Top 10 Lego Icons Auto – Stavebnice na hraní

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LEGO

#ad

LEGO Speed ​​​​Champions Lamborghini Countach 76908 Bausatz; Sammlermodell des legendären Supersportwagens aus den 1970er Jahren ab 8 Jahren 262 Teile

#ad
LEGO #ad - 15 cm lang und 6, 3 cm. 7 cm breit. Ein geschenk fÜr jeden anlass - dieses 262-teilige lego speed Champions Lamborghini Countach 76908 Spielset kann als Geburtstags- oder sonstiges Geschenk für Kinder und Autofans ab 8 Jahren verschenkt werden.

Lieferumfang: dieses spielzeugauto-bauset hat alles, um einen weißen Lamborghini Countach zu bauen und enthält einen Lamborghini-Markenfahrer mit Sturzhelm, was Sie brauchen, Perücke und Schraubenschlüssel. Lego nachbildung des ikonischen lamborghini countach aus den 1970er Jahren – ein Nachbaumodell für Kinder und Erwachsene mit Leidenschaft für innovative Hochleistungsautos.

Höhe: 4 cm. Sammeln, spielen und präsentieren - bauen sie ihren ganz eigenen Lamborghini Countach, zeigen Sie ihn Freunden und genießen Sie Renn-Action gegen andere Fahrzeuge aus der SpeedChampions-Serie. Kultige details - dieses lamborghini countach modell kommt mit einem 2-Sitzer offenen Cockpit und vielen authentischen Details und misst über 3, 8 cm.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLego #ad
Výška2.84
Délka10.32
Hmotnost0.66
Šířka5.55
Číslo dílu6379691
Modelka6379691

2. LEGO

#ad

LEGO Creator Expert Fiat 500 10271 Toy Car Building Set for Adults and Fans of Model Kits Sets Idea, New 2020 960 Pieces

#ad
LEGO #ad - Mit über 11 cm höhe, 24 cm länge und 11 cm breite ist dieses baubare Modell ein beeindruckendes Schaustück allein oder als Teil einer Sammlung von LEGO Sets. Fortgeschrittene teenager und erwachsene Baumeister werden es lieben, dieses 960-teilige Fiat 500 Modellauto als Geburtstag, Urlaub oder besondere Anlässe zu erhalten.

Es gibt sogar eine "malerei" des autos am kolosseum, Ersatzrad und Dach zum Öffnen, Türen, Koffer, um das italienische Gefühl zu vervollständigen. Dieses modellbausatz verfügt über einen gepäckträger, detailreiches innenausstattung, Motor, Haube und Heckklappe. Dieses fortschrittliche set ist teil einer erstaunlichen Sammlung von authentischen LEGO Modellautos und anderen ikonischen Objekten der Lust und Entspannung, die "Me Time" Gebäude und beeindruckende Schaustücke bieten.

Erzeugen sie einen geschmack von "la dolce vita" mit einem fortschrittlichen LEGO Creator Expert Fiat 500 Modellauto mit italienischem Flair und LEGO Steinen Details, die Jugendliche und Erwachsene genießen das Bauen und Präsentieren mit Stolz genießen.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.91
Délka18.9
Hmotnost2.4
Šířka11.1
Číslo dílu10271
Modelka6294058

3. LEGO

#ad

LEGO Back to The Future Time Machine 10300 Bauset für Erwachsene; Baue ein detailliertes Modell einer Filmlegende 1.856 Teile

#ad
LEGO #ad - Dieses lego auto für erwachsene hat flügeltüren, herunterklappbare Räder, beleuchtete Flusskondensator, gedruckte Daten auf dem Armaturenbrett und einen sich öffnenden Bonet. Tha lego delorean verfügt auch über doc und marty mcfly lego minifiguren und lustiges zubehör wie ein hoverboard, die dramatisches design, baa eine und eine Limonadendose.

Dieses lego auto-set für Erwachsene ist ein erstaunliches Stück Heimdekoration. Erleben sie erinnerungen an back to the future mit diesem time Machine Modellauto-Bauset mit 3 Versionen – 1 für jeden Film in der ikonischen Trilogie! Version 1 enthält einen blitzableiter und Plutoniumkammer; Version 2 bringt den Mr. Dieses lego auto-set ist teil einer reihe von LEGO Sets für erwachsene Baumeister, komplizierte Details und elegante Architektur lieben.

International products have separate terms, are sold from abroad and may differ from local products, including fit, age ratings, and language of product, labeling or instructions. Fusion generator und Hover-Konvertierungsfunktion in den Flugmodus. Hommage an die beliebte Film-Trilogie mit der mitgelieferten Informationstafel.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška4.65
Délka18.9
Šířka11.1
Číslo dílu6379767
Modelka6379767

4. LEGO

#ad

Stavebnice s autíčkem na hraní pro 5leté děti, veselý dárek pro chlapce a dívky 60404, LEGO City Burger-Truck, minifigurka s potravinami a příslušenstvím

#ad
LEGO #ad - Hračka na občerstvení hamburgeru: lego city burger truck je hračka pro 5leté dívky a kluky, se kterou můžete předstírat, že provozují nákladní vůz. Lego nákladní hračka pro kreativní hraní: když děti vyklopí prodejní poklop, objeví se štítek na hamburgery Van; mohou také sundat střechu a připravit hamburgery v kuchyni a servírovat jídlo zákazníkům.

Obsah této hrací a stavebnice: stavebnice pro autíčko na hraní hamburger, 2 minifigurky – prodejce a zákazník s naslouchátkem – jakož i přísady a příslušenství LEGO na svačinu.

Vítejte v nápaditém herním světě: pro další napínavá dobrodružství musíte tuto hračku s potravinovým vozem kombinovat pouze s jinými samostatně dostupnými modely LEGO City. Veselý dárek pro každou příležitost: toto auto lego city je pěknou spontánní odměnou nebo skvělým dárkem pro 5leté chlapce a dívky k Vánocům nebo k narozeninám.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka2.4
Hmotnost0.79
Šířka10.31
Číslo dílu60404
Modelka60404
Zárukatbd

5. LEGO

#ad

LEGO 60351 City kosmické centrum vesmírná hračka série Nasa se 7 minifigurkami astronautů a raketou, od 7 let

#ad
LEGO #ad - Je nabitý příslušenstvím lego a planetovým modelem Rover s předstíraným světelným kamenem baterie součástí dodávky. Tato vesmírná hračka pro děti od 7 let obsahuje servisní vozidlo, dron a 6 minifigurek pro kreativní hraní.

Vesmírná hračka inspirovaná lego nasa obsahuje raketu, startovací rampu, detailní hvězdárnu, kontrolní centrum. Děti mohou obsluhovat výtah startovací věže, aby astronauty LEGO přivedly na nástupní most pro startování raket. Tato vesmírná hračka lego city pro děti od 7 let je jedinečným dárkem k narozeninám pro všechny fanoušky vesmíru. S bezplatnou aplikací lego český jazyk nelze zaručit mohou děti přibližovat, otáčet a prohlížet si své modely vesmírné série LEGO ze všech úhlů.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška3.43
Délka22.91
Hmotnost4.65
Šířka14.88
Číslo dílu60351
Modelka60351
ZárukaTBD

6. LEGO

#ad

Dárek pro malé fotografy od 8 let 31147, LEGO Creator 3v1 retro kamera hračka se 3 modely pro dívky a chlapce, dekorace do kanceláře a pokoje, postavte se v televizi nebo videokameře

#ad
LEGO #ad - 6 nálepek pro každý retro přístroj: 6 nálepek znázorňuje fotografie, které může vaše dítě použít; obrázky ukazují kytici květin, psa, žirafu, kempingový autobus, kolečkové brusle a motocykl. Retro dárek pro malé fotografy: tato retro hračka 3 v 1 nabízí chlapcům a dívkám od 8 let fascinující zážitek ze stavby a hraní a hodí se jako kreativní fotografický dárek pro děti nebo spontánní odměnu.

Ještě více zábavy při stavbě se sadami 3 v 1: pořiďte si pro další napínavé herní zážitky také další sady LEGO Creator 3v1, které mimo jiné obsahují fantastická zvířata, skvělá vozidla a detailní městské kulisy. 3 retro přístroje v 1 krabici: lego creator retro kamera je hračka 3 v 1 pro dívky a chlapce, která nechá děti od 8 let postavit 3 různé retro modely se stejnými LEGO kostkami. Modely k vystavení: všechny 3 retro přístroje lego jsou samostatné modely, které lze po hraní v dětském pokoji vystavit jako dekoraci na psací stůl nebo jako kancelářskou dekoraci.

Sada 3 v 1 s mnoha funkcemi: hračka má pohyblivý objektiv, ovládací tlačítka na horní straně, zadní vložený film a nosný popruh; videokameru lze pro natáčení odklopit a televizor má anténu. Nespočet kreativních herních možností: tvé dítě může přijít s fascinujícími příběhy se 3 různými retro hračkami – fotoaparátem, videokamerou a televizí.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka1.81
Hmotnost0.83
Šířka10.31
Číslo dílu31147
Modelka31147
Zárukatbd

7. LEGO

#ad

Zachraňte Bunchu před albgnomem, proměnlivá hračka s velrybou pro děti, dárek pro dívky a chlapce od 7 let 71472, hračka pro mořské živočichy, LEGO Horkovzdušný balón DREAMZzz Izzies Narval

#ad
LEGO #ad - Lego dreamzzz sady: objevte také další dobrodružné hračky z řady lego dreamzzz pro dívky a chlapce; vaše dítě se může ponořit do světa snů a setkat se s mnoha postavami hrdinů LEGO DREAMZzz.

2 možnosti hraní: kreativní děti mohou postavu velryb přestavět na horkovzdušnou hračku nebo ji napnout před kočárkem, aby představovaly nová dobrodružství. Mnohostranně přestavitelná hračka pro mořské zvířata: horkovzdušný balónek LEGO DREAMZzz Izzies Narwal nabízí 2 možnosti stavby, aby dívky a chlapci od 7 let mohli popustit volný průběh své fantazii.

Nápad na dárek pro děti: tato malá lego sada je skvělým dárkem pro fanoušky LEGO DREAMZZ, kteří se těší na mnoho hodin s touto skvělou hračkou. Detailní minifigurky a zvířecí figurky lego dreamzzz: sada obsahuje minifigurku Izzie, algnoma a malou figurku zajíce Bunchu; kromě toho má hračka velryba výklopnou tlamu a roh na hlavě.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka2.4
Hmotnost0.05
Šířka5.55
Číslo dílu71472
Modelka71472
Zárukatbd

8. LEGO

#ad

LEGO Creator 3 v 1 konev s květinami, kreativní dárek pro dívky a chlapce od 8 let 31149, postavte konev s kyticí, gumovými holínky nebo 2 ptáky na hraní, dekorace do dětského pokoje

#ad
LEGO #ad - Modely s kyticí lego pro nespočet herních možností: konev na zalévání se 3 květinami a 3 motýly hračkami, žluté gumové holínky se 3 květinami nebo 2 ptáky na hraní na tyči nechají děti představovat mnoho příběhů. Kreativní přírodní dárek pro děti od 8 let: tato hračka 3 v 1 je skvělým velikonočním nebo narozeninovým dárkem pro dívky a chlapce, kteří milují přírodu, zvířata na hraní a stavění s LEGO kostkami.

Ještě více zábavy 3 v 1: podívejte se také na další sady legO Creator 3v1, které mimo jiné obsahují zvířata, vozidla a vesmírné modely. Hračka 3 v 1 s interaktivními funkcemi: kreativní sada lego obsahuje květiny s pohyblivými okvětními lístky a motýli se zastrčí na průhledných tyčích, aby vypadali, jako by létali.

Modely k vystavení: lze vystavit sady lego creator, abyste přinesli barvu a život do každého pokoje, kde přinášejí velkou radost nejen kreativním mladým hlavám, ale také vašim rodinám a přátelům – ideální jako dekorace na psací stůl.3 barevné modely s květinami lego v 1 krabici: konev na zalévání lego creator s květinami je stavebnice 3 v 1, která nechá dívky a chlapce od 8 let postavit 3 detailní modely se stejnými kameny LEGO a vystavit je jako dekorace do dětského pokoje.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška10.31
Délka2.32
Hmotnost1.23
Šířka11.1
Číslo dílu31149
Modelka31149
Zárukatbd

9. LEGO

#ad

Gazely a lev, LEGO Creator 3 v 1 zvířecí safari, kreativní sada se zvířecími figurkami, zvířata na hraní pro dívky a chlapce, přírodní dárek pro děti od 9 let 31150, žirafa na hraní

#ad
LEGO #ad - 3 safaritýři v 1 kreativní sadě lego creator 3v1 zvířecí safari je kreativní hračka, která nechá dívky a chlapce od 9 let postavit 3 různé modely se stejnými kostkami LEGO a vystavit je jako dekorace do dětského pokoje. Kreativní přírodní dárek pro děti: tato hračka 3 v 1 nabízí malým stavitelům fascinující zážitek ze stavby a hraní a je kreativním dárkem k narozeninám nebo velikonočním dárkem pro dívky a chlapce.

Hračka se zvířaty se safaritováním: 3 různé páry zvířat nechají děti představit mnoho fascinujících příběhů: žirafa s plameňákem, 2 gazely a lev hračka se stromem LEGO a motýly. Pohyblivé zvířecí figurky: Židrafa na hraní pohybuje nohami, obě gazely mohou pohybovat nohama, krkem, a lví hračka může pohybovat nohama, ocasem a ušima, krkem a ušima, ocasem a tlapkami.

Lego hračky creator: každá sada 3 v 1 umožňuje dětem postavit 3 různé modely z jejich nejdůležitějších oblastí zájmu, které mimo jiné představují hračky, vozidla a detailní scény z městského života. Modely k vystavení: všechny 3 páry zvířat lego lze po napínavých hrách rolí a dobrodružných safari vystavit samostatně na polici nebo na nočním stolku.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška15.04
Délka2.78
Hmotnost0.19
Šířka10.31
Číslo dílu31150
Modelka31150
Zárukatbd

10. LEGO

#ad

Pokojová dekorace, botanická kolekce, dekorace do domácnosti, sada umělých rostlin na tvoření pro dospělé, Bonsaj Lego Icons 10281, nápad na dárek

#ad
LEGO #ad - Obě sady listů lze aranžovat individuálně, abyste vytvořili jedinečnou dekoraci do pokoje, která upoutá pozornost v každé domácnosti nebo kanceláři. Díky vyměnitelným dílkům můžete umělou rostlinu vyhotovit s klasickými zelenými listy nebo jasně růžovými třešňovými květy.

Obsahuje umělý model bonsaje na tvoření pro dospělé s obdélníkovým květináčem a podstavcem se vzhledem dřevěných latí z kostek Lego. Botanická kolekce lego obsahuje prvky z rostlinného plastu, který je vyroben z udržitelně pěstované cukrové třtiny. Tato lego sada na tvoření v jedinečném designu třešňových květů je překvapivým dárkem pro muže, ženy, teenagery, přítelkyni nebo přítele – pro všechny kutily a fanoušky kutilství.

Fanoušci lega budou nadšeni zbrusu novou stavební technikou a neočekávanými tvary a barvami v sadě „Bonsaj“. Pokojové dekorace botanické kolekce lego obsahují výběr modelů pro milovníky umělých květin a představují jedinečné výstavní kousky.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška15.04
Délka2.78
Hmotnost1.61
Šířka10.31
Číslo dílu10281
Modelka6332925
ZárukaFalls bei Ihrem neuen LEGO Set Teile fehlen oder fehlerhaft sind, ersetzen wir die Teile kostenlos über unseren Kundendienst für Steine & Teile. Wir bemühen uns, in allen Ländern kostenlosen Ersatz anzubieten, behalten uns jedoch das Recht vor, die Verfügbarkeit dieses Service jederzeit ohne vorherige Ankündigung zu ändern.