Top 10 Wandlampe Oben Und Unten Licht Innen – Nástěnná svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Eco Light

#ad

Moderní venkovní nástěnné svítidlo Eco Light, krytí IP44, model 6040 GR, směr svícení nahoru a dolů, patice GU10

#ad
Eco Light #ad - Vytváří zajímavé světlo, ideální též pro kancelářské budovy nebo lékařské ordinace. Z vysoce kvalitního litého hliníku a polykarbonátu, krytí IP44, třída ochrany izolace I. Decentní, moderní design, svícení nahoru a dolů.
ZnačkaEco Light #ad
VýrobceECO-LIGHT #ad
Výška9.25
Délka4.29
Hmotnost1.54
Šířka4.33
Číslo dílu6040 GR
Modelka6040 GR
Záruka5 let.

2. Philips Hue

#ad

Stmívatelné, stříbrné 710lm, Philips Hue White & Color Ambiance Resonate nástěnné svítidlo pro venkovní použití, až 16 milionů barev, Echo, ovládání přes aplikaci, kompatibilní s Amazon Alexa Echo

#ad
Philips Hue #ad - Třída ochrany ip44 pro venkovní použití: díky kvalitnímu krytu je nástěnné svítidlo chráněno před vlhkostí a prachem. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů.

U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Jednoduché nastavení: světlo lze jednoduše integrovat do stávajícího systému Philips Hue – K ovládání je nutný Philips Hue Bridge. Personalizované osvětlení: zažijte s žárovkami hue příjemné, teplé bílé světlo a dodejte svému domovu díky plynulému stmívání dokonalou atmosféru.

Generace, echo Plus a Echo Show 2. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G. Generace. Inteligentní osvětlení: philips hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3. Vysoká svítivost a robustní design spojeny: naprogramujte světlo na základě časů pro automatické zapnutí a vypnutí světla.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška2.79
Délka1.44
Hmotnost0.95
Šířka1.86
Číslo dílu915005843001
Modelka915005843001
ZárukaZáruka výrobce.

3. Feallive

#ad

Schodiště, chodbu, nástěnná lampa s akumulátorem s vypínačem Touch Control 3 stupně jasu, Feallive Nástěnné svítidlo uvnitř s detektorem pohybu, bezdrátová nástěnná, pro obývací pokoj, otočné o 360°

#ad
Feallive #ad - Vestavěná baterie: vestavěná, indikátor se při nabíjení rozsvítí červeně a při plném nabití automaticky zezelená. Když světlo ztlumí a lidé se pohybují, vzdálenost 3 metry, podle okolí světla a pohybu osoby, což může ušetřit energii. Světlo + senzor těla: vestavěný senzor pohybu, úhel snímání 120 stupňů, světlo se automaticky zapne, v automatickém režimu má toto nástěnné svítidlo dvojí funkci světelného a tělesného senzoru, aby se světlo automaticky přizpůsobilo.

Horní a spodní dvojitý světelný zdroj: toto vnitřní nástěnné svítidlo s teplotou barvy 3000 k a designem horního a dolního zdroje světla můžete použít samotný horní nebo spodní světelný zdroj nebo horní a spodní světelný zdroj současně podle vašich přání a potřeb, 3 možnosti jasu, můžete také nastavit jas horního a spodního zdroje světla, abyste dosáhli řady kombinací světla, učiníte svůj život pestřejší a zajímavější. Lepidlo 3m umožňuje snadné nalepení světla na každou hladkou stěnu, které jsou pohodlné a krásné. Součástí dodávky je kabel typu c, dobíjecí baterie 1800 mah přes usb, se kterým můžete baterii kdykoli nabít bez připojení k napájení, což činí váš život volnější a flexibilnější.

3 režimy osvětlení: zapnuto, off, světlo se automaticky zapne a po 30 sekundách opět vypne, světlo je vypnuto, režim vypnutý, konstantní režim, v tmavém prostředí, pokud je někdo rozpoznán v okruhu 3 metrů, automatický režim, světlo se po zapnutí vždy rozsvítí, všechna tlačítka nejsou k dispozici. Snadná instalace, otočné o 360 stupňů: toto nástěnné svítidlo pro vnitřní použití je otočné o 360 stupňů, není nutné vrtat otvory nebo používat šrouby, takže můžete nastavit směr a úhel světla podle libosti, aby vyhovovaly vašim různým požadavkům na osvětlení.
ZnačkaFeallive #ad
VýrobceFeallive #ad
Výška3.15
Délka3.86
Hmotnost0.44
Šířka1.69
Číslo díluDS196
ModelkaDS196

4. Glighone

#ad

Glighone Nástěnné svítidlo vnitřní vintage stmívatelné nástěnné svítidlo černé industriální retro lampa z kovu a dřeva E27 s vypínačem na schodiště chodbu kavárna bar restaurace hotel obývací pokoj bez žárovky

#ad
Glighone #ad - Použití retro nástěnné svítidlo glighone uvnitř perfektní pro dekoraci chodby, ložnice, garáže, verandy, obývacího pokoje, pracovny, kanceláře, kuchyně, obchodu, restaurace, baru, kavárny, balkonu atd.

Jas světla můžete nastavit pomocí tlačítka na 0 – 100 %. E27 tato led nástěnná lampa je vhodná pro žárovky e27. Stínidlo lampy vytváří krásný světelný efekt a rendering. Jednoduchá struktura, výška: 29 cm, velmi snadná instalace. Můžete si vybrat jako žárovky edison, energeticky úsporné / - žárovky dle přání bez osvětlovacího prostředku. Rozměry délka: 15 cm, maximálně 40 wattů na objímku; materiál: železo a dřevo; s klasickou černou povrchovou úpravou.

Stmívatelné nástěnné svítidlo toto nástěnné svítidlo je stmívatelné nástěnné světlo s vypínačem na podstavci. Retro nástěnné svítidlo toto vintage nástěnné svítidlo z pravého dřeva a železa. Jednoduchý design je ideální pro moderní a rustikální domy.
ZnačkaGlighone #ad
VýrobceGlighone #ad
Výška5.91
Délka10.63
Hmotnost1.32
Šířka6.69
Číslo díluSU-9928782
ModelkaSU-9928782

5. Klighten

#ad

Schodiště bílá, chodby, obývacího pokoje, Klighten Nástěnné svítidlo 30 W vnitřní LED 83 cm nástěnná lampa Up Down nástěnné osvětlení teplá bílá 3000 K do ložnice

#ad
Klighten #ad - 1. 5. Můžete jej nainstalovat horizontálně nebo vertikálně, abyste si vytvořili svůj vlastní styl. 2. Příjemný světelný efekt nástěnné svítidlo up & down krásně svítí nahoru a dolů a šíří díky nepřímému záření CRI > 80 homogenní teplé bílé světlo cca 3900 lumenů, 3000 K, který chrání vaše oči.

Snadná instalacenástěnné světlo se snadno montuje podle našeho návodu k obsluze, ale pro vaši bezpečnost instalujte prosím pod vedením odborníka. Led ovladač je odolný proti zkratu. 4. 3. Pemiová kvalita tato dekorativní nástěnná lampa je vyrobena z čistého hliníku. Moderní módní jednoduchý designdesign bílého nástěnného svítidla je jednoduchý a elegantní/elegantní, můžete jej použít jako dekorativní bílou nástěnnou lampu na pozadí.

Krásný a moderní, vhodný pro každý styl bydlení. Iroké spektrum použitívnitřní nástěnná lampa se hodí pro obývací pokoj, chodbu, kommodel nebo jiné vnitřní osvětlení, pracovnu, ložnici, koupelnu, schodiště, příležitosti a dekorace.
ZnačkaKlighten #ad
VýrobceKlighten #ad
Výška1.38
Délka32.68
Hmotnost3.31
Šířka3.54

6. BOBOPAI

#ad

Ložnici,, teplá bílá, nástěnné svítidlo Touch Control stmívatelné, 9 W LED nástěnné svítidlo se zástrčkou, nastavitelné světlo na čtení pro obývací pokoj, 350° otočná lampa na noční stolek, 3000 K

#ad
BOBOPAI #ad - Pro nastavení jasu dlouze stiskněte těleso světla 10 % – 100 %. Nastavitelný jas: stmívatelné světlo na čtení vydává měkké a rovnoměrné 3000 k teplé světlo bez blikání, což může zabránit přetížení očí i při delším používání. Stylový a jednoduchý design: toto led nástěnné svítidlo je vyrobeno z kvalitního matného kovu, má jedinečný vzhled, je jednoduché a elegantní a s dlouhou životností, díky čemuž je toto stmívatelné nástěnné svítidlo vhodné pro mnoho stylů a zlepšuje kvalitní dekoraci domu.

Design instalace 2 v 1: vnitřní nástěnné svítidlo se zástrčkou, lze bez instalace elektrikáře zasunout přímo do zásuvky. Přineste si doma rafinované moderní osvětlení. Vynikající dekorace: vhodné do ložnice, obývacích pokojů, hotelů, schodů, obchodů, balkónů, restaurací, kanceláří, pracoven, bytů, kaváren atd.

Nastavitelný úhel: 350° nastavitelné tělo světla, světlo můžete otáčet v libovolném úhlu nebo v každém směru, pomocí 1, abyste maximalizovali potenciál osvětlení, 8 m dlouhého kabelu pro splnění vašich různých potřeb a zpříjemnění vašeho života. Pro zapnutí a vypnutí světla se jednoduše dotkněte světelného tělesa. Pokud nemáte zásuvku nebo potřebujete plně moderní styl, můžete si vybrat pevnou instalaci.
ZnačkaBOBOPAI #ad
VýrobceBOBOPAI #ad
Výška6.3
Délka5.12
Hmotnost1.26
Šířka5.12
Číslo dílu4037257999--64180376

7. EGLO

#ad

Retro nástěnná lampa ze dřeva a kovu v černé barvě, vintage nástěnné světlo s dřevěnými trámy, EGLO Nástěnná lampa uvnitř Townshend, E27

#ad
EGLO #ad - Stylová průmyslová stěnová lampa pro vnitřní použití, jídelna, jako je obývací pokoj, ložnice, kuchyň nebo chodba.

Vyobrazené vlákno Žárovka není součástí dodávky a je k dispozici samostatně pod „EGLO 11555“. Rozměry: výška: 21, délka: 6, 5 cm, 5 cm, výstupek: 19 cm. Stmívatelné v závislosti na použitém světelném zdroji. Moderní směs materiálů z masivních, lehkých trámů ze skutečného dřeva a černé oceli dává této lampě skvělý vintage vzhled. Vhodná pro jakýkoli světelný zdroj s paticí e27 energetická třída a ++ až B, maximální příkon 10 W na patici.
ZnačkaEGLO #ad
VýrobceEGLO #ad
Výška8.46
Délka7.09
Hmotnost1.04
Šířka2.56
Číslo dílu32917
Modelka32917
Záruka2 roky záruka výrobce.

8. HYDONG

#ad

HYDONG LED nástěnné svítidlo uvnitř, obývacího pokoje, teplá bílá do koupelny, 7 W bílé sádrové světlo, moderní design, chodby, nástěnná lampa, bodové světlo, ložnice, LED světlo nahoru a dolů

#ad
HYDONG #ad - Měkké a pohodlné světlo: naše nástěnné svítidlo se dodává s kvalitní 7w g9 led lampou. Velikost prvku: led nástěnné svítidlo tělo: šířka 200 mm x hloubka 85 mm x výška 120 mm. Módní jednoduchý design: toto nástěnné svítidlo ze sádry má elegantně zakřivený tvar, stylový a není staromódní, díky vynikajícímu řemeslnému umění je povrch hladší, vhodné pro většinu stylů zařízení.

V případě dotazů se nejprve obraťte na prodejce. Záruka a servis: 18měsíční záruka na bezstarostný produkt zaručuje dlouhotrvající požitek z vašeho nákupu. Typ žárovky: 7w g9 led osvětlení 700 lm velikost: 18, 6 x 64, 5 mm lze vyměnit sami.

Všechny úpravy jsou součástí dodávky. Ale pro vaši bezpečnost instalujte prosím pod návodem odborníka. Teplé bílé světlo vytváří měkkou, ložnici a chodbu. Snadná instalace: nástěnné svítidlo lze snadno namontovat podle našeho návodu k obsluze. Lze použít jako noční světlo, teplou atmosféru, která je perfektní pro obývací pokoj, atmosféru světla.
ZnačkaHYDONG #ad
VýrobceHYDONG #ad
Výška3.3
Délka7.8
Hmotnost2.2
Šířka4.5
Modelkawall lights-02

9. Klighten

#ad

Aipsun LED vestavné reflektory, sada 4 B07QM5P6NH, teplá bílá 3000K

#ad
Klighten #ad - Birnenart: 9w g9 led beleuchtet 650LM kann durch selbst ersetzt werden. 4. Schlicht moderner stildiese leuchte sieht elegant und modern aus. Das paket enthält Montagezubehör und Montageanleitung.

2. Größe des elements led-wandleuchte körper: breite 100 mm x tiefe 100 mm x Höhe 100 mm. Es ist auch für den Innenbereich wie Wohnzimmer, Flur. 5. Outdoor & indoor geeignetdiese wasserdichte led wandleuchte kann im Freien im Park, Schlafzimmer, Balkon, Hotel, Garten ect installiert werden. Außerdem der funktion als Beleuchtung kann es als Dekoration-Licht sein.

6. Hinweiswenn die glasabdeckung zerbrochen ist, kontaktieren Sie uns bitte für kostenlosen Ersatz. 1. Austauschbare g9-glühlampe einzigartiges entwurf, der Lampenschirm kann direkt entfernt werden, der Innenraum ist eine austauschbare G9-Birne. 3. Einfache installation diese innen wandleuchte wird installiert und durch Wandmontiert, die sehr einfach ist.
ZnačkaKlighten #ad
VýrobceKlighten #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost1.68
Šířka3.94
Modelka9208-3000K

10. Trio Leuchten

#ad

Kov černý matný, Trio Leuchten LED nástěnné svítidlo Zandor 223510132, vč. 6,5 W LED

#ad
Trio Leuchten #ad - Včetně energeticky úsporné 6, 5 w led s průměrnou životností 30 000 hodin. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti F. Led nástěnné svítidlo Zandor v kovu černé matné. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Teplé bílé světlo s 3000 kelviny a 700 lumenů pro optimální osvětlení. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů.
ZnačkaTrio Leuchten #ad
VýrobceTrio Leuchten #ad
Výška5.12
Délka2.36
Šířka7.09
Číslo dílu223510132
Modelka223510132