Top 10 Lego Warehouse Deal – Stavebnice na hraní

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LEGO

#ad

New 2020 65 kusů, LEGO DUPLO Classic Brick Box 10913 First LEGO Set with Storage Box, Great Educational Toy for Toddlers 18 Months and up

#ad
LEGO #ad - S jednoduchými pokyny a bezpečnými, snadno ovladatelnými kameny legO Duplo. Sdílejte zábavu a učení se svým batolem, zatímco staví roztomilé pestré modely a představte si své vlastní výtvory se světlými, snadno ovladatelnými kameny LEGO Duplo, které podněcují kreativitu.

Zatímco vytváříte a hrajete si s touto všestrannou směsí kostek a dílů lego duplo, bude váš malý stavitel rozvíjet kreativní myšlení a schopnosti řešení problémů, vizuální prostorové vědomí a jemnou motoriku. Tato vzdělávací hračka pro malé děti je skvělým dárkem pro chlapce a dívky od 18 měsíců.

Obsahuje 65 lego duplo kamenů a v kombinaci s dalšími sadami LEGO Duplo pro rozšíření kreativních možností hraní a učení dětí. Obsahuje 65 barevných stavebních kostek plus známé díly, včetně auta s pohyblivými koly, oknem, které stimulují ducha malých dětí, květinami, střechou, chlebem, figurkami osob DUPLO a 1 2 3 číselnými kameny.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.09
Délka14.57
Hmotnost2.2
Šířka7.09
Číslo dílu10913
Modelka6288647

2. LEGO

#ad

Modulares Bauset, verwandelt sich vom Nudelladen zum Fahrradladen in eine Arkade, Spielzeuggeschenk für Kinder ab 8 Jahren, 31131, LEGO Creator 3 in 1 Downtown Noodle Shop House

#ad
LEGO #ad - Lego creator sets kommen mit interaktiver digitaler Gebäude-App, die es ermöglicht, den Build auf Smartphones und Tablets zu zoomen, zu drehen und zu visualisieren. Der coole nudelladen im erdgeschoss des 2-stöckigen LEGO Stadthausmodells verfügt über eine flache und mit einem Baum geschmückte Dachterrasse.

Die rückseite dieses stadthaus-spielzeugs öffnet sich für einfachen Zugang zu Räumen auf beiden Etagen mit Details und Spielzeugzubehör und bietet Kindern mehr Spielmöglichkeiten. Ermöglicht kindern das bauen und wiederaufbauen, um 3 verschiedene Stadtszenen zu genießen; das Bauspielzeug sieht toll aus auf dem Display in Kinderzimmern, wenn der Aufbau fertig ist. Das fahrradladen-modell verfügt über einen zeitungskiosk und ein kunststudio und die Spielhalle verfügt über 3 Spielautomaten und ein cooles Konsolencontroller-Schild auf dem Dach! Mit 2 lego minifiguren und einer vielzahl von Zubehörteilen, darunter ein Verkaufsautomat, ein Fahrrad mit Eiscreme, einem Bonsai-Baum und einem aus Ziegeln gebauten Hund.

Dieses lego creator 3-in-1-bauspielzeug-set verfügt über ein Stadthaus und einen Nudelladen, einen Fahrradladen und Arcade-Modelle sowie 2 Minifiguren und Zubehör.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.22
Délka15.04
Hmotnost1.21
Šířka10.32
Číslo dílu6379829
Modelka6379829

3. LEGO

#ad

31138, chlapce a dívky, hra na simulaci pláže, zmrzlinárnu, LEGO Creator 3 v 1 stavebnice pro obytný vůz, plážový dům, skvělý dárek pro surfaře

#ad
LEGO #ad - Sadu lze přestavět na dvoupodlažní letní dům plný veselých detailů nebo v obchodě se zmrzlinou s terasou, stoly a plážovými vozíky. Large obsahuje 556 dílů. Děti od 8 let mohou s touto sadou stavebních hraček lego creator 3 v 1, skládající se z obytného vozu, letního domku a zmrzlinárny podniknout výlet na pláž.

Van beach camper van je přes 10 cm velká. Děti si mohou užívat hodiny nápaditých her, protože staví 3 nádherné scény; skvělý nápad na dárek pro děti od 8 let, které milují letní prázdniny. Délka: 18 cm. Obsahuje mužské a ženské figurky lego pro hraní letních příběhů; řízení dodávky, bydlení na letní chatě nebo si užívat dobroty v obchodě.

V této sadě letní dovolené lego je také spousta příslušenství: 2 surfovací prkna, zmrzlina na prodej v obchodě, Boombox plus Albatros. Hračka obytného vozu má kuchyň, otevírací boční dveře a otočná kola, jakož i plážové kabiny, ložnici, odnímatelnou střechu, palmy a lehátka. Výška: 7 cm.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.22
Délka15.04
Hmotnost2.16
Šířka10.32
Číslo dílu6425617
Modelka6425617

4. LEGO

#ad

Hot Rod a SUV, sada vozidel s vrtulníkem a nákladním vozidlem, dárek pro 7leté chlapce a dívky 31146, letadlem a palivovým nákladem, LEGO Creator 3 v 1 hluboký nakladač s vrtulníkem

#ad
LEGO #ad - Nespočet možností hraní: 3 různé páry vozidel nabízejí dětem spoustu zábavy v akci: tahač s vrtulníkem, letadlo na hraní s tankerem nebo 2 auta LEGO – Hot Rod a SUV. Modely k vystavení: všechny 3 páry vozidel LEGO jsou samostatné hračky a mohou být vystaveny po hraní v dětském pokoji.

Lego hračky creator: každá sada 3 v 1 umožňuje dětem postavit 3 různé modely z nejdůležitějších oblastí zájmu, které mimo jiné představují zvířata, vozidla a detailní scény z městského života. Vozidla s pohyblivými částmi: na každém z modelů se něco otáčí, například kola na autíčkách, vrtule na letadle LEGO a listy rotoru na vrtulníku LEGO.

Dárky pro 7leté děti: tato hračka 3 v 1 nabízí fascinující zážitek ze stavění a hraní, je skvělou spontánní odměnou a zve vaše dítě k mnoha nápaditým hraním rolí; perfektní dárek pro malé milovníky aut. 3 x 2 lego vozidla v 1 krabici: podkladník lego creator s vrtulníkem umožňuje dětem od 7 let postavit 3 x 2 různá vozidla LEGO se stejnými díly a vždy znovu přestavovat.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka1.81
Hmotnost0.88
Šířka10.31
Číslo dílu31146
Modelka31146
Zárukatbd

5. LEGO

#ad

Veselý dárek pro děti 60400, LEGO City motokáry se závodníky, sada se 2 minifigurkami závodního řidiče a závodních aut, autíčka od 5 let pro chlapce a dívky

#ad
LEGO #ad - Motokárová hračka pro napínavé závody: motokáry lego city go se závodníky jsou stavebnice, se kterou mohou děti od 5 let představovat akční zábavu a poutavé závodní auto LEGO.

Obsah sady závodních vozů lego vše, co děti potřebují, aby postavily tyrkysový a oranžový LEGO Gocart, 2 figurky závodníků a jeden vítězný pohár. Fantastická dobrodružství na závodní dráze: posaďte minifigurky závodního řidiče do kokpitů vozidel LEGO a představte mnoho napínavých závodů a kreativních příběhů. Hledáte veselý dárek pro dítě od 5 let? pak překvapte svého malého fanouška motokár k narozeninám nebo Vánocům tímto malým dárkem pro chlapce a dívky.

Akční zábava bez limitů: pro další napínavá dobrodružství musíte kombinovat mini-motokáry z této hračky do auta LEGO City od 5 let pro chlapce a dívky pouze s jinými samostatně dostupnými sadami LEGO City pro začátečníky.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška5.55
Délka1.77
Hmotnost0.21
Šířka6.18
Číslo dílu60400
Modelka60400
Zárukatbd

6. LEGO

#ad

LEGO City Space Rover s mimozemšťany, se 2 minifigurkami a planetární kulisou 60431, sada do auta s postavičkami na hraní robota a mimozemšťanů, narozeninový dárek pro chlapce a dívky od 6 let

#ad
LEGO #ad - Lego hračka rover: lego city space rover s mimozemšťany je stavebnice pro chlapce a dívky od 6 let, která umožňuje dětem postavit si terénní vozidlo LEGO pro objevování jiných planet. Obsah boxu: tato vesmírná hračka obsahuje vše, včetně 2 astronautových figurek, co děti potřebují pro vybudování vesmírného overu, gejzírového pozadí; plus 4 LEGO minifigurky, robotické postavičky a postavy mimozemšťana.

Skvělý dárek lego pro fanoušky vesmíru: tento lego space explorer je skvělým vánočním nebo narozeninovým dárkem pro děti nadšené vesmírem od 6 let. Zábava ze hry bez limitů: vesmírné a mimozemské hračky lego city obsahují skutečné kosmické lodě, detailní vesmírné stanice a inspirativní robotické figurky pro nápaditý herní zážitek bez limitů.

Futuristická robotická autíčka: model vesmírného terénního vozidla má kokpit bohatý na detaily pro 2 minifigurky a 6 kol s velkými pneumatikami a vysoce moderním odpružením pro překročení cizích planet.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška10.31
Délka2.99
Šířka11.1
Číslo dílu60431
Modelka60431
Zárukatbd

7. LEGO

#ad

Dárek pro dívky a chlapce od 7 let 42621, LEGO Friends Heartlake City nemocnice, hračka pro lékaře pro děti, sada s helikoptérou na hraní a figurkami vč. Autumn a psa

#ad
LEGO #ad - Dárek pro děti, které milují hraní rolí: tato nemocnice lego friends je rozsáhlá hračka pro 7leté děti a dělá velkou radost především jako narozeninový dárek pro děti. Nemocniční hračka pro děti: nemocnice lego friends heartlake city umožňuje dívkám a chlapcům, kteří milují hračky pro lékaře, pečovat o nemocné pacienty po mnoho hodin.

Lego figurky friends: dětská hračka obsahuje 5 mini panenek, aby vám ukázala radost z nové protézy, mezi nimi také podzimní LEGO Friends s obličejem navíc, a 2 miminka, robota a psa LEGO Friends. Spousta příslušenství pro mnoho příběhů přátelství: obsahuje vrtulník pro děti, obvaz, lahve s nudličkami, balónky, stříkačku, invalidní vozík, dětské postele, rentgenový přístroj, sádrové obvazy, pralinky a květiny.

Porodnice a funkční výtah: postavte si s touto stavebnicí různé oblasti nemocnice, rentgenovou místnost, porodnici, mimo jiné ošetřovnu, výtah a přestávku pro zaměstnance. Příběhy přátelství: zažijte ještě více zábavy s dalšími sadami LEGO Friends k dostání samostatně.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška14.88
Délka2.78
Hmotnost0
Šířka18.9
Číslo dílu42621
Modelka42621
Zárukatbd

8. LEGO

#ad

Jungen und Mädchen ab 872 Teilen, LEGO Mond Neujahrsständer 80110, Bauspiel für Kinder

#ad
LEGO #ad - Einzelne anzeige oder paar: jedes dieser modelle zum bauen misst über 20, 3 cm. Modell 2: verfügt über eine große mutane-pfingstrosenblüte zum Bauen und kleine Moutan-Pfingstrosenblüten zum Bauen, sowie den Gruß "Hua Kai Fu Gui", was blühenden Wohlstand und Glück bedeutet.

Lunar new year display 80110 – erfassen sie die traditionellen festlichen Glückwünsche als Symbol für Reichtum, Wohlstand und Glück mit 2 LEGO Mond Neujahrsdekorationen aus Ziegeln. Geschenkidee fÜr kinder ab 8 jahren schenken sie dieses 872-teilige LEGO Bauset als Urlaubsgeschenk an Kinder, Freunde und Familie zum Mondneujahr. Höhe: 21 cm. Modell 1: enthält 2 baubare goldbarren im traditionellen yuan bao design, den Gruß "Zhao Cai Jin Bao", 2 Koifische für Glück und 2 rote Taschen, die gute Wünsche und Glück symbolisieren. Tiefe: 8 cm. 21 cm breit und 7, 6 cm breit.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.91
Délka18.9
Hmotnost3.55
Šířka11.1
Číslo dílu6426634
Modelka6426634

9. LEGO

#ad

Botanická kolekce, umělé květiny pro dospělé, pokojová dekorace, Kytice květin LEGO 10280 Icons, domácí dekorace, umělé květiny k sestavení

#ad
LEGO #ad - Obsahuje 15 stonků se směsí květů a listů, mák, hledíky, astry, jako jsou růže, sedmikrásky a traviny. Lego kytice z umělých rostlin pro dospělé je skvělým dárkem k narozeninám nebo Vánocům pro přítele nebo milovaného člověka.

Plně první lego kytice z umělých rostlin se skládá z více než 17 neobvyklých nových prvků s realistickými květinovými tvary a barvami. Květiny ze 17 neobvyklých lego prvků s realistickými květinovými tvary a barvami vytvářejí stejně překvapivou a atraktivní pěnu. U květin můžete přizpůsobit květy a listy a nastavit délky stonku a vytvořit si tak krásný domov.

Povolte uzdu své fantazii a vytvořte si tímto zvláštním vánočním dárkem dekoraci místnosti, která nikdy neuvadne a překvapí přátele, muže i ženy. Krásná dekorace do domácnosti obsahuje prvky z rostlinného plastu, který je vyroben z udržitelně pěstované cukrové třtiny.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.78
Délka10.31
Hmotnost0.44
Šířka15.04
Číslo dílu10280
Modelka10280
ZárukaFalls bei ihrem neuen lego set teile fehlen oder fehlerhaft sind, ersetzen wir die teile kostenlos über unseren kundendienst für steine & teile. Wir bemühen uns, in allen ländern kostenlosen ersatz anzubieten, behalten uns jedoch das recht vor, die verfügbarkeit dieses service jederzeit ohne vorherige ankündigung zu ändern.

10. LEGO

#ad

Dekorace do domácnosti Botanická kolekce, Sada orchideje Lego Icons 10311 pro dospělé na tvoření dekorace do pokoje s umělými rostlinami

#ad
LEGO #ad - Umělé rostliny se neuvěřitelně blíží skutečnému vzoru s úžasnou láskou k detailu ve tvaru a barvě. Otáčejte stonky, kořeny a listy rostliny lego a přestavujte stonky, květy, abyste vytvářeli nová květinová aranžmá.

Vytvořte si vlastní orchidej s touto dekorativní umělou rostlinou LEGO – speciální LEGO sada pro dospělé. V botanické kolekci lego jsou skryté prvky, které jsou inspirovány jinými sadami – zkuste najít všechny. Model je vytvořen podle skutečné orchideje a obsahuje 6 velkých květů, 2 čerstvě otevřené květy a rýhovanou vázu. Sady na tvoření pro dospělé jsou dárkem pro přátele nebo Vás samotné a nabízejí uvolnění od stresujícího všedního dne. S touto lego orchidejí můžete vytvořit snadno udržovatelný, ale originální komplet a použít jej jako dekoraci do pokoje nebo domácnosti.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška15.35
Délka9.45
Hmotnost1.54
Šířka11.81
Číslo dílu10311
Modelka10311
ZárukaHerstellergarantie