Top 10 Outdoor Klettergerüst Kinder – Tělocvičné sady a houpačky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SELEWARE

#ad

Madla pro rukojeti příslušenství venkovní hračka domeček na stromě domeček na hraní, Playground Swing Set Safety příslušenství Rukojeti 2 kusy, SELEWARE Plastová madla pro bezpečnostní herní madla, modrá

#ad
SELEWARE #ad - Chraňte své děti v bezpečí. Safety handles lze použít uvnitř na barevném lůžku nebo v domech na venkovním stromu, playhouses, climbing frame, plot.
ZnačkaSELEWARE #ad
VýrobceSELEWARE #ad
Výška2.87
Délka0.39
Hmotnost0.66
Šířka9.65
Číslo díluSWHD-002-2P
ModelkaSWHD-002-2P-BL-CA

2. HAMBURGER TAUWERK-FABRIK EST. 1901

#ad

Houpací lano, hrací lano – délka 2,0 m. / 30 mm polykonopí – lano, Vysoce kvalitní lezecké lano/lezecké lano, fitness jam

#ad
HAMBURGER TAUWERK-FABRIK EST. 1901 #ad - Pokud chcete jako pomůcka pro lezení vytvořit uzel do lana, potřebujete na uzel cca 25 cm dodatečné délky lana. Lezecké lano pro vnitřní a venkovní použití - vyrobeno z 30mm umělého konopí - polykonopí. Zatížení lana: cca 6200 kg / nosnost cca 200 kg. Horní konec je zpracován sponou oka a kroužkem. Handmade by "Hamburger Tauwerk Fabrik".
ZnačkaHAMBURGER TAUWERK-FABRIK EST. 1901 #ad
VýrobceHTF #ad
Hmotnost4.41
Číslo díluHTF-KL3020

3. h2i

#ad

H2i 2 kusy držadel hrací věž a prolézačky | dětská rukojeť z plastu pro dům na kůlech a palandu | úchyty na hřiště odolné vůči povětrnostním vlivům | vč. upevňovacího materiálu | příslušenství pro

#ad
h2i #ad - Snadná montáž: díky dodávanému upevňovacímu materiálu, který se skládá ze šroubů a krytek, lze rukojeti snadno a rychle namontovat. Příslušenství do herního domu: rukojeti jsou vzhledově atraktivní a propůjčují vaší hrací věži nebo palandě vzhled vhodný pro děti – perfektní příslušenství pro hřiště ve vlastní zahradě.

Odolné vůči povětrnostním vlivům a robustní: rukojeti jsou vyrobeny z HDPE vstřikované plasty odolné proti povětrnostním vlivům a lze je proto bez obav používat venku. Bezpečné držení: držadla poskytují bezpečné držení na herní věži, prolézačce nebo vysoké posteli – pro bezstarostný a hravý zážitek z lezení. Perfektní velikost: s délkou cca 24 cm a výšce cca 6, 5 cm jsou rukojeti ideální pro malé dětské ruce od 3 let.
Značkah2i #ad
Výrobceh2i #ad
Výška2.36
Délka0.79
Šířka9.45
Číslo dílu2 x griff-blau

4. Unbekannt

#ad

Vč. šroubů s krytky, 90 cm dlouhá, Rack tyč červená

#ad
Unbekannt #ad - S pozinkovanými šrouby na klíče a červenými krytky. Pouze pro soukromou oblast! vhodný kryt červeného kulatého dřeva pro Ø 10 až Ø 16 cm rovněž v programu. Rozměry šroubovacích uzávěrů: 5 x 50 x 130 mm. Z práškovaného kovu, barva: červená. Rozměry: Ø 33 mm, délka 90 cm.
ZnačkaUnbekannt #ad
VýrobceGK #ad
Výška35.43
Délka1.3
Hmotnost4.85
Šířka1.3
Číslo dílu70512

5. Dolibest

#ad

Dolibest 2 Stück rutschfeste Solide Spielplatz-Sicherheitsgriffe, Klettergerüst, 25,4 cm, Spielhaus, Schaukelset Kinder Sicherheit Handgriffe für Spielset, Indoor Monkey Bars & Baumhaus Zubehör

#ad
Dolibest #ad - Langlebig und starkhochwertiger kunststoff, umweltfreundliche Materialien, langfristig nicht verblassen. Heavy duty metallverstärkung beide Enden gewährleisten, sicher und ungiftig, um bis zu 400LB zu halten. Unser oberstes ziel ist es, Sie zufrieden zu stellen und Ihnen den freundlichsten Kundenservice zu bieten.

Indoor- und outdoor-einsatzvielseitig einsetzbar, Spielhäuser, Baumhäuser, Zäune oder im Inneren eines Etagenbettes, für Klettergerüste, um die Sicherheit Ihres Kindes zu gewährleisten. Zufriedenheitsgarantieempfohlen für 12+ jahre. Rutschfestes design mit fingermulden4 fingermulden sorgen für einen bequemen Griff für kleine Hände. Machen sie das Greifen noch einfacher und bequemer. Perfekt für das hinzufügen dieses zusätzlichen Elements der Sicherheit für die Spielgeräte Ihres Kindes.

Einfach zu installierenim lieferumfang sind 4 holzschrauben 2, kann direkt mit einem Schraubenschlüssel oder einer elektrischen Bohrmaschine installiert werden, 23'' und 4 Unterlegscheiben enthalten. Sechskantschraubenkopf-Design, 2 x 0, und die Installation ist bequemer. Wenn sie aus irgendeinem grund unzufrieden sind, können Sie Ihre Bestellung innerhalb von 30 Tagen zurückschicken und erhalten eine volle Rückerstattung. Bessere produkte, und die beste Kundenzufriedenheit.
ZnačkaDolibest #ad
VýrobceSinoeem #ad
Hmotnost1.01
Číslo díluDBGH-01

6. Gartenwelt Riegelsberger

#ad

Gartenwelt Riegelsberger Multifunkční lichoběžníkový lichoběžník k zavěšení dětská houpačka hrací pomůcka gymnastický nástroj sada 2 ks

#ad
Gartenwelt Riegelsberger #ad - Testováno podle evropské normy 71–8 a schváleno výhradně pro soukromé použití | PP lana hnědá, Ø 10 mm / lano nastavitelné cca 90 až cca 170 cm. 2 kusy sada lichoběžník z tvrdého dřeva Ø 3, 5 x d 58 cm. Pro výšku houpačky: 2, 05 – 2, 50 m | nosnost až 70 kg. Gartenwelt riegelsberger" je registrovaná slovní značka s registračním číslem 015610819. Rozsah dodávky: 2dílná sada lichoběžníků ze dřeva.
ZnačkaGartenwelt Riegelsberger #ad
VýrobceGartenwelt Riegelsberger #ad

7. EveMotion

#ad

VESKA prolézačka DomeClimber dětská kovová lezecká kopule Geodome 8FT – 244 cm, antracit/zelená

#ad
EveMotion #ad - Interaktivně navržená prolézačka "domeclimber" značky veska nabízí vašim dětem bouřlivou lezení na vlastní zahradě. Připevněné rukojeti byly vyrobeny ze speciálního HDPE plastu a usnadňují lezení zejména mladším dětem.

Rám odolný proti povětrnostním vlivům je vyroben z nerezové žárově pozinkované oceli. Prolézačka je volně stojící a lze ji podle libosti umístit na zahradu, protože není zapotřebí žádný další základ. Navíc jsou tyče díky práškovému lakování drsnější než jednoduše lakované tyče. Díky speciální konstrukci a masivní konstrukci mohou být prolézačky využívány až 4 děti současně.

Díky dodatečnému práškovému lakování může být prolézačka postavena po celý rok a nemusí se během zimy demontovat. Detaily: držadla z hdpe plastu / odolný proti povětrnostním vlivům - nerez / rám s práškovým nástřikem / masivní provedení.
ZnačkaEveMotion #ad
VýrobceEveMotion GmbH #ad

8. HUDORA

#ad

HUDORA Hnízdní houpačka 90 cm, modrá, zahradní houpačka zatížitelná do 100 kg

#ad
HUDORA #ad - S bezpečným do sebe uzavřeným závěsným systémem. Výškově stavitelné lano od 150 do 200 cm. Z vysoce kvalitního PP.
ZnačkaHUDORA #ad
VýrobceHUDORA #ad
Výška2.17
Délka35.43
Hmotnost8.82
Šířka35.43
Číslo dílu72126/01
Modelka72126/01
ZárukaVýkon pušky.

9. Small Foot

#ad

Small foot Držadla pro prolézačky z robustního materiálu odolného proti povětrnostním vlivům, pro děti od 3 let, zelená, normální, 10883 Toys

#ad
Small Foot #ad - Z robustního, materiálu odolného proti povětrnostním vlivům pro dlouhotrvající zábavu ze hry. Vhodné na prolézačky nebo do domu. Individuálně a snadno se montuje. Poskytují nezbytné, bezpečné držení při prvních pokusech o cvičení. Měkké vruby se perfektně hodí pro dětské ruce při hraní.
ZnačkaSmall Foot #ad
VýrobceSmall foot by Legler #ad
Výška1.18
Délka9.45
Hmotnost0.49
Šířka3.15
Číslo dílu10883
Modelka10883
Záruka0.

10. Gartenpirat

#ad

Žlutá držadla příslušenství sada na hraní se 2 madly pro děti od Gartenpirat®

#ad
Gartenpirat #ad - Barva: žlutá. Rozměry cca 247 × 68 mm. Odolné proti povětrnostním vlivům. K upevnění na dřevěné díly. Rukojeti z plastu – sada se 2 kusy od Gartenpirat.
ZnačkaGartenpirat #ad
VýrobceGartenpirat #ad
Číslo díluGP1879