. To dokáže odstranit nejen 99, 5litrová nádoba na prach s velkým objemem pro úklid celého domu, že by se čištění přerušilo.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost1
Šířka1
Číslo díluVC60
ModelkaVC60

4. Authmic

#ad

Authmic Akumulátorový vysavač, akumulátor × 2, nádoba na prach 1,3 l, vakuový čistič na zvířecí chlupy, bezdrátový vysavač až 50 minut, bezdrátový vysavač s sací silou 25 000 Pa, koberce a tvrdé

#ad
Authmic #ad - Snadno splní vaše každodenní požadavky na čištění. Ať už jde o prach, malé oblázky nebo ořechové skořápky, kousky papíru, 9 %. Při plném nabití umožňují obě baterie životnost celkem 100 minut. Flexibilita pro všechny rohy bezdrátový vysavač lze snadno otáčet o 180° a podlahový kartáč je vybaven led světlem, které osvětluje tmavé oblasti pod všemi druhy nábytku a pomáhá vám odstranit skrytý prach z tmavých koutů.

Vysoce účinný filtrační systém 5 v 1 filtrační systém vysavače 5 v 1 zajišťuje čistotu odpadního vzduchu 99, které jsou menší než 2 μm. Bezstarostná záruka a přátelský design 1, 3l velká nádoba na prach snižuje přerušení a odstraňuje prach stiskem tlačítka. Devět kombinací pro celou řadu kombinací odnímatelný vysavač s kartáčem 2 v 1, klávesnicích, štěrbinovou hubicí a válečkovým kartáčem. Abs filtr: izoluje částice, zvířecí chlupy, baterie vysavače se s nimi snadno vyrovná.

Cyklonový filtr: zachycuje velké viditelné částice. Existují dva režimy sání: energeticky úsporný standardní režim vydrží 40–50 minut, maximální režim 20–30 minut. Tento vysavač má dvě vyměnitelné baterie. Vysoce účinný filtr h13: filtruje 99, 9 % mikroskopických částic. 4 multifunkční příslušenství, postelích a dalších, které se v 6 kombinacích dostanou do všech rohů, autech, kobercích, pohovkách, perfektní pro čištění prachu a zvířecích chlupů na podlahách, závěsech, pro všechny vaše potřeby čištění najednou.
ZnačkaAuthmic #ad
VýrobceAuthmic #ad
Výška44.49
Délka9.45
Hmotnost8.6
Šířka6.3
Modelka618A+akku

5. Laresar

#ad

Animovaný barevný displej, bezdrátový vysavač s vonnou kartou, vysavač na tvrdé podlahy/koberce/zvířecí chlupy/auto/dům, 38 kpa/55 min/450 W, kartáč proti angle, Laresar Akumulátorový vysavač

#ad
Laresar #ad - Jediný barevný animovaný displej na trhu. Můžete si užívat online zákaznickou podporu 24 h × 7. Vybavena několika filtračními systémy pro oddělení prachu a vzduchu, nově vytvořená filtrační vrstva z vonné fólie na výstupu vzduchu odstraňuje pachy ze vzduchu, zatímco současně odsává odpadky a vzduch dodává vůni.

Doba provozu vysavače se mění při použití různých režimů sání. K tomu patří: tři režimy sání, alarm při poruše nabíjení, alarm při nízkém stavu baterie, indikace nabíjení, alarm při ucpání podlahových kartáčů a alarm při ucpání vzduchových kanálů. Je vhodný pro čištění všech druhů tvrdých podlah, koberců a mramorových podlah. Perfektní pro čištění prachu, drobků, že je vybaven novým a vylepšeným 450W bezkartáčovým motorem, steliva pro kočky a dalších.

Je to proto, zvířecích chlupů, který vysavači dodává větší sílu. Zobrazuje osm stavů vysavače v reálném čase v animovaném formátu. A lze ji zakoupit samostatně u Amazonu. Vysavač elite s6 má sací výkon až 38 000 pa. Kromě toho nabízí tři řešení chyb pro rychlejší vyřešení neočekávaných problémů s vysavačem. Výdrž baterie je až 55 minut.
ZnačkaLaresar #ad
VýrobceLaresar #ad
Výška46.46
Délka10.24
Hmotnost5.29
Šířka9.84
Číslo díluELITES6
ModelkaELITES6

6. BuTure

#ad

BuTure Akumulátorový vysavač 450 W, 38 kPa, doba provozu až 55 minut, tichý bezkabelový vysavač s válečkem proti angle, nástěnná nabíjecí stanice, s automatickým režimem, dotyková obrazovka, na tvrdé

#ad
BuTure #ad - Akumulátor je kromě toho vyjímatelný, aby vyhovoval vašim různým požadavkům na nabíjení. Vybaven automatickým režimem, díky senzorům přizpůsobuje akumulátorový vysavač automaticky sací výkon a optimalizuje provozní dobu v závislosti na podlaze tvrdé podlahy/koberec. Nástěnná nabíjecí stanice – na rozdíl od běžného nástěnného držáku je bezdrátový vysavač vc50 vybaven nabíjecí stanicí namontovanou na stěně, pomocí které můžete svůj akumulátorový vysavač přímo nabít během jeho skladování.

Led přední světla pro čištění pod nábytkem a postelemi, abyste nepřehlédli žádný skrytý prach. Hloubkové čištění všech podlah tvrdé podlahy/koberce. Perfektní akumulátorový vysavač pro zvířecí chlupy – ideální pro alergiky a majitele domácích zvířat! velký kartáč na podlahu s válečkem proti angle odstraňuje všechny zakomponované částečky nečistot a zvířecí chlupy z koberců nebo tvrdých podlah.

Inteligentní dotykový displej – dotykový led displej vám umožňuje přepínat mezi automatickým a manuálním režimem během vysávání a poskytuje vám přehled o všem v reálném čase, od výdrže baterie vysavače až po údržbu. Pokud je válečkový kartáč/hostitel zablokován, vydá dotykový displej červený alarm pro připomenutí. Výkonný a s dlouhou životností – bezdrátový vysavač buture vc50 je vybaven sacím výkonem až 38000 pa, nečistoty a další. Chytrý akumulátorový vysavač – přeruší tuhý a neflexibilní režim čištění.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceS16 #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost3.97
Šířka1
Číslo díluVC50
ModelkaVC50

7. BuTure

#ad

Akumulátorový vysavač, barevná dotyková obrazovka, 38000 PA/450 W, BuTure Akumulátorový vysavač JR700, tvrdá podlaha, odnímatelná baterie, koberce, bezdrátový vysavač výdrž až 55 min, zvířecí chlupy

#ad
BuTure #ad - Délku teleskopické trubky lze změnit ze 42 cm na 65 cm. Doba provozu 55 minut bezdrátový vysavač je vybaven 7článkovou baterií 2200 mah, která zajišťuje důkladné čištění celého domu 200 m² s maximální dobou čištění 55 minut. Bezstarostný servisbuture nabízí registrovaným zákazníkům bezplatnou 3letou záruku a zákaznický servis 7 × 24 a těší se tak vysoce kvalitnímu nákupu.

Při čištění podlahy/koberce není nutné měnit hlavici kartáčku. Měkké/tvrdé štětiny jsou zabudovány. Multifiltrační systém a 1, 5l nádoba na prach na výstup vzduchu vysavače jr700 bezdrátově přidáváme hepa filtr pro maximalizaci izolace prachových částic, ochranu motoru a prodloužení životnosti vysavače. 38 kpa, obratem ruky zachytí všechny usazeniny a zvířecí chlupy. 15 min při vysokém sacím výkonu, 55 min při nízkém sacím výkonu. Univerzální elektrický kartáč ani-tangle akumulátorový vysavač buture jr700 je vybaven nejmodernějším elektrickým kartáčem Anti-Tangle.

Elektrický kartáč rotující o 180° horizontálně/90° vertikálně je flexibilní pro čištění rohu. Bezkonkurenční sací výkon 450 w a 38 kpa! nejvýkonnější akumulátorový vysavač od buture je konečně na trhu! s vylepšeným bezkartáčovým 450W motorem se jeho životnost pětkrát prodlužuje ve srovnání s kartáčovým motorem. Nádoba na prach o objemu 1, 5 l může současně pojmout odpadky a zvířecí chlupy, což usnadňuje čištění. Můžete včas zjistit stav baterie, zamotaného kartáčového válce a zablokovaného přívodu vzduchu.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška17
Délka10.62
Hmotnost5.73
Šířka7.48
Číslo díluJR700
ModelkaJR700

8. Roanow

#ad

Bezdrátový vysavač až 55 minut, Roanow Akumulátorový vysavač MarsVac S1, 450 W/38000 Pa, koberec, lehký vysavač proti angle, s LED displejem, zvířecí chlupy, 1,5 l, tyčový vysavač na tvrdé podlahy

#ad
Roanow #ad - Led displej vše v jednom roanow cordless vakuum má velký inteligentní led displej, můžete snadno zjistit aktuální stav vašeho vysavače. Istěte tiše a s menším rušením pro rodinu a domácí zvířata. 55 minut dlouhá doba provozu tento tyčový vysavač má baterii 2200 mah, poskytuje až 20 maximální režim – 55 minut režim ECO nepřerušovanou dobu provozu v závislosti na režimu, 4h rychlé nabíjení, ideální pro velké úkoly a úklid celého domu.

Silný sací výkon 450 w/38 kp bezdrátový vysavač marsvac s1 může v maximálním režimu dosáhnout výkonného sacího výkonu 450 w/35 kpa, který může okamžitě vysávat nečistoty, zvířecí chlupy a skvrny, snadno se čistí tvrdé podlahy, dlaždice, nečistoty, koberce a podlahy z tvrdého dřeva. Ultra lehký a anti-tangle kartáč hlavní těleso bezdrátového vysavače je s hmotností pouhých 1, kombinuje rotující kartáč s měkkými a tvrdými štětinami a motorizovaný kartáč s hřebenovými zuby, 2 kg super lehké a perfektně se hodí pro čištění jednou rukou, který zajišťuje lepší přístup k větracím kanálům pro vlasy a zvířecí chlupy a účinně snižuje rozcuchání.

Velký objem nádoby na prach o objemu 1, že by se čištění přerušilo. Zobrazuje v reálném čase sací režim, zbývající stav baterie a vzpomínku na ucpaný podlahový kartáč. 99, 5 litru pro úklid celého domu, 99% filtrační systém a 1, je bezpečný a přátelský pro rodiny s miminky, 99 % jemného prachu, která zachycuje 99, 5l nádoba na prach bezdrátový vysavač má 7stupňovou cyklonovou ochrannou strukturu proti prachu, takže si nemusíte dělat starosti, staršími lidmi a osoby vyžadujícími péči.
ZnačkaRoanow #ad
VýrobceRoanow #ad
Výška11.4
Délka7.48
Hmotnost2.7
Šířka16.9
ModelkaMarVac S1

9. Authmic

#ad

Koberce a zvířecí chlupy, Authmic Akumulátorový vysavač, 5 × HEPA pro tvrdé podlahy, 25 000 Pa, vakuový čistič H13, bezdrátový vysavač až 50 minut, bezdrátový vysavač s kartáčem Anti-Tangle

#ad
Authmic #ad - Podlahový kartáč anti-tangle baterie do vysavače je vybavena kartáčem na podlahu a motorem, který podstatně snižuje možnost zachycení chloupků. 2 roky záruka a přátelský zákaznický servis tým authmic nabízí 24–7 zákaznický servis a technickou podporu pro akumulátorový vysavač.

Vysoká sací síla 25 000 pa. Akumulátorový vysavač podporuje 2 režimy sání: standardní režim běží 40 – 50 min; maximální režim běží 20-30 min. 50 minut dlouhá doba provozu bezdrátový vysavač má zabudovanou 7článkovou baterii s kapacitou 2200 mah, která může prodloužit životnost a nabídnout vynikající čisticí výkon až 50 minut. S led světlem můžete vyčistit veškerý sotva znatelný prach.

Tento produkt se dodává se 4 hepy a vystačí na 8–12 měsíců. Bezdrátový vysavač může čistit plochu 200 ㎡ ve standardním režimu. S vysoce kvalitním motorem nabízí akumulátorový vysavač 25 000 pa silný sací výkon v režimu max. Výškově nastavitelná teleskopická trubka je vhodná pro různé výšky. Sací režimy můžete nastavit stisknutím symbolů "" a "" na displeji. Snadnější a rychlejší ovládání.
ZnačkaAuthmic #ad
VýrobceAuthmic #ad
Výška47.64
Délka6.3
Šířka9.45
ModelkaAkku Staubsauger A17

10. Belife

#ad

Handstaubsauger für Hartboden Teppich Tierhaare, 6-in-1 Akkusauger kabellos, Stielstaubsauger LED-Anzeige, 22KPa Staubsauger kabellos, Belife Akku Staubsauger, Stabstaubsauger 40 min Laufzeit

#ad
Belife #ad - Dank des 0, 8-Liter-Staubbehältervolumens. Vielseitige werkzeugemit der langen fugendüse, wie sofas, der staubbürste und dem ausziehbaren Metallrohr. Leeren sie den Papierkorb schnell mit einem Klick. Flexible motorisierte bürste und led-anzeigedie stielstaubsauger bodenbürste lässt sich um 175° seitwärts und um 90° nach oben und unten schwenken und ist mit einem vorderen LED-Scheinwerfer ausgestattet, um die Reinigung unter Möbeln, schwer zugänglichen Stellen oder dunklen Ecken zu erleichtern.

V-förmige bürste mit weichen und harten Borsten, um das Verwickeln von Haaren um die Walze zu reduzieren. Kundendienstbei fragen kontaktieren sie uns bitte per e-mail oder telefonisch! wir bieten 1 jahr Garantie und einen Zubehöraustausch-Service! Leistungsstark und langlebigkabelloser staubsauger von belife, 40 minuten, krümel, Staub, sodass er mühelos Schmutz, 13 minuten, max-Modus 22 kPa, Min-Modus 9 kPa, ausgestattet mit einem bürstenlosen Hochgeschwindigkeitsmotor mit 93.0000 u/min und einem 7 x 2000 mAh Li-Ionen-Akku, Tierhaare.

Maximale flexibilitätdas ausziehbare metallrohr des stabstaubsaugers kabellos ermöglicht Ihnen die mühelose Reinigung von Decken und anderen schwer zugänglichen Bereichen. Dieser akku-staubsauger kann problemlos in 6 arten von leichten Handstaubsaugern für die Reinigung des gesamten Hauses, Treppen und verschiedenen Lücken, Decken, Vorhänge, umgewandelt werden. Perfekt für haustierbesitzerakku staubsauger tierhaare, und mit einem Kamm ausgestattet, die mit einer elektrischen bodenbürste mit größerem Durchmesser ausgestattet sind, die effektiv Tierhaare und Staub aufsammeln, die eine größere Fläche gleichzeitig reinigen kann.
ZnačkaBelife #ad
VýrobceBelife #ad
ModelkaS10