Top 10 Insect & Pest Repellents – Prostředky proti zvířatům

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ZZLLKQ

#ad

Ideální odpuzovač myší, ultrazvukový odpuzovač škůdců, past na, 3 režimy, ZZLLKQ Ultrazvukový odpuzovač myší, 4dílná sada, vylepšená ochrana proti komárům, vítěz testu, odpuzovač myší proti potkanům

#ad
ZZLLKQ #ad - Tento odpuzovač komárů používá pokročilé ultrazvukové a elektromagnetické vlny k boji proti škůdcům skrz stěny. 4dílná sada odpuzovače hlodavců je výhodou na trhu ve srovnání s jednotlivými nebo dvěma díly. Vyšší výkon zlepšuje obranu hmyzu a myší a kombinace bohatých režimů a 4dílných sad pokrývá v podstatě 99 % vašich scénářů použití.

Je kompaktní, snadno se přenáší a je vhodný pro použití ve třídách, kancelářích, továrnách a venkovských oblastech. Ideální pro použití v různých regionech, aby vás ochránili před obtěžujícími komáry. Má tři individuálně přizpůsobitelné režimy, včetně vysoké frekvence, nízké frekvence a frekvence míchání a testovacího režimu. Tento kvalitní odpuzovač komárů vám nabízí mimořádně efektivní ochranu a spolehlivé řešení s dlouhou životností.

Pečlivě se kontroluje na ztráty proudu a stabilní provoz, aby byla zaručena nejvyšší kvalita. Tato 4dílná sada odpuzovačů hlodavců nabízí mnoho výhod ve srovnání s jinými modely na trhu. Abyste udrželi život efektivně a trvale v klidu, bytech, měli byste tuto sadu odpuzovače hlodavců a hmyzu používat nepřetržitě déle než dva týdny. Díky pokrytí větší plochy čtyřmi přístroji je dosaženo vyšší efektivity. Sada nabízí lepší poměr ceny a výkonu a je spolehlivým řešením pro hubení škůdců.
ZnačkaZZLLKQ #ad
VýrobceZZLLKQ #ad
Výška13
Délka7
Hmotnost180
Šířka7
Číslo díluMäusevertreiber
ModelkaZB-TZ

2. HEEGFF

#ad

Ultrazvukový odpuzovač škůdců, hmyz proti komárům, ochranný prostředek proti hmyzu, myším, ochrana proti komárům v interiérech, švábům, ultrazvuk, 4 kusy, elektrický odpuzovač škůdců, pavoukům,

#ad
HEEGFF #ad - Iroký dosah – s poloměrem cca 22, skladu, jako jsou stěny, že ultrazvuk nemůže pronikat pevnými objekty, 5 stop a plochou 1600 metrů čtverečních pokryje náš ochranný prostředek proti hmyzu s lehkostí velkou místnost, že je váš pokoj příliš velký na to, interiéru, kanceláři, aby ho zakryl.

Doporučujeme instalovat přístroje ve vzdálenosti 30 – 70 palců od podlahy. Vezměte prosím na vědomí, nemusíte si dělat starosti, proto doporučujeme používat jeden přístroj pro každou místnost. Tímto způsobem může elektronický repelent odvézt většinu druhů škůdců v domě a udržet váš dům nebo pracoviště bez škůdců. Na rozdíl od běžných metod hubení škůdců, které ničí škůdce, kočky a psy. A nepotřebuje žádné baterie, ale jednoduše se zasune svisle do zásuvky. Snadné použití – elektronický odpuzovač škůdců spotřebuje méně energie. Bezpečné pro celou rodinu – náš ochranný prostředek proti hmyzu proti komárům je bezpečný pro lidi, bez zápachu, nehlučný a bez záření.

Už se nemusíte obtěžovat s prostředky proti škůdcům nebo jedovatými chemikáliemi. Tip: vezměte prosím na vědomí, že dosažení různých výsledků trvá zpravidla 3–4 týdny, v závislosti na množství napadení. Vylepšený technologický čip – ultrazvukový odpuzovač škůdců má nejnovější aktualizovaný čip, které efektivně narušují sluch a nervový systém škůdců, který vysílá výkonné ultrazvukové vlny, jako jsou myši, šváby, pavouci, mravenci, mouchy, krysy, komáři a další.
ZnačkaHEEGFF #ad
VýrobceHEEGFF #ad
Výška3.15
Délka2.36
Šířka0.78
Číslo díluCWY-DE6PCS-Ultraschall-1115
ModelkaCWY-DE6PCS-Ultraschall-1115

3. WUGEIN

#ad

Ameisen, Fliegen, für den Innenbereich,gegen Mäuse, Kakerlaken, Spinnen, Ultraschall-Mückenabwehr,Ultraschall-Insektenvertreiber,Ultraschall-Abwehrmittel

#ad
WUGEIN #ad - Es verwendet keine Chemikalien, ist geruchlos und ungiftig. Die meisten kunden können die ergebnisse innerhalb von 3-4 Wochen sehen! Dann können wir uns von Parasiten und Mäusen verabschieden. Zufriedenheit oder zurÜckzeug ultraschall-repeller wird mit einer lebenslangen garantie geliefert. Einfach zu bedienen: schließen sie einfach den ultraschall-mückenschutz an die steckdose in 30-150 cm Entfernung vom Boden an und stellen Sie sicher, dass keine Barrieren wie Vorhänge oder Schränke vor dem Abwehrmittel vorhanden sind.

2022 lultime doppelchiptechnologie: dieserultraschall für mäuse verwendet ultraschall- und elektromagnetische Doppelchips, Bettwanzen, um sie schnell und stark zu vertreiben. Wenn sie innerhalb von 4 wochen keine Verbesserung sehen, werden Sie zu 100% zurückerstattet. Breiter einsatzbereich, hotel, restaurant, verwenden Sie dieses Schädlingsbekämpfungsmittel in Ihrem Haus, Lager, Garten, Büro, Bar usw.

Und vergiss die Parasiten. Es kann die meisten arten von fliegenden und kriechenden schädlingen wie Mäuse, Flöhe, Ameisen, Kakerlaken, die gleichzeitig arbeiten, Spinnen, um das Gehör und das Nervensystem von Parasiten zu desorientieren, Mücken, Fruchtfliegen usw. Im durchschnitt kann es 4 bis 5 Wochen dauern, um Ergebnisse zu sehen abhängig von der Konsistenz des Befalls. Bei stärkerem befall können die Ergebnisse mehrere Wochen dauern. 100% sicher und effizient: das produkt ist für das menschliche ohr und das gehör unserer Haustiere unwahrnehmbar.
ZnačkaWUGEIN #ad
VýrobcePeheng Co Ltd #ad

4. LEMENG

#ad

Odpuzovač koček, lišek a dalších, ptačí obrana, zastavení zvířat, koček, solární ultrazvukový odstrašující prostředek, ptáků, psů, venkovní odpuzovač pro zvířata s blikajícími LED, krys

#ad
LEMENG #ad - Odstraňuje zvířecí výkaly, poškození potravin, hluk a stopy během 1–2 týdnů. Vodotěsný design umožňuje přístroji odolat dešti, ledu a větru. Větší rozsah detailů – infračervený pir senzor pohybu může dosáhnout úhlu 50 stupňů a dosahu 8 metrů. Prosím nabíjejte na slunci po dobu cca 2 hodiny a bude fungovat.

Ultrazvukový cat driver – výkonný ultrazvukový čistič pro lišky kombinuje výkonný blesk, veverky, lišky, ptáky, kočky, aby lidským způsobem vyhnal nežádoucí divokou zvěř psy, hlodavce a nějaký hmyz a chrání vaši zahradu před poruchami. Solární a vodotěsná – ochrana proti hmyzu je vybavena solárními kolektory na horní straně, které lze nabíjet solární energií. 5 režimů – ultrazvuk cat driver má tlačítka pro nastavení frekvence a citlivosti a může zvolit 5 režimů pro různá zvířata, aby bylo možné přesně identifikovat dosah a nasměrovat je ven, aniž by došlo k poškození zvířete.

Hotspot tip: pokud zapnete ochranný senzor vaší kočky proti hmyzu, když jej obdržíte, neváhejte nás kontaktovat, nereaguje. Pokud se vyskytne nějaký problém s výrobkem, náš tým zákaznických služeb Vám odpoví do 24 hodin. Iroká detekční oblast až 230 m². Solární nabíjení je úsporné a ekologické, sněhu, může vám také ušetřit spoustu peněz.
ZnačkaLEMENG #ad
VýrobceBiwaya St #ad
Výška0
Délka0
Šířka0
Číslo díluR-801
ModelkaR-801

5. TOONGEEN

#ad

Odpuzovač 6 m, měděná síť, vysoký záhon, slimáky, šnečí plot, Měděný pás proti šnekům, zahradní sítě pro zahradu, myši, robustní měděný drát, šnečí bariéru

#ad
TOONGEEN #ad - Kromě toho je naše měděná vlna obzvlášť vhodná pro čištění lehce poškrábaných povrchů. Opakovaně použitelnostměděné pletivo nerezaví jako ocelová vlna/pletivo a nezanechává žádné stopy rzi na cihlách nebo dřevu; nehrozí potenciální nebezpečí, že se ocelový samet snadno vznítí.

Byla vyvinuta pro vyplnění různých otvorů, hlodavcům a jiným podobným zvířatům. Můžete jej použít podle potřeby k zaplnění otvorů jakéhokoli tvaru a velikosti a používat je po dlouhou dobu. Naše měděné pletivo je lepší než běžné pasti na myši a hmyzí pasti a lze jej snadno řezat, hlemýžďům, krysám, hmyzu, aby zabránila škůdcům, broukům, tvarovat a instalovat.1100% měďnaše přístroje na hubení hlodavců z měděné tkaniny nejsou vyrobeny ze slitin mědi, ale z čisté mědi. Efektivní ucpáváníměděná tkanina toongeen promění pasivní úlovek v aktivní prevenci.

Každý kroužek je spojen s druhým a dvouvrstvý trubkový design je flexibilní a silnější, a měděná síť je téměř nemožné prokousat a odstranit. Všestrannostnaše měděná tkanina se hodí nejen k boji proti škůdcům a hlodavcům, ale lze ji použít také jako vynikající obalový materiál, elegantní měděné ornamenty a umělecká díla. Je asi 6 m dlouhý a 12, 5 cm široký. Podle potřeby jej můžete lehce zesílit lepidlem nebo hřebíky.
ZnačkaTOONGEEN #ad
VýrobceTOONGEEN #ad
Hmotnost170

6. PEHTIY

#ad

Pavoukům, hmyz proti komárům, odpuzovač škůdců, ochrana proti komárům, vnitřní prostory, mouchám, ochranný prostředek proti hmyzu, Ultrazvukový odpuzovač škůdců, myším, 4 kusy, švábům

#ad
PEHTIY #ad - Bezpečnější pro děti a domácí zvířata – ultrazvukový zvuk je pro lidi a domácí zvířata neslýchaný, ekologická alternativa k nebezpečným jedům a sprejům, chemikáliím a pasti, bez nepříjemných pachů nebo mrtvol.

Doporučeno pro instalaci tohoto přístroje ve vzdálenosti 20, supermarketů, kanceláří, skladů, bytů, 3 až 68 cm od podlahy. Efektivní pokrytí – efektivní pokrytí ve vnitřních prostorách až 1200 čtverečních stop. Ekněte hmyzu ne, pokud ho použijete v každé místnosti. Snadná obsluha – se zásuvným designem musíte použít pouze jedno z těchto zařízení na hubení škůdců a škůdce zmizí během 3–4 týdnů. Tichý a efektivní – typické výsledky mohou v závislosti na množství napadení škůdci trvat 3 až 4 týdny.

Vhodné do domů, hotelů nebo jinde. Jak to funguje – tento ultrazvukový odpuzovač škůdců působí ultrazvukem a dráždí mozek a sluchový nervový systém škůdce a účinně tak odpuzuje většinu druhů škůdců. Pokud máte těžké napadení škůdci nebo velké skladovací plochy, můžete přidat další jednotky, abyste dosáhli lepších výsledků.
ZnačkaPEHTIY #ad
VýrobcePEHTIY #ad
Výška0.79
Délka2.36
Šířka1.18
Číslo díluPRN-Ultrasuoni-4Pack-0608
ModelkaPRN-Ultrasuoni-4Pack-0608

7. Patronus

#ad

Do domu a garáže, 1 kg – efektivní prostředek na odpuzování kun s okamžitou a dlouhodobou ochranou proti kunám, Patronus Prostředek na odpuzování kun do podkroví

#ad
Patronus #ad - Registrační číslo podle nařízení o hlášení biocidů: N-85414. Vyrobeno v německu: naše prostředky na hubení kuny jsou pečlivě vyráběny v německu a používají je profesionální bojovníci škůdců. Po úspěšném odpuzování kun lze prášek rychle vysávat běžným vysavačem.

V kombinaci: abyste doma, na zahradu i auto dostali 100% bez kun, zkombinujte jednoduše náš prostředek na hubení kun s naším sprejem Patronus Ideální pro těžko přístupná místa. Biocidní přípravky používejte opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Snadné použití: náš odpuzovač kun se dá snadno roztáhnout a odstranit.

Inné proti kunám: patronus prostředek proti kunám nabízí maximální ochranu před kunami a dlouhodobou ochranu kun díky promyšlenému a efektivnímu okamžitému a dlouhodobému účinku. Ideální pro vnitřní použití: ať už doma, v podkroví nebo v garáži – náš prostředek na kuny rozvíjí svou maximální účinnost na plochách chráněných před větrem a deštěm.
ZnačkaPatronus #ad
VýrobcePatronus #ad

8. HONGXIAN

#ad

Wirksam Gegen Mäuse und Ratten, für die Kontrolle der Ratten Kakerlaken Insekten Spinne, HONGXIAN Ultraschall Mäuseabwehr, Rattenabwehr, Strahlungsfrei

#ad
HONGXIAN #ad - Manchmal können sie während des beginns der verwendung aktiver sein, die nagetiere, das zeigt, wo sie leben in; Bitte stellen Sie sicher, dass die ultraschall-schädlingsbekämpfung kontinuierlich mit Geduld verwendet werden, Fledermäuse und Viecher beginnen zu verschwinden, dass die Nagetiere gereizt werden; Nach einem längeren Zeitraum für bis zu Monaten, um das bessere Ergebnis zu erhalten;. Das mäuseabwehr-plug-in wurde mit verschiedenen nagetierabwehrmodi entwickelt, mäuse, um eichhörnchen, dass sich Nagetiere und Viecher an denselben Modus gewöhnen; wählen Sie den Modus ULTRA, um zu verhindern, den Modus TRANS oder den Modus DUO, Ratten, Fledermäuse und Viecher auf einfache Weise in Schach zu halten.

Sie erhalten einen schädlingsfreien Raum innerhalb eines Monats;. Sparen sie ihr geld für die nagetierbekämpfung und verhindern sie, indem sie Eichhörnchen, Mäuse, dass Ihr Eigentum von Mäusen beschädigt wird, Ratten, im Kriechkeller, im Zimmer, im Keller, Fledermäuse und andere Viecher aus Ihrem Haus fernhalten;. Platzieren sie das mäuseschutzmittel auf dem dachboden, in der garage, im abstellraum, im wohnmobil oder in jedem anderen Raum mit 100-240 V. Der ultraschall-nagetierschutz vertreibt effektiv mäuse, eichhörnchen, flächendeckenden abschreckung; das elektronische Mausabwehrmittel Rattenbekämpfungsgerät wirkt in einem Innenbereich von bis zu 1067 sq.

Ft; da die ultraschall- und impulswellen nicht durch wände und feste Gegenstände dringen können; Das Einstecken eines Ultraschall-Mausabwehrmittels in einem geschlossenen Raum ist das, Fledermäuse und andere Schädlinge mit einer leistungsstarken, Ratten, was wir empfehlen;. Durch die ausstattung mit dem dual-chip wirkt das ultraschall-schädlingsbekämpfungsgerät kontinuierlich auf das Gehirnsystem der Schädlinge ein; die eingebauten 12 LED-Blitzlichter stören zusätzlich ihre Aktivität in einer dunklen Umgebung; Rodent Deterrent macht Ihren Raum effektiv ungemütlich für Nagetiere und Fledermäuse, indem es Ultraschall, Pulswellen und Blinklichter aussendet;.
ZnačkaHONGXIAN #ad
VýrobceDaissz Store #ad

9. Dr. Stähler

#ad

Zahrady nebo balkóny, Dr. Biologická past na mouchy Stähler 001335 pro terasy, s dlouhodobým účinkem

#ad
Dr. Stähler #ad - Past na mouchy bez jedu, s návnadou. Ekologická. Pro balkón, terasu, zahradu. Zneškodní mouchy ještě než vniknou do domu. Působí několik měsíců.
ZnačkaDr. Stähler #ad
VýrobceDr. Stähler #ad
Hmotnost0.01
Číslo dílu001335
Modelka001335

10. RepellShield

#ad

Sprej proti, sprej proti hmyzu pro tělo a klíšťata pro kočky a psy, RepellShield Přírodní ochrana proti klíšťatům – 100 ml – sprej proti klíšťatům šetrný k pokožce jako ochranná bariéra pro lidi

#ad
RepellShield #ad - Před použitím dobře protřepejte. Vysoce kvalitní obsažené látky – udržitelný sprej proti klíšťatům pro přirozenou ochranu. Rovněž ideální jako prostředek proti klíšťatům pro psy nebo kočky, alternativa k obojku proti klíšťatům nebo kolečkům proti klíšťatům na zahradu.

Etrné použití – sprej před aktivitami v přírodě nastříkejte na kůži nebo oblečení – je přitom beze zbytků. Ochrana klíšťat ze vzdálenosti 10 – 15 cm nastříkejte na kůži nebo oblečení. Přirozeně vyděsí klíšťata a při správném použití nabízí ochranu 2–3 dny. Veganská ochrana proti klíšťatům kočka jako prostředek pro psy proti klíšťatům pro organickou péči o pokožku a vlasy. Bezpečné a trvanlivé – prostředek proti klíšťatům vytváří bezpečnou ochrannou bariéru ve vašem domě a zahradě.

Efektivní ochrana proti klíšťatům – prostředek proti klíšťatům repellshield byl vyvinut speciálně pro vaše požadavky. Je šetrný k pokožce a šetrný k textilu. Ochrana proti blechám a klíšťatům optimálně vhodná pro psy a kočky i pro člověka. ". Vyrobeno v německu – všechny naše výrobky jsou vyvíjeny, vyráběny a testovány v srdci Hamburku.
ZnačkaRepellShield #ad
VýrobceVivere GmbH #ad