Top 10 VAFOTON 9 Pin USB C – USB kabely

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VAFOTON

#ad

Magnetický konektor náhradní konektor pro mobilní telefon ochrana proti prachu konektor pro PD60W magnetický USB nabíjecí kabel, VAFOTON 9pinový typ C rychlonabíjecí magnetický adaptér 3 kusy

#ad
VAFOTON #ad - Před objednáním prosím potvrďte svůj kabel. Pouze špičky magnetické hlavy, žádný nabíjecí kabel. Kompatibilní 3 ks 9pinových magnetických konektorů ideální pro nabíjení tabletů typu C a telefonů.

Tip 1podporuje rychlé nabíjení a přenos dat, doporučujeme použít originální nástěnnou nabíječku pro váš přístroj. Jsme tu vždy pro vás, že budete 100% spokojeni. Co dostanete3 ks magnetického 9pinového adaptéru typu c, pokud máte dotazy, přátelský zákaznický servis, abychom zajistili, neváhejte nás kontaktovat. Prachotěsné rozhraní reverzibilní magnetický adsorpční design, prachotěsné nabíjecí rozhraní s konektorem, zamezení prachu a vláken.

Není kompatibilní s 1Pipin nebo 5Pin nebo dokonce 7Pin. Při nepoužívání není nutné vyjímat. Tip 2kompatibilní se všemi kulatými 9pinovými magnetickými nabíjecími kabely vafoton a také s jinými magnetickými kabely, jejichž konektor přesně odpovídá magnetickému kabelu VAFOTON 9pinového.
ZnačkaVAFOTON #ad
VýrobceVAFOTON TECH #ad
Číslo díluTypc-Tips-9pin-3PCS

2. VAFOTON

#ad

9Pins rychlé nabíjení, VAFOTON USB C magnetický nabíjecí kabel 100 W 2 ks, 1,8 m+1m, USB C/A na typ C datový kabel, 5A magnetický pro Galaxy S23/tablet/laptop/MaBook

#ad
VAFOTON #ad - Součástí dodávky jsou také 2 usb-c na usB A adaptéry pro nemagnetické konce kabelů na straně nabíječky. Obsahuje pouze 2 magnetické hlavy typu C, neobsahuje magnetické hlavy Micro nebo iProducts. Před nákupem prosím dbejte 1. Není to jen magnetický nabíjecí kabel, ale umožňuje také super rychlou rychlost přenosu dat 480 MB/s aktualizujte stovky skladeb za minutu.

3. 2. Nebo vrátit kupní cenu. Silné, vylepšené 9pinové magnetické spojenírychlejší a stabilnější nabíjení než u tradičních 7pinových pinů, 5pinů nebo 1pinů díky silnějším magnetům. Vestavěný čip e-mark 100 w zabudovaný 100w čip e-mark umožňuje až 100 w 20 v/5 a při použití s rychlonabíječem usb-c 100 w. Je také velmi praktický, aby se během jízdy autem ovládal pouze jednou rukou. 25 měsíců zárukapokud zjistíte problém se shodou se svým přístrojem nebo jakýkoli jiný problém – kontaktujte nás prosím e-mailem a napravo na stránce zboží na jméno prodejce VAFONTON EU.

Podporuje nabíjení z usb-c na usb-c až 100 w 20 v/5 a, podporuje nabíjení z usb-a na usb-c až 18 w 9 v/2 a. Design otáčení o 360 ° a 180°umožňuje otáčení o 360 stupňů na špičce konektoru a úhel 180 stupňů na krytu zástrčky. Součástí dodávky je také vytahovací nástroj a úložný nástroj pro bezpečné uložení magnetických konektorů. Co je v krabici2 magnetické nabíjecí kabely po délce 1 metru a 1, 80 metru, se 2 konektory usb-c.
ZnačkaVAFOTON #ad
VýrobceVAFOTON #ad
Číslo díluVAF-216

3. VAFOTON

#ad

360° a 180° magnetické rychlé nabíjení, 6 v 1 USB C/A na typ C magnetický kabel pro typ C/Micro USB/i-Products laptop, tablet,, VAFOTON 9Pin 60W USB C magnetický nabíjecí kabel 2 kusy 2M+1M

#ad
VAFOTON #ad - Doporučujeme vám používat vaši originální nabíječku, nebo ji použijte s naší VAFOTON 65W USB C nabíječkou. Velmi praktické a pohodlné řešení 6 v 1. Součástí dodávky je adaptér USB-C na USB-A. 25 měsíců zárukapokud zjistíte problém se shodou se svým přístrojem nebo jakýkoli jiný problém – kontaktujte nás prosím e-mailem a napravo na stránce zboží na jméno prodejce VAFONTON EU.

To zajišťuje pohodlnější manipulaci, pokud chcete přístroj používat během nabíjení. Spojení se nedopatřením uvolní. Jako usb a po usb-c kabel je podporováno rychlé nabíjení s 18W 9 V/2 A. 2. Rychlost přenosu dat činí až 480 Mbit/s. Proto je kabel použitelný jak na nabíječkách s USB-C tak i nabíječkami s výstupem USB-A. Okamžitě vám zašleme náhradu a záruka se prodlouží o 6 měsíců další záruka.

Zejména během jízdy autem nebo při hraní. Magnetické spojení je nyní 2krát silnější než dřívenáš nový magnetický kabel vafoton je nyní vybaven dvakrát tak silnou 9pinovou magnetickou zástrčkou, spojení s vaším přístrojem během práce nebo spánku je zajištěno. Rychlé nabíjení s 60 w a rychlý přenos dat při použití jako usb-c kabel podporuje provoz pd power delivery s 60 w 20 v / 3 a. Upozornění 1.
ZnačkaVAFOTON #ad
VýrobceVAFOTON TECH #ad
Číslo díluVF-9PIN-540-2PCS

4. VAFOTON

#ad

VAFOTON USB C na USB C magnetický nabíjecí kabel 9Pin, PD 100W 5A QC 4.0 rychlé nabíjení a přenos dat magnetický nabíjecí kabel, 2 balení 1M+1,8M pro Samsung S22 Tablet Laptop Pad

#ad
VAFOTON #ad - Pro m-book, pro samsung galaxy note20 ultra, pro Google Pixel 2/3/4/5/6 a další zařízení typu C. Podporuje také datové přenosy až 480 Mbps. V případě problémů s naším výrobkem nás prosím nejprve kontaktujte. Navrženo pro řidičedíky automatickému spojení, mají naše výrobky velké výhody např. Pro nabíjení svých mobilních zařízení potřebujete nabíječku USB-C nebo Power Delivery.

Poprodejní servis 25měsíční záruka. Nabijte svůj telefon samsung s22 za 45 minut na 80 % nebo nabijte svůj M-a-c Book za 30 minut na 50 %, nejvyšší verzi magnetického nabíjení. Pro řidiče, aniž by se dívali, kteří mohou připojit svůj telefon, jakmile se kabely dostanou do blízkosti magnetických hrotů, pozornost je mnohem méně rozptylována, nebo rodiče s malými dětmi, než kdyby člověk musel perfektně zavést tenký konektor. Pro pixel 2/3/4/5/6 a další přístroje typu C. Bezpečné nabíjení certifikovaný 100w chytrý čip automaticky přizpůsobuje proud a napětí a efektivně tak zabraňuje zkratu, čímž je zajištěno nejbezpečnější 100W rychlé nabíjení, přepětí, nadměrnému proudu a dalším bezpečnostním rizikům, přehřátí, které skutečně nepředstavuje žádné nebezpečí.

Rozsáhlá kompatibilitaje kompatibilní s nejnovějšími notebooky, pro samsung galaxy s22 ultra/ s22+/ s22/s21/s20/s20+/ s20 ultra, pad, dell xps 15/13, tablety a smartphony s USB-C přípojkami. Kromě toho je tento 100w magnetický kabel kompatibilní pouze s 60w 9pinovým magnetickým adaptérem, nikoli kabel USB-A na USB typ C, což znamená, nikoliv 1-PIN nebo 5-PIN nebo 7-PIN. Problém vyřešíme co nejrychleji a samozřejmě zdarma.
ZnačkaVAFOTON #ad
VýrobceVAFOTON TECH #ad
Číslo díluVAF-2Pack(9Pin)-Schwarz

5. VAFOTON

#ad

360°&180°, VAFOTON 9Pin USB C magnetický nabíjecí kabel 2M, PD60W rychlé nabíjení, 6 v 1 USB C/A na typ C magnetický kabel pro typ C/Micro USB/i-Products/Galaxy S22/S23/S23 Ultra/MaBook/PadPro

#ad
VAFOTON #ad - Abyste mohli využívat funkci rychlého nabíjení, tak i vaše nabíječka. Proto je kabel použitelný jak na nabíječkách s USB-C tak i nabíječkami s výstupem USB-A. Dodávány jsou 3 různé druhy magnetických konektorů: micro-usb, usb-c a iproduct. Doporučujeme vám používat vaši originální nabíječku, musí podporovat rychlé nabíjení jak váš přístroj k nabíjení, nebo ji použijte s naší VAFOTON 65W USB C nabíječkou.

To zajišťuje pohodlnější manipulaci, pokud chcete přístroj používat během nabíjení. Univerzální použití jedná se o magnetický kabel s vylepšeným chytrým čipem, pro notebooky/m-book/dell xps 15, který umožňuje rychlé nabíjení většiny zařízení, tablety/pady, smartphony/telefony 14 13 12/Samsung Galaxy S22/S22 Ultra/S23/S23 Ultra, létající drony a další. Magnetické spojení je nyní 2krát silnější než dřívenáš nový magnetický kabel vafoton je nyní vybaven dvakrát tak silnou 9pinovou magnetickou zástrčkou, spojení s vaším přístrojem během práce nebo spánku je zajištěno.

Nebo vrátit kupní cenu. Okamžitě vám zašleme náhradu a záruka se prodlouží o 6 měsíců další záruka. 25 měsíců zárukapokud zjistíte problém se shodou se svým přístrojem nebo jakýkoli jiný problém – kontaktujte nás prosím e-mailem a napravo na stránce zboží na jméno prodejce VAFONTON EU. Upozornění 1. Spojení se nedopatřením uvolní.
ZnačkaVAFOTON #ad
VýrobceVAFOTON TECH #ad
Číslo díluVF-9PIN-540-N

6. VAFOTON

#ad

VAFOTON USB C Magnet Ladekabel 2M+1M, 3A QC Ladekabel Magnetisch Schnellladung Datenkabel 9Pin, Nylon Magnetisches Ladekabel Typ C für Samsung Galaxy S10/S9/S8,Huawei P20,Sony Xiaomi,Oneplus,LG

#ad
VAFOTON #ad - Extrem haltbar —— das usb c magnet-ladekabel ist außen mit einem starken nylongeflecht geschützt, innen wird Reinkupfer verwendet. Hinweis: unterstützt ausschließlich de Schnelladestandards QC2. 0/3. 0, nicht kompatibel mit PD und QC super fast charging Ladestandards. Praktisch und verkehrssicher. Dies erhöht die sicherheit während des Ladens, verhindert sicher Überströme, Überspannung und andere Sicherheitsrisiken.

Verdoppelte lade-effizienz! Dieses 9-pin ist die hochwertigste Version magnetischer Ladekabel. Es ist ein sehr weiches Licht, die den elektrischen Kontakt verschlechtern oder gar verhindern könnten. Unterstützt schnelles laden mit 3 a —— das verbesserte 9-pin magnet ladekabel unterstützt 3 a-schnelladen mit bis zu 18 w 9 v/2 a, 5 v/3 a, das spart 35% ihrer kostbaren Zeit. Sichere einhandbedienung während der fahrt —— die magnete verbinden sich von selbst – Einhandbedienung während der Fahrt, Starten und Beenden des Ladevorgangs mit einer Hand.

Kompatible mit einer breiten palette von geräten mit typ c buchse: für samsung galaxy s10/S9/S8/Note9, Sony Xperia, Bluetooth, Oneplus 6/5/5T/3T, LG G6 G7 G5, Huaweip30/P20, Lautsprecher und vieles mehr. Oder den Kaufpreis erstatten. 25 monate garantie —— wenn sie ein konmpatibilitätsproblem mit ihrem gerät feststellen, oder irgendein anderes Problem – bitte kontaktieren Sie uns per email indem Sie rechts auf der Artikelseite auf den Verkäufernamen VAFONTON EU. Wir werden ihnen sofort ersatz schicken, und die Garantie wird um 6 Monate verlängert erweitere Garantie.
ZnačkaVAFOTON #ad
VýrobceVAFOTON TECH #ad
Číslo díluVAF-2A-9Pin

7. VAFOTON

#ad

VAFOTON 9pinový magnetický nabíjecí kabel, 360° a 180° magnetický USB nabíjecí kabel 2 kusy, pro typ C/Micro USB/i-produkty/smartphone, 2 m + 1 m, magnetický datový kabel 3 v 18 W

#ad
VAFOTON #ad - Ve srovnání s běžnými nabíjecími kabely, u kterých nelze nastavit úhel, neovlivňuje magnetický kabel pohyby prstů a tím výrazně zlepšuje váš herní zážitek. Pro starší telefony, můžete si vybrat náš magnetický nabíjecí kabel VAFOTON 9 Pin 60 W nebo 9pinový 100 W. Tento robustní kabel používá nylonově tkaný materiál pro menší opotřebení.

Dvojitá magnetická síla, během práce nebo během hry. Lze použít s přímým výstupem kabelu na přístroji nebo jako zahnutý tvar L až do 90°. Pokud chcete nabíjet svůj laptop, které nejsou kompatibilní s rychlým nabíjením, protože nejsou kompatibilní s PD rychlým nabíjením a je příliš pomalý. Zůstaňte ve spojení se svým přístrojem během jízdy, žádné nepříjemné překvapení z nenabitého zařízení příští ráno. Ovládání jednou rukou když telefon během jízdy zapnete při nabíjení, může to být nepříjemné. Pokud si myslíte, že má váš přístroj problémy s kompatibilitou nebo jiné problémy při používání tohoto magnetického nabíjecího kabelu, kontaktujte nás prosím kliknutím na e-mail na pravé straně, pomůžeme vám problém rychle vyřešit.5

540° kombi rotační usb magnetický nabíjecí kabel tento 9pólový magnetický nabíjecí kabel lze otáčet o plných 360° a lze jej také otáčet v rozsahu 180°. Tento magnetický nabíjecí kabel je dodáván se 3 různými druhy magnetických hlavic: Micro USB, typ C a iProduct. Teplé tipykompatibilní se všemi kulatými 9pinovými magnetickými nabíjecími kabely na trhu! Před nákupem prosím dbejte u novějších telefonů je nebudete chtít používat, tablet nebo nejnovější mobilní telefony, bude tento kabel v pořádku s ohledem na rychlost nabíjení.
ZnačkaVAFOTON #ad
VýrobceVAFOTON TECH #ad
Číslo díluVF-9PIN-2P-2A

8. VAFOTON

#ad

VAFOTON 100W USB C magnetický nabíjecí kabel 2 balení, 1,8 m+1m, 9pinové rychlé nabíjení, 6 v 1 USB C/A na magnetický datový kabel pro typ C/Micro USB/i-produkty/MaBook/Laptop/Galax Tab

#ad
VAFOTON #ad - Vestavěný čip e-mark 100 w zabudovaný 100w čip e-mark umožňuje až 100 w 20 v/5 a při použití s rychlonabíječem usb-c 100 w. Tento design je uživatelsky přívětivější, videa, protože je praktičtější a pohodlnější pro hry, e-knihy a online nakupování během nabíjení. Kompatibilní s phone 14/14 pro/13/13 pro/12/12 Pro, Ma-bookAir/Pro a dalšími.

Nebo vrátit kupní cenu. Design otáčení o 360 ° a 180°umožňuje otáčení o 360 stupňů na špičce konektoru a úhel 180 stupňů na krytu zástrčky. Silné, 5pinů nebo 1pinů díky silnějším magnetům. 25 měsíců zárukapokud zjistíte problém se shodou se svým přístrojem nebo jakýkoli jiný problém – kontaktujte nás prosím e-mailem a napravo na stránce zboží na jméno prodejce VAFONTON EU. Je také velmi praktický, aby se během jízdy autem ovládal pouze jednou rukou. Okamžitě vám zašleme náhradu a záruka se prodlouží o 6 měsíců další záruka.

Podporuje rychlé nabíjení PD 27 W 9 V/3 A. Vylepšená trvanlivost vyrobeno z kabelu zesíleného opláštěním nylonovým opletením, je konstruován tak, aby odolal každodennímu zatížení i v nejtěžších podmínkách. Teplé tipykompatibilní se všemi 9pinovými magnetickými nabíjecími kabely s kulatými konektory na trhu. Jedná se o magnetický nabíjecí kabel usb-c, a tak se rychlé nabíjení notebooků, smartphonů, že automaticky nastaví intenzitu proudu, tabletů, který zaručuje bezpečné a rychlé nabíjení tím, dronů a jiných zařízení splní.
ZnačkaVAFOTON #ad
VýrobceVAFOTON TECH #ad
Číslo díluVAF-156

9. ODDADD

#ad

Typ C protiprachová spojka pro nabíjecí přípojku, typ C magnetická zástrčka pro magnetický nabíjecí kabel, ODDADD 9-PIN USB C magnetický adaptér 3 kusy

#ad
ODDADD #ad - Podpora rychlého nabíjení maximální podpora proudu 5, 0 a, může realizovat rychlé nabíjení a přenos dat. Prodlužuje životnost telefonu, aby se zabránilo vícenásobnému zasunutí a vytahování. Design 9 kontaktních bodůmagnetické přípojky oddadd mají 9 kontaktních bodů.

Oddadd 9-pin magnetická hlava typu c vhodná pro všechny 9pinové magnetické nabíjecí kabely. 360° magnetické nabíjení silnější magnetická adsorpce a 360° otočný design, můžete jej jednoduše spojit v každém úhlu a velmi pohodlně sdílet s lidmi. Otázky týkající se kvality nebo problémy s kompatibilitou nás prosím kontaktujte. Pokud má vaše nabíječka a nabíjecí kabel/kabel funkci rychlého nabíjení.

Před objednáním prosím potvrďte svůj kabel. Co obdržíte 3dílné balení magnetického adaptéru typu c magnetický nabíjecí kabel není součástí dodávky. Každá magnetická špička je ručně testována, aby bylo zajištěno, že perfektně funguje. Funkce protiprachového konektoru vložení magnetického hrotu na nabíjecí rozhraní telefonu může zabránit ulpívání prachu.
ZnačkaODDADD #ad
VýrobceODDADD #ad
Číslo díluUSB-C-3

10. VAFOTON

#ad

3 v 1 USB magnetický nabíjecí kabel 4 kusy, 0,5 M+1M+2M+3M, VAFOTON Magnetický nabíjecí kabel, nylonový pletený 5pinový nabíjecí kabel magnetický pro typ, 360° a 180° datový přenos magnetický kabel

#ad
VAFOTON #ad - Před zakoupením laskavě prosíme o pozornost tento 5pinový magnetický kabel podporuje nabíjení až 18 w 5 v/3 a, 9 v/2 a. Z tohoto důvodu není kabel optimální pro komerčně dostupné novější smartphony jako pro Samsung S21/S22/S23 nebo Phone 12/13/14, také není vhodný pro notebooky nebo tablety.

Hraní her během nabíjení, sledování videí, psaní e-mailů nebo odesílání zpráv Whatsapp je tak výrazně příjemnější. Jednoruční ovládání jedná se o nový druh magnetického nabíjecího kabelu na trhu, ani přímý kontakt s očima. Používání zařízení v nabíjecím zařízení je mnohem jednodušší a pohodlnější. Z získané svobody pohybu profitují zejména hráči. Poprodejní servis 25měsíční záruka. Kromě toho poskytneme všem zákazníkům, záruku navíc 6 měsíců. Pokud máte dotazy, kteří nám pošlou e-maily a oznamují vzniklý problém s naším výrobkem, můžete na stránce s podrobnostmi o produktu nebo na stránce objednávky Amazon kliknout na "Prodejce".

Výrazně funkčnější a pohodlnější než normální nabíjecí kabel, speciálně pro řidiče aut a motocyklů, osoby s handicapem, není nutné ho zapojovat oběma rukama, děti nebo seniory. Problém budeme řešit co nejdříve. Co dostanete4 magnetické kabely 0, 5 m + 1 m+2 m + 3 m, 3 x usb adaptérové špičky, 3 x adaptérové špičky typu c, 1 * nástroj na vzdálenost, 3 x micro USB adaptérové špičky, 3 * špičkový paměťový organizér.
ZnačkaVAFOTON #ad
VýrobceVAFOTON TECH #ad
Číslo díluVAF-4Pcs-Grün