Top 10 Wlbrk12 Akku-Lötkolben – Páječky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ersa

#ad

ERSA Independent 75 profesionální sada plynových páječek 75 W teplota až 580 °C vč. 4 pájecích hrotů, 2 trysky 1300 °C žhavicí nůž, odkládací třmen – mobilní páječka Power – kdekoli, přepravní box

#ad
ersa #ad - Pájedlo je ersa independent 75 bezdrátově zvládne každý úkol. VŠeou kromě perfektních výsledků pájení se sada plynového pájení se svým obsahem dodávky hodí pro požární malbu, opravu šperků, modelářství, smršťovací hadice nebo jako řezačka pěnového materiálu.

Výkonný plynule nastavitelný výkon 15 až 75 wattů srovnatelný. Snadno se plní a s náplní vydrží až 60 minut. Okamžitě připraveno k použití díky piezo zapalování je ergonomická antistatická plynová páječka během několika sekund na teplotu a funguje vždy spolehlivě. S elektr.

Kompletní sada plynová páječka 75 w, 4 pájecí hroty 1/2, 4/3, 2/4, 8 mm 580 °c | plamen 1300 °c | tryska na topný plyn 625 °c | žhavicí nůž 580 °C | reflexní plech | odkládací třmen a čisticí houba v robustním přepravním boxu. Mobilní Žádný proud? Žádný problém! díky butanovému plynu je víceúčelová plynová páječka ideálním nástrojem pro všude.
Značkaersa #ad
VýrobceERSA #ad
Výška0.01
Délka0.01
Hmotnost0.64
Šířka0.01
Číslo dílu0G07400141
Modelka0G07400141

2. Milwaukee

#ad

červená/černá, Milwaukee 4933459761 M12 SI-201C akumulátorová pájka s 1x baterií a nabíječkou v kufru

#ad
Milwaukee #ad - Hlava aretovatelná ve 3 polohách – 0°, 45°, 90°. Monitorování teploty pro konstantní teplotu během použití. Led osvětlení pracovního prostoru. Pájecí hroty vyměnitelné bez nářadí. Dosahuje teploty použití za pouhých 20–30 sekund.
ZnačkaMilwaukee #ad
VýrobceMilwaukee #ad
Výška15.75
Délka1.97
Hmotnost0
Šířka1.97
Číslo dílu4933459761
ModelkaMilwaukee 4933459761

3. CRAFTSMAN

#ad

Nur Werkzeug CMCE040B, CRAFTSMAN V20 Akku-Lötkolben

#ad
CRAFTSMAN #ad - 400° bis 1000° F. 10, 2 m langes kabel für Mobilität und Flexibilität. Einstellbarer temperaturbereich: Einfach auf die gewünschte Temperatur einstellen. Schwammhalter auf der Unterseite, Schwamm im Lieferumfang enthalten.
ZnačkaCRAFTSMAN #ad
VýrobceCraftsman #ad
Číslo díluCMCE040B
ModelkaCMCE040B

4. WOWGO

#ad

5 pájecích hrotů, pájecí sada, odpájecí čerpadlo, WOWGO 12 v 1, Sada páječek, pájecí stojan, pinzeta na opravy elektroniky, svařovací nástroje, elektrická pájecí sada s nastavitelnou teplotou, vypínač

#ad
WOWGO #ad - Jako ostatní. 4 větrací otvory a tepelně odolný design nití, efektivnější a bezpečnější oddělení tepla a pájení; vybaveno vypínačem na síťovém kabelu a teplotním spínačem s rozsahem 200 °C až 450 °C, jednoduché a pohodlné až do nastavení teploty, bezpečné použití. Přenosná taška – veškeré příslušenství je bezpečně zabaleno v přenosné tašce, perfektní pro elektronické práce ve třídě, pyrografie, opravy domácích spotřebičů, opravy počítačů a telefonů atd.

Skvělý dárek pro profesionální nebo kutilské nadšence. Kompletní příslušenství pro pájení – 10 g 0, snadné pájení plechového drátu bez rizika popálení; devražedné čerpadlo s designem sacího tlačítka umožňuje jednoduchý jednoruční provoz, 8 mm pájecí drát se dodává v plastové trubce s bodem tání 183 °C; s malým otvorem na trubce, který je ideální pro odstranění pájení. Tyři větrací otvory na špičkách zajišťují rychlý odvod tepla.

Spolehlivý pájecí stojan – standardní držák železa se dvěma pružinovými páječkami s houbou. Antistatická pinzeta, délka 12, 2 cm. Vylepšená páječka: tato páječka 60 w 220 v je vyrobena z kvalitních materiálů a velmi rychle se zahřívá pomocí vnitřní vyhřívané keramické technologie. Prémiové pájecí tipy – s 5 dodatečnými vyměnitelnými pájecími tipy 900 m-t-b, 900 m-t-2. 4d, 900 m-t-3c, 900 m-t-k, 900 m-t-i pro různé požadavky na pájení; pájecí hrot je vyroben z dvouvrstvého žáruvzdorného materiálu a nikdy se neroztaví nebo nevypadne.
ZnačkaWOWGO #ad
VýrobceWOWGO #ad
Výška9.84
Délka9.84
Hmotnost0.73
Šířka0.79

5. Lytool

#ad

Nastavitelná teplota 200 – 450 °C – 8 s, Lytool digitální páječka s LCD displejem, rychlé nahřátí, 6 ks pájecích hrotů, pájecí drát, odpájecí čerpadlo, 90 W sada pájedla, pájecí sada pro elektrické

#ad
Lytool #ad - Lytool 90w digitální pájecí sada bez vypínače. Teploty 200 ~ 450 °c jsou speciálně určeny pro pájecí podmínky při různých teplotách.

Pájedlo se čtyřmi větracími otvory a designem ocelových trubek pomáhají rychle vychladnout. Lytool sada pájedla poskytuje cenné služby při mnoha pracích týkajících se domácnosti a dílny a je neodmyslitelnou součástí mnoha hobby dílen. Teplota je přesně nastavitelná a zobrazuje se na digitálním displeji. Upozornění: aby nedošlo ke zkratu, zrušíme vypínač zapnutí/vypnutí. Praktická, pevná, snadno ovladatelná, topení + nastavení teploty funguje spolehlivě a rychle.
ZnačkaLytool #ad
VýrobceLytool #ad
Výška1.73
Délka10.91
Hmotnost0.88
Šířka3.82
Číslo díluBK10001
ModelkaBK10001

6. ChiliTec

#ad

8 W, Precizní pájecí stanice s jemným pájecím železem 230 V, regulovatelná od 100 do 425 °C, ideální pro drobné opravy

#ad
ChiliTec #ad - Vypínač, výkon 8 w, š × v × h stanice 60 × 55 × 95 mm, provoz na 230 v, páječka 1 m délka kabelu. Krátká doba zahřátí, komfortní práce díky stojanu na pájedlo. Vyměnitelný pájecí hrot, jemný hrot ideální pro precizní a filigránskou práci v oblasti kutilství a modelářství. Jemná pájka 230 v/8 w se 100m kabelem. Startovací pájecí sada s malým letovacím ořezávátkem pro dílnu nebo školní výuku.
ZnačkaChiliTec #ad
VýrobceChiliTec GmbH #ad
Výška2.44
Délka6.85
Hmotnost1.48
Šířka3.62
Číslo dílu19863
Modelka19863

7. LeaderPro

#ad

ON/OFF, 5 pájecích hrotů, Sada pájedla, pájecí sada pro opravu svařování, stojan na pájedlo, 10g pájecí drát, 100 W LED pájedlo s nastavitelnými a zajištěnými teplotami 180 °C – 500 °C

#ad
LeaderPro #ad - Funkce hesla po nastavení hesla podle potřeby je při každém zapnutí stroje nastavena pevná pracovní teplota. A držák na železnou houbu snadno odstraňuje skvrny ze špičky a prodlužuje jejich životnost. Tepelně odolná rukojeť dokáže efektivně izolovat teplotu a hodí se lépe pro dlouhodobé svářečské a opravné práce.

Elektronická páječka led a tepelně odolná rukojeť páječka s led displejem s vysokým rozlišením, který zřetelněji zobrazuje stav teploty. Vysoce výkonné topné jádro 100 w páječka 100 w používá keramickou indukční technologii, může dosáhnout rychlého ochlazení. Hodí se také jako dárek. Kompletní pájecí sada páječka je vybavena páječkou, třmenem s čisticí houbou, pájecím drátem, 5 pájecím hrotem a návodem k obsluze český jazyk nelze zaručit. Velmi rozšířené pájecí sady jsou nejlepším nápadem na dárek pro kutily, šperků, mobilních zařízení, různé opravy elektroniky a desek plošných spojů, hodinek, svařování, kabeláží, počítačového hardwaru, malých elektronických prací, kytary, TV kondenzátorů nebo příslušenství.

Také aby se zabránilo nesprávnému nastavení teploty, pokud je nutný proces pájení s pevnou teplotou. Tyři větrací otvory na páječce zajišťují lepší odvod tepla, zajišťuje bezpečné pájení a šetří energii. Doporučuje mnoho začátečníků / kutilů / profesionálů.
ZnačkaLeaderPro #ad
VýrobceLeaderPro #ad
Výška1.38
Délka9.41
Šířka3.43
Číslo dílu1
Modelka411153

8. FROGBRO

#ad

1 odpájecí pumpičkou a kabelem typu C + EU adaptér, snadná obsluha, FrogBro 11W akumulátorová páječka sada s 2 náhradními pájecími hroty, profesionální a bezpečné bezkabelové svařovací nástroje

#ad
FROGBRO #ad - Funkce senzoru & led: největší aktualizací našeho bezdrátového pájedla je dotykový senzor. Zahřívá se pouze tehdy, šetří proud a prodlužuje životnost. Akumulátorový páječka je vhodná pro pájecí dráty o průměru 1, plné nabití může umožnit 2, 7 V 2500 mAH. To zajišťuje bezpečné používání, když se uživatel dotkne senzoru, aby pájka mohla přesně pracovat i na tmavém místě.

Před použitím si prosím přečtěte příručku, abyste mohli začít s příjemným pájením. Bezdrátové & přenosné: naše bezdrátová páječka se dodává s dobíjecí lithiovou baterií 2500 mAh, můžete ji zasunout do kapsy, není nutný napájecí kabel, nosit a velmi jednoduše používat. Pájecí těleso je pokryto tepelně izolovaným silikonem zabraňujícím opaření, velmi v souladu s držením ruky, aby byla zajištěna bezpečná práce uživatele. Lithiová baterie je 3, 0 hodiny nepřetržitého pájení nebo 2500 pájecích míst. Naše akumulátorová páječka má exkluzivní dotykovou funkci.

Sada pájecího pístu na baterii: vylepšená sada pájecího nářadí, 1 x eu adaptér, včetně 1 x pájedla na baterie ld006a-pro, 2 x pájecí hrot, 1 x odpájecí čerpadlo, 1 x kabel typu c, kupte si tuto sadu nářadí, aby vaše svářecí práce byly jednodušší a pohodlnější. Zahřeje se: naše profesionální 5v pájecí pero má pokročilé topné jádro, které se za 15–45 sekund rychle zahřeje na požadovanou teplotu a výrazně zlepší efektivitu vaší práce. Ergonomický design: naše nabíjecí páječka plně sleduje ergonomický design, takže ji můžete pohodlně uchopit.
ZnačkaFROGBRO #ad
VýrobceFROGBRO #ad

9. DGMQKJ

#ad

Sada páječek, pájedlo s automatickým spánkovým režimem a designem kalibrace teploty, svařovací nástroje s LED displejem, nastavitelná teplota 180 °C – 500 °C, 120 W elektrická páječka, pájecí sada

#ad
DGMQKJ #ad - Velmi rozšířené použití pro sadu elektrických páječekpáječka je perfektní dárek pro diy svařovací sadu. Můžete nastavit teplotu podle svých potřeb a efektivně zlepšit účinnost pájení. Led displej 120w elektronická páječka s digitálním led displejem a širším nastavitelným teplotním rozsahem 180 – 500 °C.

Tato páječka má také funkci kalibrace teploty. Je velmi vhodný pro elektronickou práci ve třídě, ruční práce, počítačový hardware, domě a kanceláři a v továrně, dřevo, kytaru, design obvodů, šperky, hodinky, opravy aut, opravy telefonu atd. Rozšířená technologie vytápění a chlazení s keramickým topným jádrem a teplotním čidlem pájecí pistole umožňuje pájedlo při nestabilitě napětí rychle stoupat, je také dobré pro kompenzaci teploty a přesnou regulaci teploty; čtyři větrací otvory na pájedlové pistoli zajišťují lepší odvod tepla, což může prodloužit životnost.

Automatický režim spánkuv zapnutém stavu přejde elektrická páječka automaticky do režimu spánku, pokud nefunguje během 15 minut při vysoké teplotě. Aby se zabránilo úrazu elektrickým proudem v případě náhodného vytékání, umístí se regulační kondenzátor do pájedla a elektronická pájka používá síťový kabel se zemnicím kabelem. Vysoce kvalitní pájedlo s dlouhou životností páječka používá protiskluzový silikonový kryt, který je odolný proti teplu.
ZnačkaDGMQKJ #ad
VýrobceDGMQKJ #ad

10. VONROC

#ad

Doba zahřátí 25 sekund – pájecí pistole vč. držáku, pájecí sada max. 450 °C, pájecích hrotů, houby, cínu, VONROC Páječka sada baterie – pájecí stanice baterie

#ad
VONROC #ad - Tisíce řemeslníků přísahají na kvalitu a výkon našeho produktu a dosahují výsledků, které si. Důkaz špičkové kvality – naše pájedlo už zapůsobilo na bezpočet uživatelů a pomohlo jim dosáhnout prvotřídní pájení. I v těch nejnepříznivějších podmínkách se můžete spolehnout na bezpečnost našeho profesionála.

Již žádné starosti s horkými povrchy nebo nepořádkem. Naše páječka se po 10 sekundách nečinnosti automaticky vypne, aby se zabránilo případným nehodám. To znamená, že nebudete ztrácet drahocenný čas čekáním na zahřátí a můžete se hned soustředit na svou pájecí práci, což vyžaduje čas a. Ostatní páječky jsou často vázány na kabely nebo potřebují drahé plynové patrony, což vede k omezené volnosti pohybu a zbytečné náklady.

A po vykonané práci jej můžete bez problémů uložit do držáku. Spolehlivá bezpečnost by měla být vždy na prvním místě. Naše pájedlo je napájeno 4v li-ion baterií, což vám dává svobodu používat všude. Snadné pájení – ať už jste profesionál nebo začátečník, naše pájedlo se snadno ovládá. Rychlý start pro efektivní práci – naše pájedlo je připraveno k provozu za pouhých 25 sekund.
ZnačkaVONROC #ad
VýrobceVONROC #ad
Výška23.62
Délka8.66
Hmotnost0.84
Šířka4.72
Číslo díluSG501DC
Modelka‎SG501DC