Top 10 Sunset Lampe Groß – Náladové osvětlení

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GY

#ad

Wohnzimmerdekoration, Geeignet für Fotografie, Selfie, GY Sunset Lamp,4 Farben Sonnenuntergang Lampe,USB-Anschluss Sonnenlicht LED Projektor, 180 ° Drehbares Romantisches Vision-Stimmungslicht

#ad
GY #ad - Passen sie die größe und form des lichthofs an, indem Sie den Lampenkopf drehen, die das Licht auf die Wand oder Decke werfen kann. Es eignet sich sehr gut für fotografie oder Video, einen romantischen und stilvollen Raum zu haben, sodass Sie die Regenbogenzeit nach dem Regen festhalten und mehr Sonnenschein hinzufügen können.

180 grad drehung- im gegensatz zur allgemeinen 90 grad drehung kann der lampenkopf der gy sonnenuntergangs lampe um 180 grad gedreht werden. Dank des stabilen fußes und des verstellbaren Körpers steht die GY Sonnen Lampen immer stabil. Gy sonnenuntergang lampen/Sonnenlicht Lampe ist auch eine perfekte Wahl als Geburtstagsgeschenk, Valentinstagsgeschenk usw. Stabil und langlebig- hergestellt aus hochwertigem aluminium. Usb anschluss- gy sunset lampe projektor wird mit einem USB-Kabel geliefert das kann mit einem PC, Power Bank oder USB-Stecker verbunden werden, Laptop, um zu verwenden. Das licht wirft erstaunlich farbige kreisförmige Lichter an Wand, Je größer der Abstand, desto größer ist die Projektion, Decke und Boden.

Romantische vision- gy sunset lamp/sonnenuntergang lampe, der ein warmes und angenehmes Wohnzimmer für Sie und Ihre Familie und ein hochwertiges Leben schafft. Multifunktionale dekorative lampe- das helles und weiches licht eignet sich sehr gut zum Beleuchten und Aufnehmen von Bildern und eignet sich auch für Familienfeiern, Gartenpartys, Weihnachtsgeschenk, Hinterhofdinner oder andere besondere Anlässe und schafft eine wunderschöne Atmosphäre. Energiesparende, blendfreie LED-Leuchten haben eine lange Lebensdauer.
ZnačkaGY #ad
VýrobceJingying #ad
Výška6.3
Délka4.33
Hmotnost0.75
Šířka4.33
Číslo díluSUNLAMP_RED
ModelkaSUNLAMP_RED

2. xoddi

#ad

16 barev lampa pro dekoraci selfie estetické místnosti energetická třída F, Xoddi Sunset Lamp 360° rotující lampa Sunset Lampa Západ slunce Projekční lampa Ložnice LED lampa s aplikací

#ad
xoddi #ad - Hadicová technologie lampy sunset řeší problém zpoždění otáčení a projekční úhel můžete libovolně nastavit podle různých potřeb. Vytvořte si relaxační a romantické prostředí, romanticky, aby se vaši přátelé a rodina cítili dobře, okouzleni, uvolněně a uvolněně. S vysoce výkonnou led lampou 10 w, jasnější než běžné stojací lampy, jasnější projekce a delší životnost.

Dálkové ovládání a mobilní softwarová aplikace xoddi sunset lampa se dodává s dálkovým ovládáním, efekt můžete měnit a jas nastavit na dálku. Vyrobeno z kvalitního hliníku s dobrým odváděním tepla. Může změnit váš prostor a okamžitě ho učinit romantickým a zábavným. Lampa pro západ slunce xoddi je perfektním dárkem pro vaši rodinu a přátele. Díky kulatému úhlu si jej užijete více a nebude ovlivněn úhlem. Lze jej ovládat také pomocí chytré aplikace, pořizování fotografií a videí je velmi pohodlné a praktické.

Očka více hd xoddi sunset lampa má hd zesílenou křišťálovou čočku se silnou propustností světla. Sluneční lampa pro děti je také nejlepším dárkem k narozeninám. Vhodné pro více příležitostí lampa při západu slunce může vytvořit chladnou atmosféru pro obývací pokoj, stojací lampa, ložnici, ramadánová dekorace, fotografické pozadí, narozeninovou oslavu, dekorace místnosti, svatební dekorace, nástěnná dekorace, narozeninová dekorace, ložnici, dekorace na polici pro obývací pokoj, dekoraci místnosti atd. Rotace o 360 stupňůhlavu lampy při západu slunce lze otáčet o 360 stupňů.
Značkaxoddi #ad
Výrobcexoddi #ad
Výška10.58
Délka3.93
Hmotnost0.9
Šířka3.93
Číslo díluSUNLAMP-P
ModelkaSUNLAMP-P
Záruka365 dní.

3. Aniepaa

#ad

Projekční lampa,, otáčení o 180°, lampa při západu slunce s USB, dva dálkové ovládání, LED noční světlo Rainbow Light, výškově nastavitelná, 4 dynamické režimy, 24 barev, Sunset lampa

#ad
Aniepaa #ad - Je nezbytností pro módy, jako např. 4 režimy osvětlení: skákací efekt, milovníky krátkých videí a studií. Toto světlo na slunce je také perfektním dárkem pro vašeho přítele. Projekční lampa s více využití naše sluneční lampa pro vás vytváří romantickou a teplou atmosféru.

Měkké červené světlo se velmi dobře hodí pro pořizování obrázků, selfie, fotografie, dekorace do ložnice, party. Vybavena 2 lampami na dálkové ovládání západu slunce, lze používat současně. Když jste vy nebo vaše objekty vyfotografováni nebo zaznamenáváte, může vás pohodlně osvětlit nejlepším úhlem, nejlepším tvarem a světlem pro splnění vašich potřeb kreativity a romantické atmosféry. Bezpečné a s dlouhou životností sluneční lampa se skládá z kvalitních materiálů kov a pvc, bezpečná a pohodlná používání, takže si nemusíte dělat starosti s častým otáčením, světelný zdroj je energeticky úsporný.

V otočné poloze se používá smíšený kov ze železa a hliníku, žárovka neoslňuje, aby způsobilo poškození výrobku. Otáčení o 180 stupňůzápad slunce lze otáčet o 180 stupňů. Houbicí podložka je protiskluzová, aby se lampa stabilizovala. Vylepšené příslušenství naše led lampa sunset používá 1, 2 m dlouhý usb kabel, 2 sloupy světla, dobře ji nalepte, které lze snížit pro použití nebo rozšířené používání. Sluneční záření, blikající efekt.
ZnačkaAniepaa #ad
Výrobceshenzhenshi guanchengdianzishangwu youxiangongsi #ad
Výška16.93
Délka3.94
Hmotnost0.75
Šířka3.94
Číslo dílu001
Modelka001

4. Aygo

#ad

Prostor, projekční lampa s USB Sunset, otočná o 180° s infračerveným dálkovým ovládáním, Aygo Sunset lampa, party,, LED projektor RGB lampa, 16 barev lampa při západu slunce, pro selfie osvětlení

#ad
Aygo #ad - Ve srovnání s běžnými žárovkami je žárovka aygo RGB energeticky úsporná, neoslňuje a nabízí delší životnost. Upravte velikost a tvar světelného dvora otáčením hlavy lampy a vytvořte různé světlo z různých úhlů, abyste dosáhli různých vizuálních efektů. Nastavitelný jas v 16 barvách – lampa aygo sunset má 16 statických rgb barev a 4 dynamické režimy.

Ervené světlo západu slunce, efekt duhy nebo jiné barvy, 4 dynamické režimy změny barev, stroboskop, blikání, fade a hladký zajišťují romantické vizuální zážitky. Dálkové ovládání s 24 tlačítky – lampa aygo při západu slunce se dodává s infračerveným dálkovým ovládáním s 24 tlačítky. Tato usb žárovka se dodává s 1, notebooku, 2 m dlouhým kabelem s vypínačem, který lze připojit k PC, powerbance nebo USB konektoru. Otáčení o 180 stupňů – na rozdíl od obecného otáčení o 90 stupňů lze hlavu lampy lampy západu slunce aygo otočit o 180 stupňů.

Stabilní a s dlouhou životností – vysoce kvalitní hliníkové tyče a vylepšené led perly zajišťují, že lampa při západu slunce je stabilnější a trvanlivější. Barva světla a režim lze nastavit na dálkovou fotografii dálkovým ovládáním s 24 tlačítky. Perfektní pro každý druh party dekorace. Kreativní vizuální zážitek – projektorová lampa aygo sunset nabízí celou řadu barev a režimů světla, které nabízejí kreativnější vizuální zážitek.
ZnačkaAygo #ad
VýrobceAygo #ad
Výška10.63
Délka3.94
Hmotnost0.97
Šířka3.94

5. Balkwan

#ad

Romantische Vision LED USB-Port moderne Projektionslampe für Wohnzimmer Schlafzimmer dekoratives Nachtlicht(Sunset Red), Balkwan Sunset lamp sonnenuntergangslampen Stehleuchte 180°

#ad
Balkwan #ad - Die lampe steht dank des stabilen Sockels und des Lampenmastes immer stabil. 180 grad gedreht- der lampenkopf kann um 180 grad gedreht werden, kann verschiedene Lichter aus verschiedenen Winkeln erzeugen, um verschiedene Effekte in Ihren Raum zu bringen Die Größe und Form des Halos kann durch Drehen der Lampe eingestellt werden.

How to use-die größere entfernung, desto größer ist die projektion, die das Sonnenuntergangslicht auf die Wand oder Decke werfen kann. Romantisches visuelles erlebnis-wenn sie davon träumen, ein romantisches modernes Zuhause zu haben, ist diese Stehlampe ein Muss, Moderne LED-Lampen ermöglichen eine energiesparende und energieeffiziente Beleuchtung Ihres Hauses oder Büros mit angenehmem Licht Wohnzimmer. Das licht wirft erstaunliche farbige kreisförmige Lichter auf die Wand, die Decke und den Boden.

Stabil und langlebig- hergestellt aus hochwertigem Aluminium. Multifunktionale verwendung-bodenlampe 5v 5w usb-stromversorgung, kabel mit schalter, 1, und es ist für die Beleuchtung in verschiedenen Räumen geeignet,Diese einzigartige und unvergleichliche Projektionslampe konzentriert sich darauf, 5 meter langes USB-Kabel, Das weiche Licht ist nicht blendend, allen und allen ein angenehmeres natürliches Licht zu bieten. Die energieeffiziente, blendfreie LED-Lampe hat eine lange Lebensdauer.
ZnačkaBalkwan #ad
VýrobceBalkwan #ad
Výška3.94
Délka7.87
Hmotnost0.77
Šířka5.91
Číslo díluRLDOO1
ModelkaRLDOO1

6. HEYLED

#ad

HEYLED® Tripod Sunset lampa s aplikací a dálkovým ovládáním – vč. e-knihy – lampa Sunset pro projekci západu slunce a příjemné náladové světlo

#ad
HEYLED #ad - Jednoduché stisknutí tlačítka stačí k vytvoření útulné i živé atmosféry. Komfortní dálkové ovládání – ovládejte svou lampu při západu slunce pohodlně pomocí dálkového ovládání. Bezstarostný zážitek z nákupu – využijte naší 30denní záruku vrácení peněz pro bezrizikový zážitek z nákupu.

Ideální přizpůsobení světlu – lampa sunset s flexibilní otočnou hlavou pro optimální polohování. Nastavte si snadno barevné režimy a jas, abyste vytvořili požadovanou atmosféru – to vše pouhými několika klepnutími. Perfektní přizpůsobení polohy, úhlu a vzdálenosti od stěny. Pokud nebudete plně spokojeni, vrátíme vám kupní cenu. Prostřednictvím aplikace si můžete vybrat libovolné barvy a stupně jasu, abyste našli perfektní tón pro každou náladu a každou příležitost a nechali své místnosti rozzářit jedinečným světlem.

Upravte intenzitu světla a barevné možnosti zcela podle svých představ. Důvěřujte kvalitě naší lampy Sunset a zažijte ji zcela bez rizika. Větší a působivý světelný kužel s rostoucí vzdáleností od stěny – ideální pro vytvoření atmosférického prostoru. Inteligentní ovládání aplikací – zažijte maximální pohodlí s naší intuitivní aplikací: jednoduše naskenujte QR kód, stáhněte si aplikaci a spojte lampu. Nekonečná rozmanitost barev – ponořte se do světa barev: naše lampa nabízí 16 milionů barevných odstínů.
ZnačkaHEYLED #ad
VýrobceHEYLED #ad
Výška1.57
Délka9.84
Šířka6.69
Číslo díluLXJ
ModelkaHXY-003

7. PANAMALAR

#ad

PANAMALAR Smart Sunset lampa, WLAN Sunset, ovládání aplikace pro fotografii, dekorace obývacího pokoje, hlasové ovládání Alexa&Google/časovač/180° světlo západu slunce, selfie, projekční lampa

#ad
PANAMALAR #ad - Užijte si nyní smart life! funkce časováníchcete projektor sunset zapnout nebo vypnout v určitou denní dobu? nastavte si časový plán a vychutnejte si budicí službu s pozvolným jasnějším časným ranním světlem. Různé světelné efekty zajišťují různé nálady. Kreativní dárky tato chytrá lampa pro západy slunce je skvělým výrobcem atmosféry, výročí, různé barvy jsou zábavnou možností, jak propůjčit vašemu domovu atmosféru.

Ovládání pomocí chytré aplikace s chytrou aplikací můžete ovládat spínače, změnu barvy, nastavení jasu atd. Vychutnejte si v noci postupně stmívající usínávací světla. Ideální dárek ke dni svatého Valentýna, narozeninám atd. Hlasové ovládání alexa a google kompatibilní s hlasovými asistenty alexa a google assistant, můžete ovládat spínač slunečního světla a měnit barvu hlasem.

Dejte svému příteli nebo rodině jako teplou dekoraci pokoje nebo jako pozadí pro uměleckou fotografii atd. Alexa, zapněte večerní světlo". Funkce časování vám přináší více! vhodné pro západové světlo se velmi dobře hodí jako pozadí pro fotografie, obývacího pokoje, kavárny, tematické restaurace, studia, živé streamování a nahrávání vlog a jako dekorace do ložnice, chodby, bary atd. Lampa sunset je na výběr ze 16 milionů barev. Přirozené a autentické světlo vytváří relaxační a romantickou atmosféru.
ZnačkaPANAMALAR #ad
VýrobcePANAMALAR #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost0.77
Šířka10.63
ModelkaHXY-002

8. Mydethun

#ad

Party a ložnici červená, Mydethun Projekční lampa při západu slunce – rotace o 180 stupňů – projektor nočního světla s USB kabelem – stojan na podlahu – romantické světlo pro dům, obývací pokoj

#ad
Mydethun #ad - Hliníková hlava s otočením 180 stupňů: světelný projektor má hliníkovou hlavu pro rychlý odvod tepla, což je spolehlivé a bezpečné. Otočný kovový kloub umožňuje nastavení hlavy až o 90 stupňů na každé straně pro různé vzory v každém úhlu. Projektor lampy při západu slunce pro váš domov: nechte své stěny rozzářit s lampou pro západ slunce mydethun v oranžových, červených a žlutých odstínech.

Ať už v ložnici, v obývacím pokoji nebo v romantickém prostředí, věrné světlo západu slunce zajišťuje zasněnou atmosféru. Pro trvalý světelný efekt má svítidlo integrovaný LED modul s dlouhou životností. Vysoce kvalitní optická čočka pro surrealistické osvětlení: projektor nočního světla má vysoce kvalitní optickou čočku, která vytváří jemný lomový efekt a ponoří vaše stěny do surrealistického světla.

Upozornění: usb síťový zdroj není součástí dodávky. M větší je vzdálenost, tím větší je projekce LED světla na stěnu. Nejlepší vzdálenost pro krásný vizuální zážitek je 0, 5 až 1 metr. Nastavitelný světelný dvůr: velikost a tvar světelného dvora lze nastavit otočením hlavy lampy na zlatou hodinu. S jejich pomocí lze vytvářet krásné obrázky doma nebo venku. Kromě toho je lampa dodávána s 1, 5 m dlouhým usb kabelem s integrovaným spínačem a lze ji připojit k nabíječce, powerbance a jiné.
ZnačkaMydethun #ad
Výrobcemydethun.Co #ad
Výška9.84
Délka3.94
Hmotnost0.82
Šířka3.94
Číslo díluRLD001
ModelkaRLD001

9. Feallive

#ad

4 stupně stmívání, 7 RGB ambiálních světel s baterií, světlo otočné o 360°, Nástěnná svítidla uvnitř, 15 režimů osvětlení, funkce časovače 1 hodiny, lampa Sunset Západ slunce s dálkovým ovládáním

#ad
Feallive #ad - 7 rgb barevných režimů a 1hodinový časovač: hlavní světlo lze nastavit v 7 rgb barvách červeno-oranžovo-žlutá-zelená-azurová-modrofialová a 4 režimy okolního světla pestrý přechod barev – tep srdce-tep – romantický výdech–kouzelný les. 2 metody montáže a pohodlné ovládání: podstavec je vybaven lepidlem 3m a 2 otvory pro šrouby, aby byla zajištěna solidnější instalace.

Projektor slunečního světla: vestavěný režim západu slunce, aby vaše stěny svítily oranžově, světlo západu slunce má 3 nastavení jasu, červeně a žlutě. Různé režimy barevného světla a okolního světla mohou vytvářet romantické rodinné oslavy, narozeninové oslavy, schůzky a mnoho dalšího. Osvětlení nahoře a dole a 15 režimů osvětlení: oba režimy osvětlení "nahoře" a "dole" se perfektně hodí pro vytvoření nepřímého osvětlení a propůjčí vaší místnosti zvláštní atmosféru. Sekundární světlo má 3 polohy nastavení pro 1 teplotu barvy.

Hlavu svítidla lze podle libosti sundat z magnetického podstavce, které lze buď lepit nebo vyrazit, což usnadňuje instalaci a použití jako dočasné svítidlo. Dodatečný 1hodinový časovač pro automatické řízení času. Hlavní světlo má 3 barevné teploty, z nichž každou lze nastavit ve 4 stupních. Nastavitelný úhel otáčení o 360° a funkce paměti design: základna je vybavena magnetickou kuličkou, může vám také pomoci, která může nastavit úhel osvětlení 360°, zapamatujte si režim a jas naposledy, otáčením magnetické koule můžete podle potřeby otočit o 360°, kdy jej budete pohodlně používat.
ZnačkaFeallive #ad
VýrobceFeallive #ad
Výška3.54
Délka4.33
Hmotnost0.69
Šířka2.36
Číslo díluDE-DS156SC
ModelkaDS156SC

10. ZTWLEED

#ad

Dekorace, 360° rotace západu slunce, slunce, party, projektorové světlo pro fotografie, LED lampa se západem slunce s chytrým ovládáním aplikací, ZTWLEED Sunset lampa, domov

#ad
ZTWLEED #ad - Je také ideální jako stojací lampa nebo jako lampa do ložnice. M větší je vzdálenost, kterou může světlo vrhnout na stěnu nebo strop. Světlo vrhá úžasně barevná kruhová světla na stěnu, tím větší je projekce, strop a podlahu. 16 milionů barev – díky plynule nastavitelné barevné škále v aplikaci si můžete vybrat celou řadu různých barev a stupňů jasu a vytvořit tak skvělou a autentickou atmosféru v každém prostoru.

S aplikací jsou možné různé barevné režimy, nastavení jasu a funkce časovače. Nastavení otáčení o 360° - otáčením světla lze přizpůsobit velikost a tvar světelného dvora nočního světla projektoru. Ovládání pomocí aplikace – sunset lamp jednoduše stáhněte aplikaci pomocí qr kódu v návodu k obsluze český jazyk nelze zaručit a připojte ji přes WLAN s lampou.

Perfektní okolní světlo – okolní světlo lampy při západu slunce může vytvořit celou řadu světelných atmosfér, klidná krása přináší dobrou náladu, jemné slunce, romantická duha, teplý západ slunce, užívejte si ji. Brilantní dárek - stojací lampa do obývacího pokoje měkké světlo se hodí pro fotografování, party večeře na zahradě, ideální pro rodinné oslavy, živé studio, na zahradě nebo pro jiné zvláštní příležitosti, obzvláště ideální jako dárek k narozeninám nebo k Vánocům.
ZnačkaZTWLEED #ad
VýrobceZTWLEED #ad
Výška7.48
Délka3.94
Hmotnost0.66
Šířka3.94