Top 10 mini Kühlschrank 25l – Mini chladničky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. FOHERE

#ad

Elektrický chladicí box do pokoje, přenosná mini chladnička, FOHERE 15l auto chladnička a mraznička, kempování a na doma, kompresor 12 V

#ad
FOHERE #ad - Nemusíte si dělat starosti, což člověku dává pocit, že vás ruší během odpočinku v autě. Automobilová chladnička funguje za méně než 41 db, že žijete na klidném předměstí. Mini mraznička má konstrukci odolnou proti nárazům a s dlouhou životností pro zvládnutí kamenitých silnic.

Chránič autobaterie – chladnička do auta má funkci ukládání teploty a 3 různé stupně ochrany baterie: nízká, střední a vysoká, aby byla chráněna baterie vašeho vozidla bez vybíjení. Chladnička do auta může být chladnička a mraznička, která může za 22 minut vychladnout na 0 °C. Robustní konstrukce. Mrazničky bez ledu, rychlejší chlazení, výkonný chladicí výkon až 20 °c.

Pokud máte dotazy k našim produktům, neváhejte nás nejprve kontaktovat, kempování, jaký můžeme. Tichý provoz. Přenosná chladnička pro malé prostory, snažíme se poskytovat nejlepší zákaznický servis, cestování autem a rodinné cesty. Provoz naklonění až do úhlu 45° v krátkém čase. Uživatelský příslib pro vás s 100-240ac a 12/24dc síťovými adaptéry pro použití doma i v autě.
ZnačkaFOHERE #ad
VýrobceFOHERE #ad
Výška10.55
Délka24.21
Hmotnost23.9
Šířka13.07
Číslo dílu15S
Modelka15L
ZárukaZáruka 12 měsíců.

2. TZS First Austria

#ad

Vyměnitelné dveřní zarážky, uzamykatelná | lednice na nápoje tichá | minibar pro kempování, TZS First Austria Mini lednička 40 l netto 34 l, kancelář a malé byty, bez mrazicího, LED osvětlení

#ad
TZS First Austria #ad - Díky inovativní chladicí technice peltier a výkonu 63 W je TZS mini lednička energeticky úsporná a téměř tichá. Kompletní rozsah dodávky: rozsah dodávky obsahuje 1 x mini chladničku, 2 x výškově nastavitelné vkládací police, 2 x variabilní dveřní přihrádky, 1x intergované LED osvětlení interiéru, 2 x přihrádky na dveře a 1 x kovový držák.

Oboustranná montáž: vysoká míra flexibility je zaručena oboustrannými dvířky. Kromě toho lze obsah minibaru navíc zajistit praktickou blokovací funkcí. Vč. 2 klíčů. Rozsáhlý servis – jsme 100% přesvědčeni o bezvadné kvalitě našich produktů tzS First Austria Pokud byste navzdory očekávání nebyli s naším produktem spokojeni, najdeme pro vás to nejlepší řešení! Výkonná a tichá: tzs mini chladnička bez mrazicího boxu pokrývá všechny potřeby mezi 4° – 16°.

Kompaktní a flexibilní: obzvláště kompaktní design se zde setkává s působivým užitným objemem cca 40 l. Díky tomu je tzs mini lednička perfektním průvodcem do kanceláře, kempingového autobusu, hotelového pokoje nebo prázdninového bytu.
ZnačkaTZS First Austria #ad
VýrobceFirst #ad
Výška22.24
Délka15.75
Hmotnost27.12
Šířka16.93
Číslo díluFA-5172
ModelkaFA-5172

3. TZS First Austria

#ad

TZS First Austria Tichá mini lednička | lednice na nápoje | vyměnitelná dveřní zarážka | LED osvětlení | bez mrazáku | 30 l

#ad
TZS First Austria #ad - Díky inovativní chladicí technice peltier a výkonu 63 W je TZS mini lednička téměř tichá a energeticky účinná. Kompaktní a flexibilní: obzvláště kompaktní design se zde setkává s působivým užitečným objemem cca 30 l.

Oboustranně montovatelná: vysoká míra flexibility je zajištěna oboustrannými dvířky. Rozsáhlý servis – jsme 100% přesvědčeni o bezvadné kvalitě našich produktů tzS First Austria Pokud byste navzdory očekávání nebyli s naším produktem spokojeni, najdeme pro vás to nejlepší řešení! Dostatečný úložný prostor nabízí kromě toho dvě variabilní dveřní přihrádky a vyjímatelná skleněná vkládací police. Výkonná a tichá: tzs mini chladnička bez mrazničky pokrývá všechny potřeby mezi 4° – 16°.

Díky tomu je tzs mini lednička perfektním průvodcem do kanceláře, kempingového autobusu, hotelového pokoje nebo prázdninového bytu. Kompletní rozsah dodávky: rozsah dodávky obsahuje 1 x mini ledničku, 1x intergované led osvětlení interiéru, 2 x výškově nastavitelné vkládací police, 2 x variabilní dveřní přihrádky, 2 x přihrádky na dveře a 1 x kovový držák.
ZnačkaTZS First Austria #ad
VýrobceTZS First Austria #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost25.35
Šířka19.69
Číslo díluFA-5172-1
ModelkaFA-5172-1

4. Alpicool

#ad

Picknick, Alpicool T60 60L Auto Kühlschrank Gefrierschrank Tragbarer Auto Kühlschrank 12/24V Elektrische Kühler für Camping, Road Trip

#ad
Alpicool #ad - Es kann als kühlschrank oder Gefrierschrank für die Aufbewahrung vieler Arten von Lebensmitteln und Gegenständen verwendet werden. Garantierter service. Sie können ihn überall hin mitnehmen. Mit der haltbarkeit des rades und dem magnetischen, klappbaren Griff kann dieser Kühler in gutem Zustand geschützt werden, auch auf holprigen Straßen.

Schnelle kühlung mit fortschrittlicher technologie. Eine 1-jährige garantie wird zur verfügung gestellt, wenn es irgendwelche Probleme mit der Bedienung gibt, kontaktieren Sie uns bitte zuerst und wir werden professionellen technischen Support innerhalb von 24 Stunden bieten. 60 l großes fassungsvermögen, unterteilter stauraum. Einfach zu bewegen. Doppelte temperaturkontrolle. Abnehmbare sensor-trennwand kann einzelne Temperaturzone in zwei separate Temperatur-Zonen Kühlschrank/Gefrierschrank in einem Kühlschrank umschalten.

Die t-serie auto-kühlschrank mit gefrierfach verfügt über fortschrittliche Kühlungstechnologie, es dauert nur 15 Minuten, der Kühlungseffekt ist besser und stabil, um auf 0 °C abzukühlen. Nach der trennung können das Schaummittel und die Isolierstoffe auch mehrere Stunden den Kühlschrank einfrieren. Und der gefrierschrank verfügt über ein Gitter von Aufbewahrungskörben, um Lebensmittel ohne Klebrigkeit leicht zu bekommen.
ZnačkaAlpicool #ad
VýrobceAlpicool #ad
Výška21.6
Délka28.5
Hmotnost41.89
Šířka14.2

5. KESSER

#ad

Ložnice, KESSER® Mini lednička se zámkem, tichá 22 db, vyměnitelná dveřní zarážka, cca 4°-16 °C výška 57 cm, uzamykatelná, vnitřní osvětlení stolní lednice černá, minibar 40 litrů užitný obsah

#ad
KESSER #ad - Tak jste na pracovišti vždy nejlépe zásobeni chladnými nápoji a čerstvým jídlem. Právě pro profesionální dojíždějící, kteří jsou hodně na cestách a žijí během týdne v bytě. Náš fridge je ideálním společníkem pro různé situace. S výkonem 63 w a topným výkonem 10 w je dosaženo perfektní teploty mezi 4° – 16°! integrovaný regulátor teploty se nachází na zadní straně naší chladničky na nápoje, 4 flexibilní třídicí prvky a 2 přihrádky na dveře, takže máte kdykoli plný přístup k optimální teplotě.

Ale také pro příští party ve sklepě nebo v zahradním domku je díky naší ledničce stále postaráno o studené nápoje. Velký vnitřní prostor, které jsou 3stupňově nastavitelné a vybavené kovovým třmenem zajišťují využitelný prostor. Díky mimořádně nízké hlasitosti je naše mini lednička velmi oblíbená také na pracovišti.

Tak jste nejlépe připraveni na dívčí nebo pánský večer a můžete si užít večer se svými nejmilejšími. Pomocí dvou dodaných klíčů lze minibar zcela snadno zapnout a zavřít. Jasný výhled po otevření mobilního mrazáku zajišťuje kvalitní LED osvětlení, takže máte nejlepší přehled o svých potravinových zásobách. Tichý, výkonný a vysoká kapacita – jednoduše lépe s KESSER. Kromě působivého objemu při této velikosti cca 40 l máte opravdu dostatek místa na sekt, koktejly, pivo, víno, měkké nebo energetické nápoje a chlazené občerstvení.
ZnačkaKESSER #ad
Výška22.44
Délka16.93
Šířka15.75
Číslo dílu14041-22839-1
Modelka14041-22839-1

6. Alpicool

#ad

Leise, Alpicool C9P 9 l Auto-Kühlschrank, 12 V Auto-Mini-Kühlschrank, Auto-Kühlschrank, Boot, LKW, tragbar, Kühlschrank, Picknick, Wohnmobil, Camping, Gefrierschrank, Outdoor, Fahrzeug

#ad
Alpicool #ad - Autobatterie-schutz: mit temperaturspeicherfunktion und 3 verschiedenen Stufen für den Batterieschutz: niedrig, mittel und hoch, um Ihre Fahrzeugbatterie zu schützen, ohne herunterzulaufen.

Number of doors : 1. Frische und super Energieeinsparung. Number of doors : 1. Capacity : 9. 0 liters. Leichtes, 7 kg, langlebiges design: dieser tragbare alpicool C9P Auto-Kühlschrank hat eine kompakte Kapazität von 9 Liter und ein leichtes Gehäuse mit einem Nettogewicht von 6, Frauen können auch leicht aufnehmen. Number of doors : 1. Freezer capacity : 9. 0 liters.

Capacity : 9. 0 liters. Premium-design: lcd-display mit USB-Buchse zum Aufladen Ihrer mobilen Geräte. Freezer capacity : 9. 0 liters. Friert ohne eis: -20 °c tiefkühlleistung, kann als Kühlschrank oder Gefrierschrank verwendet werden. Hält kühl und frisch: zuverlässige abdichtungseigenschaften, dicke und hochdichte Schaumstoffisolierung. Freezer capacity : 9.
ZnačkaAlpicool #ad
VýrobceAlpicool #ad
Výška9.92
Délka16.73
Hmotnost14.77
Šířka12.6

7. Klarstein

#ad

Klarstein MKS-5 MKS-8 mini lednička, lednička na nápoje, minibar.

#ad
Klarstein #ad - Dné bzučení a hučení: hlučný mini pátek ruší dobrý film nebo dobrý rozhovor. Lednička žádná, který maximalizuje chladicí výkon, šetří náklady na elektřinu: užijte si výhody naší mini chladničky bez zbytečných nákladů.

Naše chladničky na nápoje jsou vybaveny ekologickým kompresorem R600a, nikoli náklady. Všestranná mini chladicí skříňka: tato chladnička se nejlépe hodí pro malé prostory, jako venkovní lednice nebo jako kempingová lednička. Nápoje, potraviny, kosmetika a více: s touto lednicí na nápoje jako domácí bar, malé pokoje nebo jako kosmetická lednička máte vše vždy po ruce. Navzdory své malé ploše nabízí tato 23litrová chladnička dostatek místa.

Obsah je plně osvětlený, také lahve a svačiny. Naše malá chladnička je vybavena tichým motorem, abyste si mohli v klidu vychutnat chlazené pokrmy a nápoje. Kromě toho nabízí ideální teplotu mezi 5 – 15 °C, abyste si mohli vychutnat chlazené nápoje. Atraktivní poklad: naše malá chladnička má atraktivní design, který vyzývá k pohledu a po otevření svítí jasným vnitřním osvětlením.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška18.5
Délka15
Hmotnost18.74
Šířka15
Číslo dílu4260275620310
Modelka10035239
ZárukaNa.

8. Klarstein

#ad

Malý minibar, Klarstein Mini chladnička do pokoje, 40l mini lednice na nápoje a kosmetiku, malá a tichá lednička, nastavitelné přihrádky, malá chladnička Skincare 5 – 15 °C

#ad
Klarstein #ad - Všestranná mini chladnička: tato chladnička se nejlépe hodí pro malé prostory, jako minibar nebo jako chladnička pro kempování nebo péči o pleť. Kromě toho nabízí ideální teplotu mezi 5 – 15 °C, abyste si mohli vychutnat chlazené nápoje.

I přes svou malou odkládací plochu nabízí tato 40litrová chladnička dostatek místa na pivo, alkohol, svačinu, výrobky pro péči atd. Chladicí skříňka nešetří náklady na elektřinu: užívejte si výhody naší chladničky bez zbytečných nákladů. Půvabný šperk: naše malá lednička má atraktivní design, který vás zve k nahlédnutí. Proto je naše chladnička tichá a vybavena tichým motorem, abyste si mohli vychutnat chlazené pokrmy a nápoje v klidu.

Obsah je plně osvětlený, včetně obou dveřních polic. Naše mini lednička je vybavena ekologickým kompresorem R600a, který maximalizuje chladicí výkon, nikoliv náklady. Po otevření svítí světlé vnitřní osvětlení. Dné bzučení a bzučení: hlučná mini chladnička ruší dobrý film nebo dobrou konverzaci. Je to šťastný čas: s mini ledničkou happy hour pro pokoj nebo do kanceláře máte vše vždy po ruce.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška21.06
Délka15.75
Hmotnost41.89
Šířka18.9
Číslo díluHEA-HappyHour-42Blk
Modelka10035239

9. Klarstein

#ad

Min Fridge 5-15 °C, mini pro pokoje a kempování, lednice na nápoje na nápoje, svačinky a péče o pleť, malá, mini lednička tichá, 33 l, Klarstein Malá chladnička Happy Hour

#ad
Klarstein #ad - Naše ledničky na nápoje jsou vybaveny ekologickým kompresorem R600a, nikoliv náklady. Kromě toho nabízí ideální teplotu mezi 5 – 15 °C, abyste si mohli vychutnat chlazené nápoje. Obsah je plně osvětlený, také lahve a svačiny.

Všestranná mini chladnička: tato chladnička se nejlépe hodí pro malé prostory, jako venkovní lednice nebo jako kempingová chladnička. I přes svou malou odkládací plochu nabízí tato 33litrová chladnička dostatek místa. Dné bzučení a hučení: hlučný mini fridge narušuje dobrý film nebo dobrou konverzaci. Atraktivní poklad: naše malá lednička má atraktivní design, který vás zve k nahlédnutí a po otevření svítí jasným vnitřním osvětlením.

Naše malá chladnička je vybavena tichým motorem, abyste si mohli vychutnat chlazené pokrmy a nápoje v klidu. Chladicí skříňka ne, který maximalizuje chladicí výkon, šetří náklady na elektřinu: Užijte si výhody naší mini ledničky bez zbytečných nákladů. Nápoje, potraviny, kosmetika a další: s touto lednicí na nápoje jako domácí bar, malý pokoj nebo jako kosmetická lednička máte vše vždy po ruce.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška21.5
Délka15.83
Hmotnost24.25
Šířka16.97
Číslo díluHEA-Happy-Hour-D
Modelka10035239

10. Klarstein

#ad

Mini lednička na nápoje, pivní lednice 5–15 °C, kempování, tichá, kosmetiku a outdoor, lednice mini, tichá lednice malá, 19 l, Klarstein Mini chladnička do pokoje, stříbrná, mini lednička

#ad
Klarstein #ad - Proto je naše chladnička tichá a vybavena tichým motorem, abyste si mohli vychutnat chlazené pokrmy a nápoje v klidu. Všestranná mini chladnička: tato chladnička se nejlépe hodí pro malé prostory, jako minibar nebo jako chladnička pro kempování nebo péči o pleť.

Chladicí skříňka nešetří náklady na elektřinu: užívejte si výhody naší chladničky bez zbytečných nákladů. Kromě toho nabízí ideální teplotu mezi 5 – 15 °C, abyste si mohli vychutnat chlazené nápoje. Naše mini lednička je vybavena ekologickým chladicím prostředkem R600a, který maximalizuje chladicí výkon, nikoliv náklady. I přes svou malou odkládací plochu nabízí tato 23litrová chladnička dostatek místa na pivo, svačinu, alkohol, výrobky pro péči atd.

Po otevření svítí jasné vnitřní osvětlení, které plně osvětluje obsah chladničky. Je to šťastný čas: s mini ledničkou happy hour pro pokoj nebo do kanceláře máte vše vždy po ruce. Dné bzučení a bzučení: hlučná mini chladnička ruší dobrý film nebo dobrou konverzaci. Půvabný šperk: naše malá lednička má atraktivní design, který vás zve k nahlédnutí.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška18.5
Délka14.96
Hmotnost18.74
Šířka14.96
Číslo dílu10035240
Modelka10035239