Top 10 Türklingel mit kamera und monitor – Domácí telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bticino

#ad

2 Drähte für die Wand, erweiterbar für, Bticino 364613 Video-Sprechanlage für ein Haus, 1 externer Knopf mit Türklingel und Kamera + 1 Innendisplay weiß 5 Zoll in Farbe mit Freisprecheinrichtung

#ad
Bticino #ad - Klingel auch aus der Ferne. Robustheit ik10 - schutzart ip54 maße: 17, 6 x 9, 8 x 3, 1 cm. Der abstand zwischen den 2 Geräten muss maximal 200 m betragen. Externe taste: robuste und langlebige linie 2000 taster mit klingel und farbkamera und LED-Beleuchtung. Erweiterbar für zweifamilienhäuser: das kit eignet sich hervorragend für Einfamilienhäuser, kann aber mit Doppelhaushälften kompatibel werden, wenn Sie mindestens einen zusätzlichen internen Monitor kaufen Code 344652.

Sofort einsatzbereit und einfach zu installieren: es dauert nur wenige minuten, und öffnen sie zwei eingänge tür und Tor. MÖchten sie ein smart kit kaufen? wir empfehlen die video-türsprechanlage Kits 318015 oder 318011. 2 jahre Garantie. Ermöglicht Nachtsicht. MÖchten sie ihre anlage smart machen? wenn sie bereits eine easykit bticino video-türsprechanlage code 317013, 317213 hinzufügen oder ersetzen Sie einfach eine herkömmliche Video-Türsprechanlage mit einer WLAN-Video-Gegensprechanlage Code 332855 oder 332851, 316913, 317113, um Ihre Anlage verbunden zu machen und zu reagieren.

Klingeltonlautstärke, Helligkeit und Bildfarbe einstellbar. Stromversorgung 18-27 vdc monitorgröße: 16, wandmontage, 5 x 16, mit Freisprecheinrichtung, Intercom, 4 x 2, 5 Zoll in Farbe, 05 cm. Innenmonitor: innendisplay klasse 100v16b, weiß, 2 physische tasten und 3 touch-tasten. Das 2-adrige kabel ist nicht im Lieferumfang enthalten, um das Kit zu installieren.
ZnačkaBticino #ad
VýrobceBticino #ad
Výška3.15
Délka14.37
Šířka12.01
Číslo dílu364613
Modelka364613

2. TMEZON

#ad

7" IP dotyková obrazovka, živé zobrazení a hovor přes aplikaci, TMEZON WiFi videotelefon, odemknutí aplikace/přejetí karty, hlášení pohybu, interkom s, 2vodičový, 1080p dveřní interkom s kamerou

#ad
TMEZON #ad - Zvonek odolný proti povětrnostním vlivům IP65 umožňuje instalaci kdekoliv. Venkovní dveřní zvonek s kamerou, co se děje i v noci venku. Lze použít v bytech, můžete někoho vidět, když návštěvníci stisknou dveřní zvonek, slyšet a mluvit s nimi, vilách, veřejných budovách. Záznam můžete kdykoli zkontrolovat pomocí chytrého telefonu.

Dvouvodičové videotelefonní zařízení s dálkovým ovládáním pomocí aplikace připojte monitor s wifi 2, kancelářích, 4G, hotelech, dostane váš telefon oznámení o aplikaci, dokonce i na dálku odblokovat pomocí chytrého telefonu. Součástí dodávky je 8 odznaků. 7palcový lcd dotykový monitor a 1080p mini dveřní zvonekhd 1080p 7palcový dotykový monitor se štíhlým designem, podpora wifi připojení k internetu, široký úhel 126 ° a vestavěný infračervený senzor, uvidíte, nabízí mnohem jasnější obraz než ostatní. Automatický snímek nebo nahráváníkdyž návštěvník stiskne dveřní zvonek, kamera automaticky provede snímek nebo video a uloží jej na micro SD kartu podpora až 256 GB, není součástí dodávky.

Můžete odemknout otřením identifikační karty, aplikace a obrazovky. Bezplatná aplikace je "TuyaSmart". Odblokování 3 v 1 tento interkom s otvírákem dveří má několik metod odblokování. Detekce pohybu a sdílení zařízení s rodinou jakmile cizí lidé prošli u vašich dveří, zařízení můžete sdílet se svým rodinným příslušníkem, obdržíte oznámení na vašem telefonu a na SD kartu se také nafotilo video nebo obrázek.
ZnačkaTMEZON #ad
VýrobceTMEZON #ad
Výška6.3
Délka2.36
Hmotnost2.09
Šířka2.36
Číslo díluMZ-M710+MZ-D10
ModelkaMZ-M710+MZ-D10

3. Balter

#ad

BALTER Dveřní video telefon EVO dotykový displej 7 palců dveřní stanice pro 2 rodinné domy, dveřní zvonek 2vodičový autobus 150° širokoúhlý fotoaparát

#ad
Balter #ad - Díky robustnímu zpracování a ušlechtilým materiálům budete mít dlouho radost z nadčasového designu zařízení. Tak je váš nový dveřní video telefon EVO nainstalován obratem ruky. Kompletní sada pro dvourodinný dům: s touto kompletní sadou vybavíte svůj dvourodinný dům obratem ruky výkonným dveřním videotelefonem.

Tak profitujete z vestavěné interkomové funkce a můžete komunikovat s rodinnými příslušníky v jiných částech domu. 2× kampitivní 7" dotykový displej i moderní a elegantní dveřní stanice: podívejte se, kdo je za dveřmi: s dveřním videotelefonem evo si užijete maximální bezpečnost a komfort. Již existující dráty vašeho starého zařízení můžete většinou dokonce používat dál: Instalace tak bude absolutní hračka. S naším dveřním videotelefonem tak poznáte i návštěvníky, kteří nestojí přímo před kamerou.

Díky funkci nočního vidění díky integrované led bílé barvě uvidíte svou návštěvu jasně a zřetelně i za úplné tmy. Na tenkém 7" dotykovém displeji můžete sledovat živá videa svých návštěvníků, prohlížet uložená videa a mnoho dalšího. Tak můžete začít a užívat si bezpečí a pohodlí Vašeho domovního video zvonku EVO. Kvalitní dveřní stanice má osvětlený štítek zvonku. 150° ultra širokoúhlý fotoaparát i noční vidění při tmě – dveřní stanice evo má kameru s extra velkým zorným úhlem 150°.
ZnačkaBalter #ad
VýrobceBalter #ad
Hmotnost4.41
Číslo díluSB-122
ModelkaAK3-AT1-GL-M-X

4. Balter

#ad

BALTER EVO Video dveřní telefon 3 x dotykový displej 7palcový monitor 2vodičová sběrnice dveřní stanice pro 1 rodinný dům 1 dveřní zvonek 150° širokoúhlá kamera

#ad
Balter #ad - S ním můžete začít a užívat si bezpečnost a pohodlí vašeho video dveřního telefonu EVO. 3 × 7" dotykový displej i moderní a elegantní dveřní stanice: podívejte se, kdo stojí za dveřmi: s videem dveřním telefonem evo si užijete maximální bezpečnost a komfort.

Díky robustnímu zpracování a ušlechtilým materiálům budete mít dlouho radost z nadčasového designu zařízení. Na tenké 7" dotykové obrazovce vidíte živá videa svých návštěvníků, prohlížíte si uložená videa a mnoho dalšího. Kompletní sada pro 1 rodinný dům: s touto kompletní sadou vybavíte svůj rodinný dům obratem ruky výkonným video dveřním telefonem. Díky funkci nočního vidění díky integrované led bílé světlo uvidíte vaši návštěvu jasně a zřetelně i při úplné tmě. Již existující dráty vašeho starého zařízení můžete většinou dokonce dále používat: Instalace tak bude absolutně hračka.

150° ultra široká úhlová kamera i noční vidění při tmě – dveřní stanice evo má kameru s extra velkým zorným úhlem 150°. Tak je váš nový video dveřní telefon EVO nainstalován obratem ruky. Tak můžete profitovat z vestavěné interkom funkce a komunikovat s členy rodiny v jiných částech domu. S naším video dveřním telefonem tak poznáte i návštěvníky, kteří nestojí přímo před kamerou.
ZnačkaBalter #ad
VýrobceBalter #ad
Hmotnost4.41

5. Goliath

#ad

Dveřní komunikační zařízení na omítku, 2 megapixelová, 1 sada rodinného domu, černý, 2 dráty sběrnice interkom, dotykový monitor, GOLIATH Full HD videotelefon, dveřní stanice v antracitové barvě

#ad
Goliath #ad - Umožňuje přijímat hovory od návštěvníků, komunikovat s nimi a otevírat dveře z dálky. Pro klidové fáze lze aktivovat režim "Nerušit" DND. Servisní středisko v německu nabízí celoživotní podporu, a 3letá záruka. 2mp full hd kamera s vysokým rozlišením nabízí velmi ostré obrázky a 180° ultra široký úhel, který návštěvníky zviditelní i z dálky.

Okamžité zobrazení při zvonění: monitor okamžitě zobrazí obraz dveřní kamery. Další funkce jako automatické snímky a videozáznamy, v kombinaci s ochranou proti manipulaci a robustní konstrukcí podle norem IP65 a IK07 zaručují spolehlivý výkon a vysokou bezpečnost. Servis a podpora z německa s předkonfiguračním servisem: před odesláním jsou všechny komponenty vzájemně sladěny a nastaveny. Díky 2vodičové kabeláži je výměna běžných zvonků nebo starých dveřních hovorů obzvlášť snadná.

Díky pravému infračervenému nočnímu vidění zůstává viditelnost i za tmy jasná. Umožňuje přímou komunikaci s návštěvníky a disponuje funkcí otvírání dveří. Tím je vždy zajištěn komplexní přehled o tom, co se děje u domovních dveří a nabízí vyšší úroveň komfortu a bezpečnosti. Není nutné programování, dostupnou telefonicky nebo e-mailem, připraveno k použití během 5 minut. Souběžně s tím probíhá oznámení na smartphonu.
ZnačkaGoliath #ad
VýrobceGOLIATH #ad
Číslo díluAV-BUS-107-V2

6. Ring

#ad

Ring Außenkamera Akku Stick Up Cam Battery mit Video-Türklingel Akku Video Doorbell | Überwachungskamera aussen mit 1080p-HD-Video | Türklingel mit Kamera, Bewegungserfassung und Nachtsicht, WLAN

#ad
Ring #ad - Einfach mit integriertem Akku betreiben oder über eine bestehende Türklingelverdrahtung an den Hausstrom anschließen. Verbinde die ring video doorbell in der ring App mit dem WLAN und bring die Klingel mit dem im Lieferumfang enthaltenen Material einfach an der Wand an.

Diese neue version der funkklingel von Ring erfasst Bewegungen besser und bietet dir bei Dunkelheit eine klarere Sicht. Sobald jemand an deiner haustür klingelt oder der Bewegungssensor ausgelöst wird, erhältst du eine Benachrichtigung auf dein Mobilgerät. Reagiere über die integrierte Gegensprechanlage und geh ganz einfach von deinem Handy oder Tablet aus an die Tür. Mit der video türklingel von ring siehst du mit 1080p hd-video nach, wer an deiner Haustür klingelt.
ZnačkaRing #ad

7. TMEZON

#ad

10palcový IP dotykový monitor, TMEZON Wi-Fi videotelefon, 4 v 1 odblokování, interkom systém, aplikace TuyaSmart, noční vidění, snapshot/nahrávání, 4vodičová technika, 1080p dveřní zvonek s kamerou

#ad
TMEZON #ad - Lze použít v bytech, můžete vidět, slyšet a mluvit s někým u vašich dveří, veřejných budovách.4vodičový domovní video telefon s aplikací s nejnovější ip technologií, dostane váš telefon oznámení o aplikaci, hotelech, když návštěvníci stisknou dveřní zvonek, kancelářích, vilách, dokonce i odemykání pomocí chytrého telefonu kdekoliv.

Záznam můžete kdykoli zkontrolovat pomocí chytrého telefonu. Můžete odemknout heslem, aplikací a obrazovkou. 10palcový ip dotykový monitor a 1080p dveřní zvonektato sada obsahuje zvonek s kamerou a monitorem. 4 v 1 odblokování tento dveřní zvonek má několik metod odemykání. Lze připojit všechny 12V elektronické zámky.

1080p zvonek s kamerou s vodotěsným krytem, zabudovaný infračervený senzor, 115º širokoúhlý, noční vidění, prachotěsný a antiviandalismus.10palcový tft displej s tenkým designem, nepromokavý, ovládání dotykovým klíčem, hands-free, podpora WiFi připojení k internetu. Pokud chcete více, identifikační kartou, přidejte prosím odznak 125 kHz. 2, ne 5g. Dveře můžete odpovědět v ruce. Součástí dodávky je 5 odznaků.
ZnačkaTMEZON #ad
VýrobceTMEZON #ad
Číslo díluMZ-IP-HD108+MZ-VDP-HD130
ModelkaMZ-IP-HD108+MZ-VDP-HD130

8. COOAU

#ad

COOAU 2K domovní video zvonek s kamerou, 166° zorný úhel, snadná instalace,, bezdrátový zvonek s gongem, domovní dveře zvonku s PIR rozpoznáním osob, bezdrátový dveřní zvonek, obousměrné audio

#ad
COOAU #ad - On je, např. Ip66 vodotěsný a vysoce kvalitní materiál vodotěsnost ip66 nabízí vynikající tepelnou odolnost a odolnost proti vodě pro dveřní zvonek wlan. Kromě toho můžete dveřní zvonek po jednoduché kabeláži vložit do svého stávajícího obvodu zvonku, abyste jej mohli trvale používat, aniž byste jej museli sundat při nabíjení.

V porovnání s tradičním rádiovým zvonkem můžete s rodinou sdílet aplikaci "COOAU Cam" inteligentní dveřní zvonek a můžete situaci u dveří kdykoli zkontrolovat, přesně vědět, kdo navštíví. Inteligentní detekce pohybu a bezpečné uloženídveřní zvonek cooau přijímá humanoidní algoritmus ai a pir inteligentní snímání teploty, aby bylo zajištěno soukromí a bezpečnost, které přesně rozpozná a automaticky zaznamenává videa a fotografie a včas vám zasílá informace o alarmu. Vylepšené tlačítko cooau podporuje více než 20 000 použití, takže si nemusíte dělat starosti s poškozením tlačítka dveřního zvonku.

Dveřní zvonek vše v jednom dveřní zvonek cooau je synonymem pro interkom, aniž byste museli otevírat dveře, je, domovní zvonek a monitorovací kameru současně. Podporuje až 128g sd kartu a cloudové úložiště a všechna data jsou prostřednictvím sítě šifrována vrstvou za vrstvou, bez skrytého nebezpečí úniku. Bezdrátové gony lze umístit kdekoliv v domě a nejsou již omezeny napájením. Bezdrátová nebo kabelová montáž dveřní zvonek cooau lze snadno bezdrátově instalovat během 5 minut a je vybavena baterií, která na jedno nabití vydrží 3–5 měsíců. Najít podezřelé případy, předměty na dveře ke kontrole atd.
ZnačkaCOOAU #ad
VýrobceCOOAU #ad
Výška1.48
Délka5.4
Šířka2.13
Číslo díluZS-GQ5
ModelkaBell J6 Plus

9. Ring

#ad

2. Gen. | Funktioniert mit Alexa, Zertifiziert und generalüberholt | Akku Video-Türsprechanlage, Ring Video Doorbell

#ad
Ring #ad - Einfach mit integriertem Akku betreiben oder über eine bestehende Türklingelverdrahtung an den Hausstrom anschließen. Diese neue version der funkklingel von Ring erfasst Bewegungen besser und bietet dir bei Dunkelheit eine klarere Sicht.

Mit der video türklingel von ring siehst du mit 1080p hd-video nach, wer an deiner Haustür klingelt. Sobald jemand an deiner haustür klingelt oder der Bewegungssensor ausgelöst wird, erhältst du eine Benachrichtigung auf dein Mobilgerät. Verbinde die ring video doorbell in der ring App mit dem WLAN und bring die Klingel mit dem im Lieferumfang enthaltenen Material einfach an der Wand an. Kompatibel mit ausgewählten Echo-Geräten. Reagiere über die integrierte Gegensprechanlage und geh ganz einfach von deinem Handy oder Tablet aus an die Tür.
ZnačkaRing #ad
VýrobceRing #ad
Výška0.91
Délka5
Hmotnost0.44
Šířka2.44
Číslo dílu53-024967
Modelka5UM5E5

10. Balter

#ad

Smartphone App, 1080p, Gegensprechanlage mit 175° Weitwinkel, Video Türklingel, 2X 7 Zoll HD Monitore, Full HD-Kamera, 2 Draht Bus, 1 Familienhaus Klingel, Balter EVO-HD Video Türsprechanlage

#ad
Balter #ad - Full hd kamera - 175° ultra-weitwinkel: die kristallklaren und gestochen scharfen bilder in full hd auflösung und der 175° Ultra Weitwinkelobjektiv unserer hochauflösenden Video Türklingel ermöglichen es Ihnen, Besucher in größerer Entfernung zu erkennen, die nicht direkt vor der Kamera stehen. Service & support aus deutschland - balter ist ihr zuverlässiger partner für hochwertige türsprechsysteme.

Umfangreiche funktionen - profitieren sie von der interkom-funktion zur kommunikation zwischen den hausinternen Monitoren und Nachbarn. Smartphone app: dank unserer smartphone-app können sie unterwegs auf eine vielzahl von funktionen ihrer evo hd gegensprechanlage zugreifen, öffnen Sie die Tür, ohne dass zusätzliche Kosten oder Abonnementgebühren anfallen. Mit der integrierten weißlicht-led Nachtsicht-Funktion haben Sie selbst bei vollständiger Dunkelheit klare und deutliche Sicht auf Ihre Besucher. Profitieren sie von unserem lebenslangen Support aus unserem eigenen Service-Zentrum in Deutschland.

Nehmen sie anrufe an, sehen und sprechen sie mit Besuchern, greifen Sie auf Video- und Bildaufnahmen zu und erstellen Sie QR-Codes für den Türöffner. Profitieren sie von mehr Komfort und Sicherheit mit unserer kostenlosen Smartphone-App. Bei fragen oder problemen sind wir jederzeit per Telefon oder E-Mail erreichbar und bieten eine 30-tägige Geld-zurück-Garantie und eine 24-monatige Gewährleistung. Mit über 17 jahren erfahrung bieten wir eine breite Palette innovativer Video-Türsprechanlagen an.
ZnačkaBalter #ad
VýrobceBalter #ad