Top 10 Wabenplissee Zum Kleben – Plisované žaluzie

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Plisart

#ad

Ochrana před nežádoucími pohledy, ochrana proti slunci okno šedá, B: 51-60, Plisé roleta dle rozměru k našroubování | TOP KVALITA Pearl kolekce látek | držáky k našroubování | skládací roleta žaluzie

#ad
Plisart #ad - Smíchejte barvy a design a najděte si svůj zvláštní styl. Upevňovací prvky vypadají velmi moderně a mají univerzální barvy.

Přesná metoda měření je zobrazena na obrázku v naší nabídce. Kompozice cosimo se hodí ke každému místu. Plisovaná roleta na míru. Počet spokojených zákazníků bude větší. Snadno se montují a jsou vhodné pro všechny typy oken. Systém cosimo je oblíbený u mnoha zákazníků. Velmi důležité * - zašlete nám prosím zprávu s přesnou objednací šířkou a výškou objednávky. Držáky držáky na šrouby, top kvalita pearl kolekce látek, profil z hliníku bílý.
ZnačkaPlisart #ad
VýrobcePlisart #ad
Číslo díluplissee_pearl_nmass_zans_162

2. Estika

#ad

Okna bez vrtání, žaluzie, moderní ochrana proti pohledům na okna, Premium Klemmfix – šířka 30 cm × výška 50 cm – bílá – kovový držák plizé bez vrtání, Estika® Plisé bez vrtání

#ad
Estika #ad - Vyrobeno lokálně – odborníky s dlouholetými zkušenostmi. Rozměry: změřte šířku skla a sečtěte 2 až 4 cm, změřte výšku celého okenního křídla. Originální sluneční ochrana oken uvnitř estika – plynulé nastavení shora a zdola, kvalitní komponenty z robustních materiálů.

Látka v bílé barvě – neprůhledná 100% neprůhledná, propustnost světla: střední, lehké zatemnění oken. Plisé lze instalovat do všech místností. Vhodné také do koupelny a kuchyně. Objednáte si náš produkt a získáte tu nejvyšší kvalitu! Prémiová upínací roleta s klipem bez vrtání – velmi stabilní upínací roleta s háčky z robustního plastu a ocelovou svorkou nerozbitná.

Instalace trvá pouze 60 sekund! Sada obsahuje návod český jazyk nelze zaručit. Podívejte se také na video pokyny. Hodí se k oknům s tloušťkou rámu od 8 do 28 mm. Bez nářadí. Certifikát Öko-tex, živé barvy. Hliníkové profily s práškovým nástřikem. Montáž okenní rolety je jednoduchá a rychlá.
ZnačkaEstika #ad
VýrobceEstika #ad
Číslo díluRP-0005A-30-50-Weiß
ModelkaRP-0005A-30-50-Weiß

3. Schuette

#ad

Schuette® Plisé s vrtáním k našroubování ● prémiová kolekce: White Day bílá ● 75 x 200 cm šířka x výška ● Suprafix skládací roleta upevnění ● pohodlná montáž rolety vč. videa

#ad
Schuette #ad - Lze otírat lehce vlhkým hadříkem | vhodné také do kuchyně a koupelny. V popisu produktu najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky! jedná se o originální značkové plisé schuette značka schuette je synonymem pro kvalitní výrobky, za férové mzdy a ze solidních, lokálně, které jsou vyráběny při dodržení nejpřísnějšího řemeslného umění, trvanlivých a moderních materiálů.

Ka plisé nesmí být širší než vaše sklo. Ty jsou často rozpoznatelné podle toho, že se v názvu používají podobné fotografie, popisy nebo také termín "Premium" nebo "" znak. 100% neprůhledné, živé barvy, propustnost světla: střední, certifikováno dle Öko-tex, zatemnění: lehké, lokálně vyrobeno a speciálně pro plisé UV ochrana -> nevyblednou. Naše plisé jsou k dispozici v mnohem více látkách a způsobech montáže, než je uvedeno v této nabídce. Již delší dobu se bohužel pod jinými značkami prodávají špatné falzifikáty našich Schuette plisé.

Návod k objednání: změřte prosím šířku vašeho okna zleva doprava. Zadejte prosím "schuette plisé bez vrtání" nebo "schuette plisé s vrtáním", abyste v případě potřeby našli naše další nabídky. Držáky schuette suprafix k našroubování zaručují čistou, estetickou, rychlou a snadnou montáž plisé žaluzie bez speciálního nářadí. Barva white day je k dostání v prémiové a termo kolekci. Objednací výška: změřte prosím vnitřní sklo okna ve výšce zdola nahoru.
ZnačkaSchuette #ad
VýrobceSchuette #ad
Výška0
Délka78.74
Hmotnost2.2
Šířka29.53
Číslo díluDE-1700-30

4. Plisart

#ad

Plisé roleta dle rozměru Klemmfix bez vrtání – špičková kvalita Pearl kolekce látek | Easyfix upínací držák, B:, skládací roleta, ochrana před nežádoucími pohledy, ochrana proti slunci pro okna bílá

#ad
Plisart #ad - Přírodní prostředí cosimos je: koupelna, kancelář, čekárna a dokonce i zimní zahrada. Upevňovací prvky vypadají velmi moderně a snadno se montují.

Smíchejte barvy a design a najděte svůj jedinečný styl. Naše plisé jsou vhodné pro okna s křídly otevírajícími se dovnitř. Držáky držáky bez vrtání, špičková kvalita pearl kolekce látek, profil z hliníku bílý | Systém COSIMO je oblíbený u mnoha zákazníků. Přesný návod k měření je uveden na obrázku v naší nabídce. Cosimo může přijmout všechny výzvy. Počet spokojených zákazníků bude větší. Velmi důležité * - zašlete nám prosím zprávu s přesnou objednací šířkou a výškou objednávky po objednávce. Kompozice cosimo se hodí do každé místnosti.
ZnačkaPlisart #ad
VýrobcePlisart #ad
Číslo díluplissee_pearl_nmass_ob_002

5. Schuette

#ad

Schuette® Plisé bez vrtání ● prémiová kolekce: White Day bílá ● 80 x 120 cm šířka x výška ● skládací roleta Suprafix Klemmfix 2.0 roleta ● 60 sekund plisovaná roleta montáž vč. videa

#ad
Schuette #ad - Tloušťka drážky tloušťka rámu bez těsnicí gumy Vašeho okna může činit 13–24 mm. Robustní, neklouzavé a bezpečné držení extra lepicí podložky pro maximální stabilitu jsou přiloženy. Plynule nastavitelné nahoru a dolů, dvojitě upnuté žádné! kyvadla, speciální hliníkové profily ŽÁdnÉ! ohýbání/zlomení, pokud možno smontováno ŽÁDNÉ! Navlékání plisé šňůry/žádné.

Montážního videa. Návod na míru: Šířka se rovná šířce okna + cca 2 až 4 cm dbejte prosím na okenní kliky | výška je stejná jako okno včetně rámu shora dolů. Barva white day je k dostání v prémiové a termo kolekci. Rychlá a jednoduchá aplikace díky přiloženému návodu k montáži český jazyk nelze zaručit vč. Aluzie: plisé bez vrtání v okenním rámu díky solidním svorkám schuette suprafix plissee klemmfix 2. 0 verze incognito transparentní. Ty jsou často rozpoznatelné podle toho, že se v názvu používají podobné fotografie, popisy nebo také termín "Premium" nebo "" znak.

Navzdory stejnému označení barvy působí oba odstíny bílé odlišně. Dlouhé sestavení mnoha jednotlivých dílů, protože si vážíme vašeho domova! Lze otírat lehce vlhkým hadříkem | vhodné také do kuchyně a koupelny. V popisu produktu najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky! jedná se o originální značkové plisé schuette značka schuette je synonymem pro kvalitní výrobky, které jsou vyráběny při dodržení nejpřísnějšího řemeslného umění, za férové mzdy a ze solidních, lokálně, trvanlivých a moderních materiálů.
ZnačkaSchuette #ad
VýrobceSchuette #ad
Výška0
Délka47.24
Hmotnost2.2
Šířka31.5

6. Gardinen21

#ad

Gardinen21 Nakonfigurujte si vlastní plisé s vrtáním, vyrobeno na míru pro dveře a okna | ochrana proti slunci a neprůhledné rolety

#ad
Gardinen21 #ad - Plisé je pro vás před dodáním předpnuté. Pro perfektní přizpůsobení plisé odečtěte 3 mm od objednané šířky, jak je vidět na ilustračním obrázku. Při objednávce si prosím vyberte požadovanou barvu. 4️ jednoduchá montáž a pokyny k údržbě: plisé lze díky vrtání do okenního rámu rychle a jednoduše namontovat na zasklívací lištu.

Propouští světlo, ale přesto je neprůhledný, a proto se ideálně hodí jako ochrana před nežádoucími pohledy. Prach nebo skvrny lze snadno odstranit vlhkým hadrem. 5️ rozsah dodávky a záruka: dodávka obsahuje plisé na míru s hliníkovými kolejnicemi ve vhodné barvě. Díky horní a spodní ovládací liště z kvalitního hliníku je plisé plynule výškově nastavitelné. Náš příslib kvality: včetně 2 roky záruky. 1️ konfigurace vaší vlastní pleteniny: hledáte vhodnou plisé? Zde můžete zadat svou vlastní velikost a my zhotovíme plisee podle vašeho přání.

Skládací roleta se kvalitně zpracovává a vyrábí s vysokou pečlivostí. 3️ vysoká kvalita: látka se skládá ze 100% tkaného polyesteru. 2️ návod k objednávání: změřte nejprve světlou šířku skla a výšku skla mezi gumovými těsněními na skle. Pokud by se šňůra roztrhla, že u jiných důvodů je výměna našich plisé vyloučena, navlékneme pro Vás plisé bez příplatku.
ZnačkaGardinen21 #ad
VýrobceGardinen21 #ad

7. Schuette

#ad

Schuette® Plisé bez vrtání ● Termo kolekce: Dark Night černá ● 45 x 150 cm šířka x výška ● skládací roleta Suprafix Klemmfix 2.0 roleta ● 60sekundová plisovaná roleta montáž vč. videa

#ad
Schuette #ad - Originální žaluzie schuette jsou srovnatelné s roletami pro kutily a čínské roleta! Tloušťka drážky tloušťka rámu bez těsnicí gumy vašeho okna může činit 10-24 mm. Malé a promyšlené nejlepší prevence syčení vzduchu, šetrnější k těsnicí gumě. Navzdory stejnému označení barvy působí oba odstíny bílé odlišně.

Již delší dobu se bohužel pod jinými značkami prodávají špatné falzifikáty našich Schuette plisé. 100% neprůhledné! propustnost světla: střední, živé barvy, certifikováno dle Öko-tex, lehce zatemňující, lokálně vyrobeno a vyvinuto speciálně pro plisé UV ochrana -> žádné vyblednutí. Návod na míru: Šířka se rovná šířce okna + cca 2 až 4 cm dbejte prosím na okenní kliky | výška je stejná jako okno včetně rámu shora dolů. Plynule nastavitelné nahoru a dolů, dvojitě upnuté žádné! kyvadla, pokud možno smontováno ŽÁdnÉ! navlékání plisé šňůry/žádné.

V popisu produktu najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky! jedná se o originální značkové plisé schuette značka schuette je synonymem pro kvalitní výrobky, za férové mzdy a ze solidních, lokálně, které jsou vyráběny při dodržení nejpřísnějšího řemeslného umění, trvanlivých a moderních materiálů. Lze otírat lehce vlhkým hadříkem | vhodné také do kuchyně a koupelny. ! Barva white day je k dostání v prémiové a termo kolekci. Aluzie: plisé bez vrtání v okenním rámu díky solidním svorkám schuette suprafix plissee klemmfix 2.
ZnačkaSchuette #ad
VýrobceSchuette #ad
Výška150
Hmotnost2.2
Šířka45
Číslo díluHU-XI-43

8. ondeco

#ad

Ondeco Plisé na míru pro všechna okna uvnitř Montáž ve skleněné liště s upínací botou Ochrana proti slunci Roleta Neprůhledná Černá Š: 51-60 cm, V: 101-150 cm

#ad
ondeco #ad - Kvalita: skládaná látka je 100% neprůhledná, vhodná pro vlhké prostory, středně průsvitná, živé barvy, lehce zatemňující, uv ochrana, hliníkové profily. Zdarma: vyžádejte si bezplatný vzorek látky e-mailem.

V šířce odečtěte 5 mm, 6 cm x 150, aby bylo možné okenní žaluzie bez problémů pohybovat. Info: sdělte nám po nákupu prostřednictvím zprávy prodejce přes amazon přesné údaje v centimetrech vaší požadované velikosti, například 80, 4 cm. Protože vás rádi přesvědčíme o našich látkách, kvalitách a barvách! Barevné odchylky jsou možné kvůli různým nastavením monitoru. Aluzie se perfektně hodí do obývacího pokoje, koupelny, kuchyně, dětského pokoje, balkonových dveří.

Návod: návod k měření viz popis výrobku a návod k montáži na https://www. Youtube. Com/watch?v=tcz17tsbgmw, drážka skla musí činit 1 cm až 1, 5 cm. Použití: pomocí ovládacího madla můžete okenní roletu jednoduše zasunout nahoru a dolů pro optimální ochranu před sluncem podle potřeby. Jedná se o vysoce kvalitní produkt.
Značkaondeco #ad
Výrobceondeco #ad
Výška0.01
Délka59.06
Šířka2.36
Číslo díluP212231130
ModelkaCU206CF112

9. Shadoo Home

#ad

Shadoo Home®, Premium plisé s vrtáním dle rozměru | 23 barev | šířka 30 – 129 cm | výška 50–230 cm | neprůhledná a průsvitná plisé na okna a balkonové dveře – přizpůsobená velikost každých 1 cm

#ad
Shadoo Home #ad - Tak můžete okno zakrýt a vytvořit tak ochranu před zvědavými pohledy, a přesto do místnosti nechat hodně světla. Návod k měření jak měřit okno? změřte výšku a šířku skla včetně těsnění – jak je znázorněno na jedné z fotografií výrobku. Ivotnost výrobku je 15 let! Pokud si chcete objednat výšku více než 150 cm, vyberte si variantu "Výška od 150 cm do 230 cm" na úvodní stránce této nabídky.

Materiál, který se neohýbá. Poté můžete vybrat výšku 150 cm – 230 cm kliknutím na tlačítko "Přizpůsobit nyní". Snadná montáž pomocí šroubů sada obsahuje všechny prvky potřebné pro připevnění plisé a návod český jazyk nelze zaručit umožňuje velmi snadnou a rychlou montáž. Výrobek obsahuje komponenty potřebné pro montáž. 65, 7 cm, 3 cm x 100, rozměry zaokrouhlují na 65 x 100 cm.

Vyberte si šířku 30 – 130 cm a výšku 50–149 cm. PliŠe s vrtáním podle rozměru přizpůsobte si plisé perfektně na požadovanou velikost s přesností 1 cm. Díky našemu montážnímu systému a přesnému rozměru plisé se roleta drží přímo na skle a nestává, což vypadá velmi profesionálně a elegantně. Co vynikajÍ shadoo home plissee rolo perfektně sedí s přesností 1 cm, který je potažen antistatickou vrstvou, takže si můžete být jisti, čímž se na roletě neusazuje prach. Pokud např.
ZnačkaShadoo Home #ad
VýrobceShadoo Home #ad
Číslo dílucpt-auo-395

10. SchattenFreude

#ad

SchattenFreude Plástvová plisovaná žaluzie na míru pro okna | 100% zatemňovací/zatemnění | s upínacími držáky | Klemmfix bez vrtání | bílá bílá zadní strana, šířka: 70-90 cm x výška: 100-150 cm

#ad
SchattenFreude #ad - Před objednáním prosím zkontrolujte podle obrázku produktu "přehled všech rozměrů", která nelze otevřít, zda jsou upínací držáky vhodné pro váš okenní rám. Rozsah dodávky: 1 plisé se 4 upínacími držáky a 2 ovládacími rukojeťmi 4 při šířkách nad 120 cm a návod k montáži.

Montáž bez námahy: plisé se dodává předmontované a perfektně se hodí do vašeho okna. Přesný design: obdržíte ručně vyrobený výrobek na míru v kvalitě pro vybavení místnosti: díky pevné instalaci do zasklívací lišty není vyklopení a otevírání okna žádný problém. Díky integrovanému upínacímu mechanismu není nutné dodatečné přizpůsobení šňůr. Německý montážní návod je samozřejmě součástí balení. Pozor: vezměte prosím na vědomí, že odvolání výrobků na míru je vyloučeno. Na bočních okrajích může v závislosti na typu okna přesto prosvítat nepřímé světlo – U hliníkového profilu si můžete vybrat ze 4 různých barev bílá, antracitová a eloxovaná.

Pak klikněte vpravo na 'přizpůsobit' pro zadání přesných rozměrů. Vysoce kvalitní materiál: plně nepropouštějící látka je vyrobena ze 100% polyesteru s tepelnou izolací, která v létě chladivý a v zimě hřejivý efekt a tím šetří náklady na topení. 26 mm. V případě nesedění nebo jiných problémů nám prosím napište zprávu.
ZnačkaSchattenFreude #ad
VýrobceSchattenFreude #ad
Výška0
Délka3.54
Hmotnost0.88
Šířka2.76
Číslo díluhc-km-weiss-90-150
Modelkahc-km-weiss-90-150