Top 10 Stufenbohrer Edelstahl 60mm – Krokové vrtáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MEISTERGRIFF

#ad

Ušlechtilou ocel, MEISTERGRIFF® stupňovitý vrták 15 stupňů | Ø 4–32 mm na kov, plast, dřevo – vysoce kvalitní kuželový vrták HSS – 10 mm dřík pro každé sklíčidlo – loupací vrták

#ad
MEISTERGRIFF #ad - Pro předvrtání, vyvrtání a odhrotování 4–32 mm potřebujete nyní pouze jeden vrták – tento kuželový vrták nesmí chybět v žádné dílně. Průměr odečtete zcela jednoduše ze stupnice s hlubokými lasery.

Ať už se jedná o akumulátorový šroubovák, ruční nebo stojanovou vrtačku, 10mm dřík se vejde do každého sklíčidla a zajišťuje maximální přenos síly. Ani ušlechtilá ocel do 1, plastu, hliníku, 5 mm není žádný problém. Speciálně broušené břity zajišťují perfektní odstranění třísek. Na rozdíl od levných konkurenčních produktů používáme výhradně vysoce kvalitní HSS 6541, pro maximální životnost a řezný výkon. Stupňovitý vrták se perfektně hodí do oceli, mědi, akrylu, plexiskla, dřeva atd.
ZnačkaMEISTERGRIFF #ad
VýrobceMEISTERGRIFF #ad
Výška4.21
Délka1.54
Šířka1.54
Číslo díluMG112

2. monkeystrong

#ad

Stupňovitý vrták Ø 4–30 mm | extra ostrý z oceli HSS | kuželový vrták se 14 stupni | loupací vrták na konstrukční ocel, dřevo a plast | vrták do kovu – od monkeystrong, NE kov

#ad
monkeystrong #ad - Díky náročnému průmyslovému broušení získá vrták extra ostrost pro ideální řezný výkon na různé materiály – také díky křehkému materiálu jako plexiskla. Náš stupňovitý vrták pokrývá nejčastější případy použití, rozvaděč, pro tloušťku materiálu až 4 mm! Při vrtání záleží na správném počtu otáček, které závisí na materiálu a průměru vrtání.

S naším 14stupňovým kuželovým vrtákem vyvrtáte vždy vhodný otvor, aniž byste museli měnit vrták, navíc odpadá samostatné předvrtání. Hliník, k tomu je zapotřebí speciální slitina s kobaltem. S naší dodávanou tabulkou otáček se vám určitě podaří další otvor ještě lépe.

Tento stupňovitý vrták můžete použít na materiály jako stavební ocel, zinek, mosaz, měď, plast a dřevo. Vezměte prosím na vědomí - náš stupňovitý vrták není vhodný pro ušlechtilou ocel, neželezné kovy např. Sud na dešťovou vodu, ocelový plech apod. A to bez zdlouhavého internetového výzkumu!10mm trojúhelníkový dřík se hodí do každého běžného sklíčidla.
Značkamonkeystrong #ad
Výrobcemonkeystrong #ad
Výška1.18
Délka3.98
Šířka1.18
Číslo díluMS20220004

3. Pinava

#ad

Pinava® Stupňovitý vrták HSS Cobalt Pro TiAIN extra dlouhá životnost a odolnost vůči horku – profesionální kuželový vrták na ušlechtilou ocel, plast – loupací vrták extrémně ostrý Ø 4–32, kov, dřevo

#ad
Pinava #ad - Prvotřídní kokosová slitina hss-e – ještě robustnější a ostřejší. V nerezových plechech! vrtáky pro 10 x vyšší životnost – profesionální loupací vrták s extrémně tvrdou vrstvou titanu a hliníku a nitridu v průmyslové kvalitě: Delší životnost, rychlejší práce a odolnost vůči teplu 800 °C.

Náš stupňovitý vrták hss-e cíleně frézuje na nejtvrdší materiály, aniž by se rozetřely. Také ideální pro dřevo a plasty. Extra hluboká dvojitá spirála – kuželový vrták s optimalizovaným odváděním třísek. Pevně sedí ve sklíčidle. Předvrtání, hliníku, mosazi, vrták z ušlechtilé oceli nebo vrták do plechu: vyvrtejte čisté otvory v oceli, ušlechtilé oceli, vyvrtání a odlupování – plastový vrták, mědi. Pro čisté, přesné otvory např.

10mm trannulární stopka – díky speciálně vyrobené dříku se náš loupací vrták hodí do všech akumulátorových šroubováků a vrtaček: Bosch, Einhell, Makita, . Perfektní jako děrovaný vrták na kov, pomůcka pro vrtání pro průchod nádrží, děrovka pro dřezy a vodovodní kohoutky nebo elektrické bedny. Pinava – rodinný podnik – 100% věříme naší kvalitě a nabízíme vám absolutně bezrizikové objednání: Nejste spokojeni s našimi vrtáky na kov? Vrácení peněz - do 60 dnů po zakoupení! .
ZnačkaPinava #ad
VýrobcePinava #ad
Výška1.26
Délka4.33
Šířka1.26
Číslo díluPINAVA-SDBM35

4. YOKOCUT

#ad

Plechový vrták, krokový vrták, HSS M2 plně broušený stupňovitý vrták, kuželový vrták, plastu, dřeva, kuželový vrták, kuželový vrták, 4-32 mm kovový vrták do kovu, Krokový vrták

#ad
YOKOCUT #ad - Speciálně broušené břity zajišťují perfektní odstranění třísek. Tento stupňovitý vrták se perfektně hodí do oceli, hliníku, akrylu, plexiskla, plastu, dřeva atd.

Ať už se jedná o akumulátorový šroubovák, ruční nebo stojanovou vrtačku, 10mm dřík se vejde do každého sklíčidla a zajišťuje maximální přenos síly. Průměr odečtete zcela jednoduše ze stupnice s hlubokými lasery. Ani ušlechtilá ocel do 1, mědi, 5 mm není žádný problém. Pro předvrtání, vyvrtání a odhrotování 4–32 mm potřebuješ nyní pouze jeden vrták – tento kuželový vrták nesmí chybět v žádné dílně! Na rozdíl od levných konkurenčních produktů používáme výhradně vysoce kvalitní HSS 6541, pro maximální životnost a řezný výkon.
ZnačkaYOKOCUT #ad
VýrobceYOKOCUT #ad
Číslo díluUK13010432

5. Pinava

#ad

Plasty – 13 stupňů kuželový vrták, dřevo, Pinava® HSS stupňovitý vrták 10 mm dřík – hodí se do každého sklíčidla – kuželový vrták Ø 5–35 mm – loupací vrták ideální na kov

#ad
Pinava #ad - Pevně sedí v každém sklíčidle. Upraveno pro domácí práce – jako plastový vrták nebo vrták do plechů: vyvrtejte čisté otvory do plechů z oceli, hliníku, mosazi a mědi. Ne pro ušlechtilou ocel! bez výměny vrtáků – předvrtání, vrtání a odhrotování v jednom kroku.

Rovné drážky nabízejí optimální vyhazování třísek. Vrtání bez tancování – samostředící hrot a přesné řezání kuželového vrtáku se cíleně frézuje do materiálu, aniž by se rozléval. Slib pinava – rádi bychom vám to usnadnili: pokud nebudete spokojeni s naší náhradou loupacích vrtáků, dostanete své peníze zpět až 60 dní po nákupu.

10 mm trannulární síla – díky speciálně vyrobené dříku se náš stupňovitý vrták hss hodí do všech akumulátorových šroubováků a vrtaček: Bosch, Makita, Einhell, . Také ideální pro dřevo a plasty. Perfektní pro vedení kabelů, sud na dešťovou vodu, karoserie, dřevěné desky atd. ! Vrták s otvory nabízí extrémní úlevu při práci.
ZnačkaPinava #ad
VýrobcePinava #ad
Výška1.38
Délka2.83
Šířka1.38
Číslo díluPI-04

6. BAURIX

#ad

BAURIX® HSS stupňovitý vrták RHINO® Ø 5-35 mm I 10 mm trojúhelníková rukojeť I ideální pro měkké kovy, kuželový vrták, plasty ne pro ušlechtilou ocel I 13stupňový kuželový vrták, dřevo, Step Drill, loupací vrták

#ad
BAURIX #ad - Vyvrtejte vysoce přesné otvory do dřeva, mosaz, plastů jako PVC a kovů jako hliník, měď. Díky 10mm triangulární stopce se baurix rhino hodí do všech běžných vrtaček a akumulátorových vrtáků Bosch, Makita, Einhell a mnoho dalších.

S loupacím vrtákem můžete vrtat otvory od 5 do 35 mm. 1 x baurix rhino hss stupňovitý vrták. Ideální pro průchodky kabelů, pvc desky, dřevěné desky, plastové desky, sudy na dešťovou vodu, karoserie, plechy. Tepelně ošetřená vysokorychlostní ocel hss zajišťuje maximální přesnost při použití a delší životnost než konkurenční produkty.

Nevhodné pro ušlechtilou ocel! Přesné broušené řezání a samostředící hrot dosáhnete rychlého a rovnoměrného postupu vrtání. Pokud nebudete spokojeni s naším stupňovitým vrtákem, můžete jej jednoduše poslat zpět a dostat peníze zpět! | včetně faktury s DPH.
ZnačkaBAURIX #ad
VýrobceBruce Commerce GmbH #ad
Číslo díluSTB-535

7. LESOLEIL

#ad

Plast, ušlechtilá ocel, LESOLEIL HSS stupňovitý vrták 3 kusy, kuželový vrták s titanovou povrchovou úpravou, dřevo 4-12/4-20/4-32 mm zlato, loupací vrták na kov

#ad
LESOLEIL #ad - Krabka kuželový vrták 3dílný – Ø 4–12 mm, 5 cm, Ø 4 – 20 mm vrták do kovu: cca 7, Ø 4 – 32 mm, 8 cm / 2, stupňovitý vrták: cca 6, 67 palce, stupňovitý vrták: cca 10, 5 cm.

Materiál - stupňovité vrtáky jsou vyrobeny z hss 4241 a jsou potaženy titanem, aby se snížilo tření a teplo. Kompatibilní materiály – loupací vrtáky se používají k řezání otvorů v materiálech jako je nerezová ocel, tenké železo / měď, dřevo, PVC, hliník, dřevo, plast atd. Estihranný dřík – sada vrtáků s šestihranným řezným dříkem je kompatibilní s většinou elektrických vrtáků a akumulátorových šroubováků, které lze rychle vyměnit.

Přesné umístění – každý kónický vrták se samostředícím hrotem a 2 rovnými břity zajišťuje rychlejší, přesnější, hladší řez a odstupňované vrtání každého jednotlivého kroku. Vhodné pro malé obytné a obecné budovy / inženýrství.
ZnačkaLESOLEIL #ad
VýrobceLESOLEIL #ad
Výška1.57
Délka5.51
Šířka8.27
Číslo díluDRGAMT00029
ModelkaDRGAMT00029

8. STROTON

#ad

STROTON 6% Cobalt Stufenbohrer 4–32 mm/15 Stufen für Edelstahl und Hard Metall,Professional Hss Kegelbohrer Schälbohrer Stahl.

#ad
STROTON #ad - Trotz des höheren preises sind die kosten pro Loch bei der Verwendung von Kobalt-Bohrer die niedrigsten, da es so viele weitere Löcher erzeugen kann.

4–32 mm 15 stufen 4 mm, 8 mm, 20 mm, 16 mm, 26 mm, 30 mm, 10 mm, 6 mm, 22 mm, 28 mm, 24 mm, 12 mm, 14 mm, 18 mm, 32 mm.3-maliges schleifen der schneide, zum schneiden durch edelstahl, Holz, Acryl, mit der hohen HRC- und Hitzebeständigkeit des Materials, Kanäle, Aluminium, PVC, Eisenplatten, Plexiglas und Kunststoff. Dieser cobalt stufenbohrer ist in der regel in der lage, zwei- bis dreimal schneller zu laufen. Premium m35 6% kobaltstahl, in der regel beste hitze-, 66–69 HRC Rockwell-Härte-Skala, Verschleiß- und Splitterfestigkeit und lange Lebensdauer.
ZnačkaSTROTON #ad
VýrobceSTROTON Ltd #ad
Číslo díluCobalt-15s-(4-32mm)
ModelkaCobalt-15s-(4-32mm)

9. DOVAMAN

#ad

118° X-Spitze, DOVAMAN 5PCS Stufenbohrer, Aluminiumgehäuse, Holz & Kunststoff, STD06A, 50 Größen HSS Stufenbohrer Set, Automatik-Körner, Titanbeschichtung, Bohrer für Metall

#ad
DOVAMAN #ad - Effizienz im design: das innovative doppelklingen-design mit einer X-förmigen Spitze von 118 Grad gewährleistet sauberes Schneiden und effiziente Auswurf von Materialpartikeln. Die speziell gestaltete box mit einem Größenindex garantiert einfache Organisation, verhindert Schmutz und sorgt für eine aufgeräumte Umgebung.

Organisierte exzellenz: heben sie ihren arbeitsbereich mit der intelligenten Aufbewahrungslösung des Stufenbohrersets an. Genießen sie einen saubereren und präziseren Bohrvorgang. Vielseitigkeit im fokus: bewältigen sie mühelos verschiedene bohranforderungen mit 5 gängigen Größen und einem Bereich von 6 bis 13 Schritten. Werkzeugharmonie: integriert sich nahtlos in verschiedene Werkzeuge, dank des universell dimensionierten Bohrergriffs. Erzielen sie schnittpräzision, minimieren Sie den Verschleiß und verlängern Sie die Lebensdauer Ihrer Bohrer für eine dauerhafte Leistung.

Bewältigen sie bohrherausforderungen auf 3 mm Stahl, von Pistolenbohrern bis zu Tischbohrern, Aluminium, Dämmplatten und PVC mühelos. Neu definierte haltbarkeit: erleben sie erstklassige qualität mit Konstruktion aus Hochgeschwindigkeitsstahl und einer Titanbeschichtung. Verabschieden sie sich von der unannehmlichkeit des ständigen Wechselns von Bohrern, während Sie bis zu 50 verschiedene Lochgrößen erkunden.
ZnačkaDOVAMAN #ad
VýrobceDOVAMAN #ad
Výška1.89
Délka6.3
Hmotnost1.19
Šířka5.91
Číslo díluDTS06A
ModelkaSTD06A-Imperial

10. YOKOCUT

#ad

Ušlechtilou ocel, loupací vrták, krokový vrták, dřevo, Krokový vrták Ø 5-35 mm I 9,5 mm rychlá výměnná stopka I HSS vrták na kov, plasty I 13stupňový plechový vrták, kuželový vrták, měkký kov

#ad
YOKOCUT #ad - Rovné drážky zajišťují optimální vyhazování třísek. Ne pro ušlechtilou ocel! v jediném kroku předvrtat, karoserie, sud na dešťovou vodu, vyvrtat a odhrotovat – náš vrtací vrták to umožňuje a nabízí extrémní usnadnění práce.

Ať už jako vrták do plastu nebo plechu: vytvořte čisté otvory v ocelových, hliníkových, mosazných a měděných plechech. Vhodné také na dřevo a plasty. Chceme vám učinit rozhodnutí co nejjednodušší: pokud byste nebyli spokojeni s naší náhradou loupacích vrtáků, vrátíme vám peníze zpět – až 60 dní po nákupu. Díky speciálně vyrobené dříku se náš stupňovitý vrták hss hodí do všech běžných akumulátorových šroubováků a vrtaček od Bosch, Makita, Einhell a mnoha dalších.

Perfektní pro vedení kabelů, dřevěné desky a další. Díky přesnému řezání a samostředící špičce našeho kuželového vrtáku se materiál zpracovává cíleně, aniž by se unášel. Pevně sedí v každém sklíčidle.
ZnačkaYOKOCUT #ad
VýrobceYOKOCUT #ad
Číslo díluUK13010004-UK13020004