Top 10 Komfort Matratze 90×200 – Matrace

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sweetnight

#ad

Sweetnight Matrace, 90 x 200 cm, pěna, bílá

#ad
Sweetnight #ad - Materiál a konstrukce: pro zlepšení podpory a odvádění tepla je matrace sweetnight 16 cm z vysoce husté pěny vybavena dvěma vrstvami plně pěnového systému, včetně 2 cm bambusové pěny z dřevěného uhlí a 14 cm High Density Base Support Foam pro maximální komfort. Speciální pěny snižují přenos pohybu partnera, která podporuje nepřetržitý proud vzduchu a je prodyšná; látky šetrné k pokožce se přizpůsobí prostředí, takže váš spánek není rušen.

Výrazná oblast ramen, ať už se jedná o spaní na boku, pasu a pánve kombinuje perfektní podpůrnou funkci s optimálním odlehčením tlaku a hodí se proto pro všechny možné polohy spánku, spaní na zádech, pro spaní na břiše nebo pro střídavé spaní. Použití: naše matrace kombinuje pěnu regulující teplotu a prošívaný vnější potah šetrný k pokožce, pružinové postele, aby poskytla středně pevnou oporu těla, která vám může poskytnout příjemný zážitek ze spánku.

Buďte pojištěni: na vaši oblíbenou matraci sweetnight máme 10 let záruku. Vhodné pro každého píchače: 7 komfortních zón podporuje různé části těla a optimálně rozděluje tlak. Pohodlný a prodyšný: vysoce kvalitní pěna, aby povrch matrace zůstal na ideální teplotě spánku. Kompatibilní s většinou podstavců a rámů, jako jsou základy, lamelové rošty, palandy, ploché postele a podlahy. Matrace se dodává vakuovaná srolovaná v kartonové krabici. Nechte matraci plně roztáhnout a odvrátit případný zápach, vydrží až 72 hodin.
ZnačkaSweetnight #ad
VýrobceSweetnight #ad
Výška6.3
Délka78.74
Šířka35.43
Číslo díluSN-M01511-16-90L-EU
ModelkaSN-M01511-16-90L-EU

2. Novilla

#ad

Novilla 7zónová matrace 90 × 200 cm Gelová paměťová pěna H2, Öko-Tex 20 cm, bambusová vlákna, prodyšná, matrace ze studené pěny, pěnová hmota

#ad
Novilla #ad - Spánek řízený teplotoulátka matrace novilla je protažena jedinečným bambusovým vláknem, které zvyšuje prodyšnost matrace o 30 %. Větraná vrstva cirkulace vzduchu a pěnová hmota ve tvaru vejce zajišťují prodyšné a pohodlné spací prostředí. Jedinečná přizpůsobení teplotě paměťové pěny zajišťuje, že v létě zůstanete chladní a v zimě v teple.
ZnačkaNovilla #ad
VýrobceNovilla #ad
Výška7.87
Délka78.74
Hmotnost19.62
Šířka35.43
Číslo dílu00840282730192
ModelkaNV0M801N-20-90L-EU

3. Zinus

#ad

Tmavě šedá, lamelový rošt, polstrovaná rámová konstrukce, 35 cm, Zinus Shalini, přizpůsobivá 7zónová matrace., zelený čaj Luxe, montáž, paměťová pěna

#ad
Zinus #ad - Bez hluku – dřevěné lamely minimalizují hluk během spánku a prodlužují životnost vaší matrace. Design s dlouhou životností – vnitřní ocelový rám a husté pěnové polstrování zajišťují komfort a dlouhou životnost; 90 × 200 cm dimenzováno pro maximální hmotnost 159 kg, všechny ostatní velikosti jsou vhodné pro hmotnost až 318 kg.

Vyvinuto pro kompletní komfort – upgrade v každém ohledu. Zažijte s touto luxusní verzí naší oblíbené matrace ze zeleného čaje hluboký a osvěžující spánek jako nikdy předtím. Osvěžující spánek – zelený čaj v každé vrstvě zajišťuje svěžest, aktivní uhlí blokuje pachy podmíněné vlhkostí v každý jednotlivý den.

Více lásky – s větším počtem paměťové pěny, měkkým, prodyšným pleteným potahem a přírodním zeleným čajem v každé vrstvě se nám skutečně podařilo vylepšit naši nejoblíbenější matraci pro ještě pohodlnější a podpůrný spánek. Dobrý vzhled, bezpečný styl – díky své velmi snadné montáži, robustní konstrukci a elegantnímu kosočtvercovému prošívání vydrží Shalini čas a je působivě elegantním doplňkem do vaší ložnice.
ZnačkaZinus #ad

4. Inofia

#ad

100 nocí, výška 26 cm, středně tvrdá, Inofia Matrace Ace Hybrid 90 × 200 cm, ortopedická matrace pro klidný spánek, 7zónová matrace s pružinovým jádrem z taštičkových pružin, stupeň tvrdosti H3

#ad
Inofia #ad - Matrace je vakuově uzavřená a řádně srolovaná v kartonu, takže je malá a snadno přepravitelná. Online servis inofia vám rychle pomůže při řešení problémů. Robustní, stabilní a s dlouhou životností: taštičkové pružinové matrace. Optimální spánkový komfort matrace inofia se 7zónovým jádrem a ergonomickým přizpůsobením – se 7zónovým jádrem z několika jednotlivých pružin nabízí matrace Inofia dodatečný komfort, který zajišťuje nejvyšší komfort spánku a maximální bodovou elasticitu a přizpůsobivost.

Vzdušný a příjemný pro alergiky s tichou technologií absorbující otřesy. Matrace je antialergenní, je ideální také pro alergiky. Tím jsou zaručeny perfektní spací podmínky jak při teplých, antibakteriální, matrace je navíc certifikována podle Öko-Tex, odolná, tak i při nízkých teplotách.

Jsme přesvědčeni, jakmile si je vyzkoušíte. Matrace se ergonomicky přizpůsobí tělu a podporuje tak ortopedicky zdravé držení těla, které zajišťuje zotavující a příjemný spánek. Přizpůsobení individuálním potřebám pro ortopedicky správnou polohu při spánku. Inofia ace hybrid matrace perfektní společník na spaní pro nejvyšší komfort a individuální přizpůsobení. Nehlučné a absorbující otřesy kvalitní jednotlivé taštičkové pružiny a pěnová hmota snižují hluk a otřesy.
ZnačkaInofia #ad
VýrobceInofia #ad
Výška10.24
Délka78.74
Šířka35.43
Číslo dílups-1
ModelkaAce Hybrid

5. Inofia

#ad

Inofia 90x190x26 cm Einzelbett-Matratze, Taschenfederkern für robuste und Kantenunterstützung, The Goalkeeperb Collection, Doppelbett-Memory-Schaum-Matratze, Einzelbett 90x190x26 cm

#ad
Inofia #ad - International products have separate terms, including fit, age ratings, are sold from abroad and may differ from local products, and language of product, labeling or instructions. Die neue kollektion von multifunktionalen hybrid-matratzen von inofia hat den strengen "rollator"-test von aSTM F1566 bestanden, der ein Gewicht von 100000 mal über unsere Matratzen rollt.

Dieser umfassende test umfasst verschiedene Leistungsindikatoren wie Druckentlastung, hautfreundlich, Wärmeaufnahme, Anti-Pilling, langlebig und Stoßdämpfung. Mittelfeste matratzen werden von 80% der Kunden bevorzugt. Ausgestattet mit ultra-leisen, sehr stützende, die punkt-zu-punkt-Unterstützung bieten, bieten Ihnen diese Elemente eine fast "perfekte" maßgeschneiderte Matratze, unabhängigen Taschenfedern, der sich weich um Sie wickelt, die auch ein erstaunliches Preis-Leistungs-Verhältnis bietet. Die hybrid-matratze wurde speziell entwickelt, sodass Sie ruhig schlafen können, um Ihren unteren Rücken und Ihre Wirbelsäule zu schützen und sich an Ihre Körperkurven anzupassen.

Druckentlastender Memory-Schaum, sanfte Umhüllung. Die matratze kombiniert komfort und atmungsaktivität durch die einbindung von high-tech-kühlmolekülen in das kühle strickgewebe. Hochdichte unterstützung für ein vollständiges rundumgefühl, damit Sie bequem und kühl bleiben, der der Komfortschicht hinzugefügt wird, reaktionsfreudigem Schaumstoff, hilft Ihnen, erfrischt und energetisiert aufzuwachen, bietet verschiedene Unterstützung von Kopf bis Fuß und entlastet den Druck. Die einzelbett-memory-foam-matratze besteht aus mehrschichtigem, hochwertigem coolmax-Memory-Schaum, einschließlich neuem, während Sie schlafen.
ZnačkaInofia #ad
VýrobceInofia #ad
Výška10.24
Délka74.8
Hmotnost37.7
Šířka53.15
Číslo dílu1
Modelkamattress

6. Novilla

#ad

Matrace ze studené pěny, rolovací matrace, Novilla Matrace 90 x 200 H2 & H3, 9zónová pěnová matrace, Öko-Tex 14 cm, prodyšná a měkká

#ad
Novilla #ad - Design se 7 zónami – 7zónová matrace ze studené pěny je koncipována tak, aby podporovala cirkulaci vzduchu; matrace se dokonale přizpůsobí tvaru vašeho těla a polohy při spánku; ať už jste spící na boku, spíte na ploše nebo spíte na zádech, můžete se zcela uvolnit a rychle usnout do hlubokého spánku.

Lze prát na 60 stupňů -- zdravé a bezpečné látky prošly testem Öko-tex; nemačkavé a trvanlivé, měkké; povlak na přikrývku je odnímatelný, lze prát na 60 stupňů, šetrné k pokožce, což vytváří čisté prostředí pro spaní. Rolovací matrace -- vakuově balená matrace se rozvine během několika minut; mějte prosím trpělivost a počkejte minimálně 72 hodin, než matrace opět dosáhne své plné velikosti; Novilla vám nabízí 10 let servisu, proto nás neváhejte kontaktovat v případě dotazů.

Klidný spánek – pěnová hmota s vysokou hustotou má certifikaci CertiPUR, tedy zdravá a pevná; vynikající podpora hran zabraňuje sklouznutí. Matrace 2 v 1 – 14 cm matraci lze otočit a použít na obou stranách; vědecký design je vhodný pro různé lidi, ať už dáváte přednost pevnější nebo měkčí matraci, matrace Novilla vám pomůže vytvořit klidný noční klid a probudit se svěží.
ZnačkaNovilla #ad
VýrobceNovilla #ad
Výška5.51
Délka78.74
Hmotnost16.98
Šířka35.43
Číslo díluN-M01027
ModelkaN-M01027

7. Classic Brands

#ad

Prodyšné matrace se střední tvrdostí | matrace v kartonu | matrace s paměťovou pěnou snižující tlak 90 × 200, Chladicí matrace Classic Living Astralis s gelovou paměťovou pěnou, 18 cm

#ad
Classic Brands #ad - Korekce držení těla: naše matrace z paměťové pěny podporuje krk, ramena a záda, podporuje vynikající držení těla a umožňuje nerušený, omlazující spánek. Izolace pohybu: pokročilá technologie izolace pohybu zaručuje, aniž byste si všimli, že pohyby vašeho partnera neruší váš spánek.

Základna s vysokou hustotou snižuje tlakové body a nabízí mimořádnou podporu. Odlehčení tlaku a podpora: zažijte relaxaci díky gelově napuštěné větrané paměťové pěně. Komfort díky coolgelu: naše paměťová pěna se přizpůsobí vašemu tělu, zatímco nejmodernější technologie CoolGel zajišťuje příjemné teploty.

Jednoduché nastavení a rozšíření: vybalení pro snadné nastavení. Během 72 hodin uvidíte, jak se ve své plné kráse rozvine. Komprimovaný v boxu promění vaši ložnici v oázu klidu. Design s otevřenými buňkami s vylepšeným proudem vzduchu odpovídá standardům CertiPUR-US. Probuďte se svěží, kdy jste vstali.
ZnačkaClassic Brands #ad
VýrobceClassic Brands #ad
Výška7.09
Délka78.74
Hmotnost25
Šířka35.43
Číslo díluCB-MAT-CG-18X90X200
ModelkaCB-MAT-CG-18X90X200

8. AM Qualitätsmatratzen

#ad

Kvalitní 7zónová taštičková pružinová matrace od AM Qualitätsmatratzen

#ad
AM Qualitätsmatratzen #ad - Všechny součásti jsou testovány na škodlivé látky podle normy Oeko-Tex Standard 100 Záruka spokojenosti: o naší kvalitě jsme přesvědčení a chceme přesvědčit i vás!--. S potahem je vysoká cca 25 cm. Vhodné pro alergiky.

Optimální bodová elasticita a schopnost přizpůsobit se tělu díky 480 pružinám na 2 m², které jsou jednotlivě zašité do malých kapes: nejlepší předpoklad pro klidné noci a luxusní spaní. Přesné složení viz „Technické detaily“. Potah z kvalitního a odolného tencelu prošitý termoregulačními vlákny 400 g/m² reguluje teplotu a vlhkost a vytváří vynikající klima spánku. Tencel se vyrábí zcela ekologickým způsobem a lze jej prát na 60 stupňů a nechat uschnout.

Matraci tvoří jádro silné 21 cm. Kvalita vyrobená v německu: naše matrace se kompletně vyrábí v německu. Dokonce i potahy se šijí v německu a ne pouze přetahují přes jádro matrace, jako u jiných nabídek, které lákají označením „Made in Germany“. Ortopedická 7zónová taštičková pružinová matrace v prvotřídní kvalitě.
ZnačkaAM Qualitätsmatratzen #ad
VýrobceAM Qualitätsmatratzen #ad
Výška9.45
Délka78.74
Hmotnost39.68
Šířka35.43
Číslo dílu4251292700055

9. Schlummerparadies

#ad

SCHLUMMERPARADIES matrace, Vysoce kvalitní 7 zónová pěnová matrace, cca 19 cm celková výška, prověřené jádro + povlak TÜV Rheinland, OPTIMA KLASSIK, RG40, LGA

#ad
Schlummerparadies #ad - K dostání ve 2 stupních tvrdosti a v mnoha rozměrech. Dodací lhůta cca 2-4 dny. 7zónový účinný systém, 4 postranní zipy, odolný dvojitý potah – povlak lze prát až na 60 °C, vhodné pro alergiky, 10 let záruka na jádro.

TÜv rheinland, Öko tex standard 100: K1 testováno pro miminka. Matrace optima klassik od výrobce schummerparadies, se 7 zónami 2d-vlnovitý řez, vysoce kvalitní pěnová matrace pravá vysoce odolná elastická pěna, RG 40 cca 19 cm celková výška, výška jádra: 16 cm.1100% kvalita materiálu, made in germany, certipur, lga test na škodlivé látky, jádro + látka potahu mnohokrát testována.
ZnačkaSchlummerparadies #ad
VýrobceSchlummerparadies #ad
Výška7.48
Délka78.74
Hmotnost26.46
Šířka35.43
Číslo díluok-90x200-h3
ZárukaZáruka 10 let na jádro matrace, 3 roky záruka na potah (prohlášení o záruce: viz v záruce profilu prodejce / obchodní podmínky).

10. BMM

#ad

BMM Matrace Ortho Medic 90 × 200 cm, ortopedická 7zónová matrace, výška 21 cm/matrace vyrobená v Německu, stupeň tvrdosti H3 / certifikováno dle Öko-Tex, taštičková pružinová matrace

#ad
BMM #ad - Pokud se vám postel nebude líbit, vyzvedneme si ji zdarma a vrátíme Vám kupní cenu z DE & AT. Matrace 90 × 200 cm má celkovou výšku cca 21 cm. Ergonomické přizpůsobení – taštičková pružinová matrace bmm je vybavena pružinovým jádrem více než 500 pružin/2 m² a zajišťuje tak perfektní přizpůsobení.

Zkušební spánek 30 nocí – vyzkoušejte naši matraci s jádrem z taštičkových pružin zcela bez rizika. Libovolné otáčení – 7zónová matrace s pružinovým jádrem má symetrickou strukturu. Matrace tak můžete otáčet a otáčet tak, jak chcete – nemůžete nic pokazit. Stupeň tvrdosti h3 – matrace s pružinovým jádrem s tvrdostí h3 je doporučena až do 130 kg. Kvalitní potah je odnímatelný a lze prát do 60 °C. Prodyšný materiál – ortopedická matrace se dodává včetně potahu z mikrovlákna 100% polyester.
ZnačkaBMM #ad
VýrobceBMM #ad
Výška8.27
Délka78.74
Hmotnost33.51
Šířka35.43
Číslo díluA1072-020
ModelkaA1072-020