Top 10 Wetterstation WLAN mit Außensensor App – Teploměry a měřidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. X-Sense

#ad

Kompatibilní s Alexa, 4 senzory a 1 základní stanice SBS50, bezplatný export dat, monitorování teploty a vlhkosti vzduchu přes aplikaci, dosah 500 m, X-Sense WLAN vlhkoměr teploměr uvnitř

#ad
X-Sense #ad - Spolehlivé diagramy a statistiky: analyzujte údaje o teplotě a vlhkosti s naší aplikací x-sense home Security, denní a hodinové zobrazení. Ideální pro humidory, 5 × 2, zvířecí terária a úzké prostory. Aplikace má kromě toho funkci kalibrace dat jedním kliknutím a data jsou bezpečně uložena v Amazon Cloudu, aby byla zajištěna ochrana dat, aniž by hrozilo narušení soukromí.

Kompaktní design: Štíhlý a kompaktní design umožňuje jednoduché umístění nebo zavěšení pomocí šňůry. Rozměry: 3, 2 × 9, 4 cm. Vylepšená citlivost: s rychlejším a přesnějším intervalem snímání 2 sekundy přístroj nepřetržitě monitoruje teplotu a vlhkost vzduchu nepřetržitě. Ukládání dat a export zdarma: vychutnejte si svobodu ukládat a exportovat data jako soubory csv pro podrobné analýzy životního prostředí. Vysoká přesnost měření: průmyslový, švýcarský vysoce přesný senzor zaručuje přesnost teploty ±0, 2 °C v rozsahu -20–60 °C a přesnost vlhkosti ±2 % relativní vlhkosti vzduchu v rozmezí 0–100% relativní vlhkosti vzduchu.

Komplexní zakrytí pro váš doma: vychutnejte si dosah komunikace až 500 m mezi teploměrem vlhkoměrem a základní stanicí, která podporuje až 10 senzorů pro zajištění komplexního pokrytí a spolehlivé stability signálu. Přizpůsobitelná nastavení alarmu jsou k dispozici na základní stanici. UpozornĚnÍ: ujistěte se, že připojení probíhá přes 2, 4 ghz wi-fi, protože zařízení nepodporuje sítě Wi-Fi 5 GHz.
ZnačkaX-Sense #ad
VýrobceX-SENSE #ad
Výška3.7
Délka1.38
Hmotnost0.93
Šířka0.87
Číslo díluSTH55
ModelkaSTH55

2. GoveeLife

#ad

GoveeLife Digitální teploměr a vlhkoměr uvnitř, vinný sklep, monitorování teploty s aplikací, Bluetooth LCD měřič vlhkosti s upozorněním, skleník, ukládání dat pro domácnost

#ad
GoveeLife #ad - Funkce alarmu: pokud hodnota měřiče teploty a vlhkosti překročí přednastavený rozsah, obdržíte v aplikaci alarm. K dispozici je také 3stupňový komfortní displej: Dry / Comfort / Wet. Informujte se včas o abnormalitách teploty a vlhkosti ve vašem bytě.

Můžete exportovat data za poslední 2 roky a převést je do formátu CSV. Vysoká přesnost: vnitřní teploměr má přesnost ± 0, 54 °f ±0, 3 °c na teplotu a ±3 % rh pro vlhkost vzduchu. Například věžový ventilátor goveeLife se automaticky zapne a vypne, když se změní teplota v místnosti. Spojení s chytrými zařízeními goveelife: bluetooth teploměr lze přes aplikaci použít s jinými chytrými zařízeními GoveeLife.

Bezplatné ukládání dat: 20denní čárový graf přehledně shrnuje změny dat teploměru a vlhkoměru pro vnitřní prostory. Větší lcd displej: měřič teploty a vlhkosti goveelife zobrazuje vysoké/nejnižší hodnoty v reálném čase na větší obrazovce. Díky rychlosti odezvy až 2 s jste vždy na aktuálním stavu změn životního prostředí.
ZnačkaGoveeLife #ad
VýrobceGoveeLife #ad
Číslo díluH5104011
ModelkaH5104

3. Inkbird

#ad

Vlhkoměr, Inkbird Rádiový teploměr, rádiové monitorování teploty a vlhkosti s upozorněním na aplikaci, 3 kusy ITH-20R-O s kombinovanou sadou IBS-M2S WiFi Gateway, export dat

#ad
Inkbird #ad - Wifi smart sensor set monitorujte teplotu a vlhkost vzduchu kdykoli na dálku pomocí aplikace Inkbird. Inteligentní upozornění a oznámení upravte si přes aplikaci bezpečný rozsah teploty a vlhkosti vzduchu podle svých představ.

Ukládání a export dat datový diagram v aplikaci se aktualizuje v reálném čase a můžete bez problémů zobrazovat roční, denní nebo hodinovou teplotu a vlhkost. Pokud zjištěná hodnota překročí přednastavený rozsah, pošle aplikace upozornění, které vám to připomene. Přenosné a snadno ovladatelné senzory teploty a vlhkosti jsou odolné proti dešti a jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Wlan brána může připojit a monitorovat až 10 senzorů současně.

Data z minulého roku lze exportovat jako CSV soubor, měsíční, abyste lépe poznali své obytné prostředí. Ideální pro použití v různých scénářích, např. Jsou snadno ovladatelné, přenosné a lehké. Vysoce přesný senzor vysoce přesné senzory vyrobené ve Švýcarsku nabízejí velký rozsah měření teploty a vlhkosti s přesností měření teploty ±0, 3 °C a přesností vlhkosti ± 3%. V kuchyních, koupelnách, sklenících apod.
ZnačkaInkbird #ad
VýrobceInkbird #ad
Číslo dílu‎IBS-M2S + ITH-20R-O

4. Govee

#ad

Vlhkoměr uvnitř, LCD digitální měřič teploty vlhkosti vzduchu s upozorněním, přesný teploměr a vlhkoměr s aplikací, vinný sklep, Govee Teploměr, ukládání dat pro skleník

#ad
Govee #ad - Aktualizujte data každé 2 sekundy. Dosah dálkového ovládání až 60 metrů: s funkcí bluetooth můžete v aplikaci Govee Home dálkově sledovat teplotu/vlhkost vzduchu v aplikaci Govee Home žádné překážky.

3stupňové komfortní ukazatele: suché, komfortní, mokré. Vysoká přesnost: integrovaný senzor sht30 a digitální vlhkoměr nabízejí vysoce přesné monitorování. Data za poslední 2 roky lze exportovat do formátu CSV. Inteligentní upozornění: oznámení bude odesláno na váš telefon, jakmile je teplota nebo vlhkost vzduchu mimo přednastavený rozsah. Pak budete informováni o teplotních anomáliích bytu.

Ukládání dat: teploměr a vlhkoměr nabízí 20denní ukládání dat na palubě. Lcd displej: govee měřič teploty a vlhkosti nabízí měření teploty/vlhkosti v reálném čase a maximální/minimální záznamy na LCD obrazovce. Teplota je přesná na ± 0, 5 °c, zatímco vlhkost vzduchu činí ± 3% rF. Zobrazují se aktuální záznamy o teplotě a vlhkosti vzduchu.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Výška0.01
Délka3.1
Šířka0.01
Číslo díluH5075001DE

5. SwitchBot

#ad

Sklepní garáž, SwitchBot Teploměr, LCD obrazovka, vlhkoměr pro pokojovou teplotu, Bluetooth digitální snímač teploty vlhkosti s chytrým upozorněním a ukládáním dat, digitální teploměr, vlhkoměr

#ad
SwitchBot #ad - V dosahu bluetooth 120 metrů. Ještě větší obrazovka – s 3palcovým displejem můžete nyní ještě lépe odečítat svá data, takže svůj měřič vlhkosti můžete kdykoli použít ke čtení teplotních údajů. Exportovatelná data – s naší aplikací můžete data svého vlhkoměru za posledních 68 dní jednoduše uložit a exportovat pro analýzu teploty ve vašem prostředí.

Lze použít všude: umístěte náš teploměr všude, je ideální pro vinný sklep, zimní zahrady, kuchyně a mnoho dalších míst. Přesnější naměřené hodnoty: náš vnitřní teploměr má zabudovaný senzor vyrobený ve Švýcarsku, který vám poskytne přesnější měření teploty a vlhkosti vzduchu ve stupních Celsia a Fahrenheita. Spolehlivě monitoruje okolí každé 4 sekundy a udržuje přesnost ± 0, 2 °c při teplotě 0 °C ~ 65 °C a ±2 % RH při vlhkosti vzduchu 10 ~ 90 % RH.

Můžete jej dokonce připevnit na stěnu nebo magnetický povrch nebo postavit vzpřímeně na stůl pod 3 rohy. Aplikace může číst data v reálném čase a prezentovat trend v jasných diagramech. S názornými symboly na obrazovce můžete kromě toho zkontrolovat, zda vaše prostorové podmínky odpovídají vámi nastaveným parametrům. Dálkové ovládání bluetooth: váš digitální vlhkoměr můžete mít kdykoli a odkudkoliv v domě.
ZnačkaSwitchBot #ad
VýrobceSwitchBot #ad
Výška0.68
Délka3.11
Hmotnost0.14
Šířka2.53
Číslo díluW2301500
ModelkaW2301500

6. TFA Dostmann

#ad

TFA Dostmann Digitální vnitřní a venkovní teploměr, D 102 x Š 21 50 x V 110 mm, velký displej nejvyšší a nízké hodnoty, 30.1011, vnitřní a venkovní teplota černá D 140 x Š 24 x V 235 mm

#ad
TFA Dostmann #ad - Montáž: upevnění pomocí stojanu nebo závěsného očka; délka teplotního čidla činí 300 cm. Rozměry: malý digitální teploměr je praktický a má rozměry: D 102 x Š 21 50 x V 110 mm.

Minimální hodnoty: uložení nejvyšších a nejnižších hodnot s manuálním resetováním umožňuje kontrolu teploty po individuální časové období. Digitální teploměr: digitální ukazatel aktuální teploty pro vnitřní nebo venkovní použití na přehledném velkém displeji. Max. Kabelové čidlo: vodotěsný teplotní senzor je vhodný také pro kontrolu chladničky, mrazáků nebo také pro teplotu vody v akváriu.
ZnačkaTFA Dostmann #ad
VýrobceTFA Dostmann #ad
Výška4.33
Délka4.02
Hmotnost0.32
Šířka0.83
Číslo dílu30-1011
Modelka30-1011

7. Vaikby

#ad

Raumthermometer zimmerthermometer temperatur und luftfeuchtigkeitsmesser, Hochgenauer temperatursensor für Innenraum Babyraum Wohnzimmer Büro, Vaikby Mini Digital Thermometer Hygrometer innen 4 Stück

#ad
Vaikby #ad - Das luftfeuchtigkeitsmesser innen kann überall im Haus platziert werden oder im Freien getragen werden, angetrieben durch eine CR2032-Batterie im Lieferumfang enthalten, fettgedruckten Zahlen, die Ihnen eine leistungsstärkere Akkulaufzeit. Funktioniert nicht gut? kontaktieren sie uns für eine volle Rückerstattung! Zögern Sie nicht! Sie werden kein anderes digital thermometer mit der gleichen Qualität zu diesem konkurrenzfähigen Preis finden.

Mit doppelseitigem klebeband und aufhängelöchern können Sie die zimmerthermometer an jedem beliebigen Ort anbringen oder platzieren, Wohnzimmer, Gitarrenzimmer, Keller, Gewächshaus, Babyzimmer, wie Kühlschrank, Garten und Keller. Mehrere montagemöglichkeiten und vielfältige nutzungsmöglichkeiten luftfeuchtigkeitsmesser sind in verschiedenen Installationsmöglichkeiten erhältlich: Ständer, Büro, Küche, Büro, Theke, Wandhalterung und Kleistermontage. Probieren sie es aus und Sie werden es einzigartig finden. Das schöne weiße frontpanel verfügt über ein klares LCD-Display mit großen, die Sie auch aus größerer Entfernung leicht lesen können.

Einfach zu lesen und zu verwendenhydrometer funktioniert direkt aus der box ohne komplizierte funktionstasten. Die messwerte werden alle 10 sekunden aktualisiert, und dieses raumthermometer verfügt über ± 2% RH und ± 1 ℃ hohe Präzision, um Ihnen die neuesten und präziseren Temperatur- und Feuchtigkeitswerte zu geben. Luft-komfortanzeige hygrometer thermometer innen mit praktischer komfortanzeige, lebendiges visuelles Emoji hilft Ihnen, die Feuchtigkeit sofort zu verstehen, Trockenheit der Haut, Luftentfeuchtern und Luftfeuchtigkeit und erleichtert auch die Überwachung der Lebensbedingungen der Familie durch einen Schutz gegen Kälte, unterstützt die Verwendung von Luftbefeuchtern, Asthma, Allergien und Schimmel.
ZnačkaVaikby #ad
VýrobceVaikby #ad
Číslo díluSB-122

8. SwitchBot

#ad

SwitchBot Innen Thermometer Hygrometer 2 Stück, Bluetooth-Raumthermometer für Baby, Innentemperatur-Feuchtigkeitssensor mit intelligenter Warnung und 68-Tage-Datenspeicherung, Zuhause, Garage

#ad
SwitchBot #ad - Mehr mit switchbot hub entsperren dieses raumthermometer kann mit dem switchbot hub separat erhältlich mit WLAN verbunden werden, der mehr Funktionen freischaltet. Datenspeicherungdas switchbot innen-thermometer plus verfügt über 68 tage integrierte Datenspeicherung.

Auf einen Blick! Sie erhalten eine benachrichtigung von überall her und sind über Veränderungen in Ihrem Keller, Ihrer Garage usw. Dasthermometer innen bietet ein großes 7, das es Ihnen ermöglicht, Gartens, Luftfeuchtigkeit und Umweltkomfort. Erhalten sie zum beispiel die Temperatur-/Luftfeuchtigkeitdaten mit Alexa-Sprachbefehlen und erhalten Sie unbegrenzten Speicherplatz. Die grafische Kurvenanzeige bietet Ihnen eine klare Spur von Datenwechseln. Sie können die letzten Temperatur- und Feuchtigkeitsdaten anzeigen.

In diesem fall kann es auch mit anderen SwitchBot Smart-Geräten kombiniert werden, um Ihnen mehr Komfort im Leben zu bieten. Informiert, direkt auf Ihr Telefon. Daten können auch als. Csv-datei zur Analyse exportiert werden. Einfach zu bedienen 6 schnelle installationsmethoden machen dieses bluetooth-thermometer überall einsetzbar, einschließlich Temperatur, 6 cm großes Display, überwacht präzise die Temperatur und Luftfeuchtigkeit Ihres Weinkellers, Daten den ganzen Tag über leicht zu lesen, Babyzimmers und Büros.
ZnačkaSwitchBot #ad
VýrobceWonderlabs #ad
Výška3.11
Délka2.54
Hmotnost0.55
Šířka0.69
Číslo díluW0202202
ModelkaW2301500

9. GoveeLife

#ad

GoveeLife WLAN vlhkoměr, dálkové ovládání, upozornění a ukládání dat, vinného sklepa, digitální teploměr a měřič vlhkosti vzduchu uvnitř s upozorněním na aplikaci, vhodné do ložnice

#ad
GoveeLife #ad - Zůstaňte ve spojení: se stabilním wi-fi a bluetooth připojením přes aplikaci goveehome můžete sledovat údaje o teplotě a vlhkosti vzduchu v reálném čase odkudkoli. Rychle a přesně: teplota je přesná na ± 0, 54 °f / ± 0, 3 °c a vlhkost vzduchu činí ± 3% rF.

Bezplatné ukládání a export dat: vychutnejte si dálkové monitorování s wifi teploměrem a vlhkoměrem přes Bluetooth nebo Wi-Fi, včetně online prohlížení 13denních datových grafů a exportu dat za poslední 2 roky. Každé 2 sekundy data pravidelně aktualizují. Inteligentní výstražná funkce: nastavte přednastavené rozsahy teploty a vlhkosti a aplikace GoveeHome vás varuje, když inteligentní vlhkoměr zjistí, že aktuální naměřené hodnoty jsou mimo přednastavený rozsah.

Díky nízké spotřebě baterie vydrží váš digitální teploměr a vlhkoměr až šest měsíců. Vezměte prosím na vědomí, že 5G Wi-Fi není podporováno. Snadno čitelný: wifi teploměr a vlhkoměr používá elektronický inkoustový displej, který je snadno čitelný. Perfektní pro vinný sklep, sklep atd. Nyní je podporována funkce widget. Zkontrolujte aktuální teplotu a vlhkost vzduchu přes aplikaci.
ZnačkaGoveeLife #ad
VýrobceGovee Life #ad
Číslo díluH5103002
ModelkaH5103

10. SONOMO

#ad

Pro vertikální nebo montáž na stěnu, 2 kusy digitálního vlhkoměru, pro interiér bílý, vnitřní teploměr, přístroj na měření vlhkosti vzduchu, vysoká přesnost, SONOMO Teploměr a vlhkoměr

#ad
SONOMO #ad - Usmívající se obličej se hodí pro pohodlí, neutrální obličej pro vlhkost a smutný obličej pro sucho. Postarejte se o zdraví své rodiny a dopřejte si pocit bezpečí. Rozsah měření vlhkoměru uvnitř velký digitální displej lcd displeje teploměru a vlhkoměru je jasný a dobře čitelný i z velké vzdálenosti.

Kromě toho mohou magnety upevnit teploměr a vlhkoměr na lednici. Zjasněte obsah vlhkosti a teplotu v interiéru. Ukazatel pohody vlhkosti vzduchu vnitřní teploměr ukazuje se třemi symboly stav vlhkosti v místnosti. Tři možnosti umístěníteploměr vlhkoměr lze umístit na stůl pomocí zadního držáku nebo nainstalovat na stěnu pomocí otvoru pro zavěšení na zadní straně. Vysoce přesný vlhkoměr vnitřní teploměr 10s aktualizuje měření jednou, teploměr vlhkoměr, digitální vlhkoměr 10 S automaticky aktualizuje obrazovku, vestavěný přesný a citlivý senzor vlhkosti, rychlá reakční rychlost, abyste získali co nejpřesnější naměřené hodnoty.

Rozsah měření teploty: -50 ° c ~ 70 °c -58 °f ~ 158 ° f hodnoty vlhkosti: 10% rh ~ 99% RH, teploměr přepínatelný na ukazatel °C nebo °F. Kvalita a bezpečnost teploměr vlhkoměr je vyroben z kvalitních ekologických materiálů jako PC/ABS+PMMA a má kompletní certifikáty kvality a bezpečnosti jako FCC/EMC/CE/ROHS.
ZnačkaSONOMO #ad
VýrobceSonomo #ad
Výška2.2
Délka1.77
Šířka0.7
Číslo díluhygroThermo-wh-2p
ModelkaThermo-wh-2p