Top 10 Parkscheibe Elektrisch Mit Zulassung – Parkovací asistenti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Needit

#ad

Needit Park Lite One | elektrický parkovací kotouč se schválením od Spolkového úřadu pro motorová vozidla | Parkovací hodiny Auto s automatickou aktivací I Digitální parkovací kotouč vhodný pro

#ad
Needit #ad - Sám o sobě – čas příjezdu zaokrouhlený na nejbližší půl hodiny zůstává viditelný, dokud se auto opět nepohne. Elektronický parkovací kotouč se schválením je provozován na baterie, je umístěn na straně spolujezdce dole na předním skle.

Příslušenství do auta – digitální parkovací hodiny jsou dodávány se všemi potřebnými potřebami pro rychlou montáž – 1 × elektrický parkovací kotouč + návod k použití + 1× baterie CR2450 + lepicí podložka 3M a čisticí hadřík. 219 a schválení spolkového úřadu pro motorová vozidla ECE schválení č. Automatické přepnutí na letní resp. Oficiální schválení spolkovým ministerstvem dopravy stavba a rozvoj měst s odkazem na nařízení č.

Zimní čas. Vhodné pro všechna vozidla. 10 r - 047203. Funkce nočního parkování – pokud parkovací zóna začíná až příští ráno, lze elektronický parkovací kotouč představit ručně. Nastavte se sami – automatický parkovací kotouč od needit se nastaví při každém zastavení >20 sekund.
ZnačkaNeedit #ad
VýrobceNeedit #ad
Číslo dílu8038
Modelka8038
Záruka2 roky

2. Needit

#ad

Needit Park Lite SOLAR I elektrický parkovací kotouč se schválením od Spolkového úřadu pro motorová vozidla I solární články I parkovací hodiny auto s automatickou aktivací I digitální parkovací

#ad
Needit #ad - Solární články – elektronický parkovací kotouč funguje vč. Při slabém denním světle nebo v garážích se používá záložní baterie s dlouhou životností. 219 a schválení spolkového úřadu pro motorová vozidla ECE schválení č. Pokud je baterie vybitá, bude to včas komunikováno prostřednictvím reproduktoru.

As příjezdu je viditelný, dokud se auto opět nepohne, přičemž lze zvolit mezi 3 režimy: Přesný čas příjezdu, zaokrouhlení na nejbližší půl hodiny Německo nebo na nejbližší čtvrthodinu např. Jednoduše připevněte na stranu spolujezdce dole na čelní sklo a zapomeňte na obavy z obtěžujících uzlíků. Od sebe. Pokud parkovací zóna začíná teprve příští ráno, lze parkovací hodiny představit ručně.

Zimní čas. Jednoduché ovládání – elektronický parkovací kotouč s homologací je vhodný pro všechna vozidla a sám se přepne na léto, resp. Etrné k životnímu prostředí a šetří náklady. Solární energie, což zabraňuje časté výměně baterií a snižuje odpad. Oficiální schválení spolkovým ministerstvem dopravy stavba a rozvoj měst s odkazem na nařízení č. Parkování bez stresu – automatický parkovací kotouč od needit se nastaví při každém klidu >20 sekund.
ZnačkaNeedit #ad
VýrobceNeedit #ad
Číslo dílu8010
Modelka8010
Záruka2 roky

3. ooono

#ad

OOONO CO-Driver NO2 nový model 2024, varuje před blesky a nebezpečnými místy, LED displej, kompatibilní s CarPlay a Android Auto, dobíjecí, optimalizovaný CO driver do auta

#ad
ooono #ad - Kompatibilní s Apple CarPlay a Android Auto. Používání výstražných zařízení je na vlastní zodpovědnost. Varování před blesky v celé evropě – díky ooono community a blitzer. De, jedné z největších sítí na světě, jste vždy aktuální.

Bezpečnostní upozornění: ooono co driver má zvýšit vaši bezpečnost v silničním provozu. Dné poplatky za předplatné ani náklady na aplikaci! Automatická aktivace & led výstrahy – zapne se, jakmile máte svůj mobil u sebe a vůz se pohne. S led světelným kroužkem pro vizuální alarm, bez nutnosti aktivace aplikace! Varování v reálném čase s apple carplay & android autem – váš ovladač pro akustické a vizuální signály v reálném čase.

Jednoduché použití pro celou rodinu. Dobíjecí a vždy připravena k použití – už nikdy nevyprázdněná baterie, znamená už nikdy nezmeškaná varování! Náš CO-DRIVER NO2 můžete bez problémů nabíjet přes své auto díky nabíjecímu kabelu USB-C, který je součástí dodávky. Dbejte prosím na platná dopravní pravidla a předpisy StVO.
Značkaooono #ad
VýrobceOOONO #ad
Výška0.59
Délka1.97
Šířka1.97
Číslo díluCD2
ModelkaCD2

4. VASTEND

#ad

Rozdělená obrazovka, 5" monitor, vodotěsné noční vidění, parkovací asistent, nákladní automobil, obytný vůz,, VASTEND Bezkabelová kamera do auta HD 1080P, sada couvací kamery pro auto, 2 kanály

#ad
VASTEND #ad - Systém couvací kamery se hodí pro zpětný pohled/zpětný pohled nebo neustálé sledování na plný úvazek. Můžete přepínat obraz mezi oběma kamerami nebo zvolit rozdělenou obrazovku, takže monitor kamery lze podle potřeby připevnit na středovou konzolu nebo čelní sklo. Pouzdro, které nabízí jasný výhled i při dešti, mlze a blátě.

Obraz nebliká. Perfektní pro auto, nákladní automobily, obytné vozy, karavany, přívěsy, autobusy a jiná vozidla. Tato bezdrátová autokamera může vysílat hD 1080P videa na obrazovce přes silnější signál 2, 4G. Nedělejte si starosti s rušením signálu nebo zpožděním. I ve tmě je stále vidět zorné pole 18 m. Signál může v otevřeném prostoru dosáhnout až 250 m a může fungovat do 70 m od vozidla. Ku parkovací linie můžete nastavit tak, že ji posouváte doleva/doprava/nahoru/dolů, abyste ji přizpůsobili dané situaci.

3 roky záruka kvality: vastend nabízí doživotní technickou podporu, 3letou záruku výměny a 30denní záruku vrácení peněz na každou sadu couvací kamery. Perfektní řešení pro paralelní parkování a couvání. Hd 1080p živý obraz: vastend v02 couvací kamera bezdrátová se senzorem pc1058 poskytuje živé a hladké obrazy bez přesycených barev, jako je růžová nebo fialová. Zadní kamera pro nákladní vozidla je dodávána se stojanem a přísavkou, takže lze přidat kameru s poznávací značkou nebo standardní kameru.
ZnačkaVASTEND #ad
VýrobceVASTEND #ad
Výška4.33
Délka7.36
Hmotnost1.26
Šířka5.12
Číslo díluV02
ModelkaDW-7020WS
Záruka3 roky záruka zdarma a 30denní záruka vrácení peněz

5. URCheers

#ad

OBD GPS Smart Gauge, světlo alarmu – měření měření kilometrů, univerzální Auto HUD OBD + GPS Dual systém Smart Head Up displej s nastavitelným držákem, teplota vody, počet otáček motoru

#ad
URCheers #ad - Více režimů a barev uživatelského rozhraní lze volně přepínat. Základnu je nastavitelná a otočná, vpředu a vzadu. Snadná instalace – 2 možnosti pro instalaci obd + gps smart metru, takže ji můžete podle svého přání vyšší, nižší, položte na středovou konzolu nebo nasává na čelní sklo.

Automatické přepínání – pokud je rychlost přepnuta na MPH, teplota vody se automaticky přepne na Fahrenheita, kola automaticky na míle a spotřebu paliva na Gallon MPG. Hodnotu turbíny lze přizpůsobit a kalibrovat, aby se zvýšila spotřeba paliva KM/L. High-definition lcd obrazovka – s hd rozlišením jsou zobrazovací informace barevné, jasnější a plnější smysl pro vědu a techniku.

Multifunkční – má funkci hud displeje a má funkci zkontrolovat výkon vozidla, čtení údajů motoru a diagnostického chybového kódu pro mazání chybových kódů, zkoušek zrychlení a zkoušky brzdného výkonu. K dispozici jsou 3 jednotky tlaku turbínu – psi, 100 kpa bar. To dělá váš zážitek z jízdy zajímavější.
ZnačkaURCheers #ad
VýrobceURCheers #ad
Číslo díluCXY211227YXC006

6. Azdome

#ad

170 °vpředu+1080 p, super noční vidění, 150 °vzadu 5 GHz WiFi, parkovací monitorování 64G Micro SD karta M300S, anglické hlasové ovládání, GPS, nahrávání ve smyčce, AZDOME Dashcam se couvací kamerou 4 K, G-senzor, WDR

#ad
Azdome #ad - Díky integrovanému wifi lze zobrazit všechny záznamy přes váš smartphone. Dashcam dokáže zachytit jasné detaily, např. 24hodinové monitorování parkoviště. Azdome m300s dashcam auto vpředu a vzadu. Vylepšené noční vidění s wdr. Návod k obsluze je psán vícejazyčně, německá verze je součástí dodávky.

Wdr nabízí jasnější přednosti a větší výběr barevných detailů. Sledování gps. 5ghz wifi a ovládání přes aplikaci. 2kanálový záznam, ať už ve dne nebo v noci. Pomocí aplikace můžete změnit nastavení, existuje živé přehrávání videa a lze zobrazit ujetou trasu. Vícejazyčná uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Při parkování se palubní kamera automaticky zapne a začne nahrávat po detekci náhodných kolizí. Jazyk menu aplikace se přizpůsobí jazyku vašeho telefonu, jednoduché uživatelské rozhraní a snadno se nastavuje a používá.

Tímto způsobem si můžete prohlédnout knihy jízd a v případě potřeby poskytnout užitečný video důkaz. Rychlost jízdy, místa a čas lze při přehrávání na pc zobrazit přes azdome player na mapě. Dopravní značku nebo registrační značku. Hlasové ovládání pouze anglicky, poskytují jasné obrázky, vysoké rozlišení 4K vpředu a FHD 1080p vzadu, válcový design bez obrazovky, bezpečný a neruší pozornost řidiče.
ZnačkaAzdome #ad
VýrobceAZDOME #ad
Výška1.57
Délka1.57
Hmotnost0.14
Šířka3.86
ModelkaM300S

7. VANTRUE

#ad

Dasch-Cam infračervené noční vidění, GPS 24 hodin duální parkovací monitorování, VANTRUE N2S 4K palubní kamera Auto Dual 1440P palubní kamera vpředu uvnitř, 2 palce 320° superkondenzátor, 2160P vpředu

#ad
VANTRUE #ad - Duální 1440p dashcams + 4k 2160p vantrue n2s dashcam 4k je založena na výkonném cpu, zachycuje ostřejší videa s 2x více detaily než 1080p ve dvojité automobilové kameře. Na "události" pořadač zablokován. Monitorování parkování s duálními čočkami duální kamera do auta nabízí kreativně 4 různé parkovací režimy, detekci pohybu, kombinaci pohybového čidla a detekce kolizí a režim nižší bitrate, může flexibilně splnit vaše požadavky na sledování v různých situacích.

Jedinečné: jednoduše přepněte úhel pohledu stisknutím tlačítka. 24 hod. Kombinace rozlišení 4k a technologie WDR umožňuje detekci SPZ kamer v noci. Zabudovaná gps / nákladní kamera odolná vůči teplu a chladu gps držák dokáže sledovat a polohovat trasu jízdy a rychlost, vydrží extrémní teploty od 14° do 158 °f -10° – 70 °c.

Videosystém wdr automaticky vyrovnává světlé a tmavé oblasti videa. Pomocí hardwire kit můžete docílit monitorování 24/7 všech časů a ochranu proti podpětí autobaterie, detekci kolizí, perfektní a ideální pro majitele automobilů a profesionály v oblasti taxi/nad/lyft. Vybaveno superkondenzátorem, je vaším nejlepším průvodcem. 155° f1. 4 přední kamera wqh 4k 3840*2160p při 30fps natáčí všechny jízdní pruhy a redukuje slepé zóny.
ZnačkaVANTRUE #ad
VýrobceVANTRUE #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost1.31
Šířka0
Číslo díluN2S
ModelkaN2S

8. VANTRUE

#ad

Palubní kamera, mini auto WiFi GPS, HDR Super noční vidění,, VANTRUE E1 2.7K palubní kamera, dálkové ovládání hlasovým ovládáním, 24hodinové vyrovnávací parkovací monitorování, 2,5 K, 1440p/60 FPS

#ad
VANTRUE #ad - Při detekci pohybu Parkmouds. Aktualizace wifi/online + hlasové ovládání Říká "turn on wifi", vše je plně pod kontrolou s kamerou e1. V kombinaci s gps držákem shromažďuje kamera důležité informace o rychlosti, velmi praktický, datu a trase proti dopravním sporům. Paměť ts ukládá poslední video před náhlým výpadkem proudu perfektně bez ztráty, přepíše se nejstarší video z autokamery, perfektní volba pro každého majitele automobilu.

Všechny otázky lze zodpovědět během 12–24 hodin. Klepněte na jeden ze čtyř režimů: detekce pohybu, detekce kolizí, nízká přenosová rychlost nebo snímková rychlost Mouds-integrita událostí a zájmy majitelů automobilů jsou lépe chráněny. Přípojka usb c a kabel jsou součástí dodávky. G senzor/loop nahrávání/ ts paměť nouzové video se stane automa. Pokud je karta plná, podporuje 1tb sd kartu, doporučujeme paměťovou kartu VANTRUE k dostání samostatně ASIN: B09SP5YYZF.

Díky inovativnímu použití magnetického držáku je spojení stabilnější. Monitorování nárazníku parkování speciální palubní kamery pro komplikované situace parkování jsou zdaleka naší nejnovější technologií. Polarizační filtr vyrovnává expozici a prezentuje vám skutečný a pestrý denní obraz, obytné vozy, perfektní pro osobní automobily, měl by být zakoupen také samostatně B0B2WCN1FD, nákladní automobily, poloze, taxi/majitele ubytování. Standardní doba trvání je 3 minuty při trvalém záznamu.
ZnačkaVANTRUE #ad
VýrobceVANTRUE #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost1.35
Šířka1
Číslo díluE1 Gris foncé
ModelkaE1 Gris foncé
Záruka2

9. Azdome

#ad

4K kamera vpředu, WDR, AZDOME Kamera se 3 čočkami 1440P + 1080p + 1080p Auto kamera s WiFi, GPS, IPS obrazovka 3,19 palců pro, super noční vidění, G senzor, sledování parkování, nahrávání ve smyčce

#ad
Azdome #ad - Videa můžete také prohlížet / stahovat / spravovat na svém mobilním telefonu prostřednictvím aplikace AZDOME nebo je sdílet na sociálních sítích. 4k ultrahd dashcam. Autokamera azdome m550 je vybavena technologií wdr, sledování parkování a připomínka na unavenou jízdu, záznam smyčky, Super Night Vision, G-senzor, nouzová videozábrana, časosběrné video, senzor pohybu, aby byla zajištěna bezpečná jízda a lépe chránila vás i vaši osobu.

Pokud funguje pouze přední kamera, pouze pro přední kameru, rozlišení videa až 4 k; přední a zadní kamera: 4K & 1080p; 3cestné nahrávání: 2K & 1080p; přední a kabinová kamera: 2K & 1080p a 1080p. Vícejazyčná uživatelská příručka a systém. Se systémem dash-cam si můžete také vybrat jazyk vaší oblasti, který lze snadno konfigurovat a používat.

Autokamera m550 přesně zaznamenává a zobrazuje poznávací značky / dopravní značky. 3 širokoúhlé objektivy, 150° dopředu a 140° v kabině a 140° vzadu. Pokud videa přehráváte přes přehrávač na pc, udávají GPS souřadnice vaši trasu a vaši polohu na mapě. Příručka je ve francouzštině / němčině / španělštině / angličtině / italštině atd. Perfektní pro řidiče taxi/lyftu a ideální pro zachycení krajiny a blažených rodinných chvil. Wifi umožňuje dálkové ovládání kamery.
ZnačkaAzdome #ad
VýrobceAZDOME #ad
Hmotnost1.63
Číslo díluM550
ModelkaM550

10. CAMECHO

#ad

Bluetooth FM vysílač, zabudovaná přední kamera, hlasové ovládání, 9,3" Auto dotyková obrazovka stereo s 64G kartou, Fit Trucks RVs, záznam smyček, Wireless Carplay & Android Auro přenosné autorádio

#ad
CAMECHO #ad - Tvar je také hezčí a módnější, což odpovídá estetice moderních lidí. Zabudovaný reproduktor vám umožňuje přenášet originální FM rádiový signál a hrát na této hlavní jednotce. 9, 3" větší obrazovka 9, 3" dotykový displej s vysokým rozlišením vám umožní vidět obsah obrazovky z větší perspektivy.

Podporuje technologii bluetooth, s aUX kabelem, takže jej můžete připojit ke vstupnímu rozhraní Auto-3 mm. Plug and play, které je vhodné pro všechny typy automobilů, nemusíte své auto rozebírat. Kompatibilní se všemi vozidly 9 v-36 v bezdrátové stereo camecho pro android auto je napájeno zapalovačem cigaret, nákladních automobilů, pracuje s 9V-36 V širokým napětím, RV. Bluetooth aux a fm vysílač camecho bezdrátové carplay přenosné autorádio podporuje 3 možnosti přehrávání audia. Záznam ve smyčce & c10 32g tf cardbezdrátový přenosný carplay displej s přední kamerou a podporuje vstup couvací kamery, podporuje plynulé nahrávání ve dne i v noci, vodicí linie couvání je nastavitelná, vybavena 32GB SD kartou.

Vestavěné bezdrátové carplay & android autopřenosné autorádio zabudované carplay a android auto může aktivovat hlasové ovládání, které vám umožní přístup k telefonním kartám, hudbě, zprávám, telefonním hovorům, takže vaše palubní deska auta je inteligentnější a pohodlnější. Obdélníkový design obrazovky může lépe snížit překážky zorné linie.
ZnačkaCAMECHO #ad
VýrobceCAMECHO #ad
Výška4.33
Délka9.45
Hmotnost1.98
Šířka4.33
Číslo díluA3086-AM39DE-C06
ModelkaA3086-AM39DE-C06
Záruka2