Top 10 Hoffmann Töpfe – Hrnce na chřest a zeleninu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Hoffmann

#ad

Hoffmann Hrnec na vaření hrnec hrnec na polévku indukční skleněná poklice hliníkový odlitek Made in Germany Vysoký okraj Indukční sporák, vhodný do trouby, průměr hrnce na dušení

#ad
Hoffmann #ad - Zesílený okraj umožňuje snadné porcování. Ty se při použití na sporáku nezahřívají, nehrozí nebezpečí popálení. Ištění se podaří rychle a jednoduše, protože pokrmy již nelepí. Nejlepší výsledky vaření dosáhnete díky vynikající distribuci tepla až do vysokého okraje 12 cm.

Váš hrnec na dušení na celý život: robustní ruční litina hliníku, 100% Made in Germany, pro všechny druhy sporáků a 100% bez prodlevy – jinak vrácení peněz. Technické údaje: hrnec na vaření 20 cm i vnitřní výška 12 cm i 10 mm silné termo dno pro všechny typy sporáků i pro varnou desku 12, 5 - 16, 5 cm I 1, 6 kg I 2, 5 litru I nepřilnavé I znovu povrstvitelné I hliník ruční litina I odolné vůči troubě do 240 °C I dno bez deformace.

Jednoduchá manipulace vám umožní dvě robustní rukojeti. Vysoce kvalitní víko bezpečnostního skla spolehlivě chrání vás a vaši kuchyň před postříkáním tuku. Současně se spolehlivě zadržuje teplo, vaří absolutně úsporně, dokud se nerozvinou všechna aromata. Jednoduché vaření bez tuku vám umožní prvotřídní nepřilnavé vlastnosti tohoto spolehlivého hrnce. Absolutně udržitelná díky opětovnému povrstvení Hoffmann.
ZnačkaHoffmann #ad
VýrobceProfi Aluguß Alugusstopf Kochgeschirr Testsieger Aluguss-topf kochtopfset antihaft beschichtet hoch #ad
Výška4.72
Délka7.87
Hmotnost3.09
Šířka7.87
Číslo díluAluguss Kochtöpfe beschichtet

2. Hoffmann

#ad

Hubičkou a víkem Ø 18 cm I hrnec na mléko nepřilnavý povrch I kastrol s násadou indukce I indukční vařič I skleněná poklice I hliníková litina na mléko pro sporáky vhodná pro indukci, Hoffmann Kastrol s násadkou

#ad
Hoffmann #ad - Jednoduché porcování a zalévání vám umožní obě boční hubice. Absolutně udržitelná díky opětovnému povrstvení Hoffmann. Vč. Ištění se podaří rychle a jednoduše, protože pokrmy již nelepí. Váš květináč s rukojetí na celý život: robustní ruční litina hliníku, 100% Made in Germany, pro všechny druhy sporáků a 100% bez prodlevy – jinak peníze vrátíte.

Při použití na sporáku se rukojeť nezahřívá, nehrozí nebezpečí popálení. Jednoduché vaření bez tuku vám umožní prvotřídní nepřilnavé vlastnosti tohoto hrnce. Technické údaje: kastrol Ø 18 cm vnitřní výška: 9, 5 cm i 10 mm silné termdno pro všechny typy sporáků i pro varnou desku 12-16 cm I 1, 2 kg i 1, 6 litru I nepřilnavé I znovu povrstvitelné I hliník ruční litina I odolné do trouby do 250 °C I bez deformace I.

Nejlepší výsledky dosáhnete díky vynikající distribuci tepla až do vysokého okraje 10, 5 cm. Teplo můžete spolehlivě zadržovat pomocí dodávaného bezpečnostního skla a ušetřit tak cennou energii. Odnímatelná rukojeť tohoto květináče umožňuje prostorově úsporné uložení a zjednodušuje použití v troubě až 250 °C. Bezpečnostního skleněného víčka pro snadné dušení.
ZnačkaHoffmann #ad
VýrobceProfi Aluguß Alugusstopf Kochgeschirr Testsieger Aluguss-topf kochtopfset antihaft beschichtet hoch #ad
Výška3.94
Délka7.09
Hmotnost2.82
Šířka7.09
Číslo díluAluguss Stielkasserolle Milchtopf

3. Hoffmann

#ad

Hoffmann Dušený kastrol 28 x 28 cm indukční čtyřhranná pánev I Made in Germany I servírovací pánev hranatá I litinový pekáč I čtyřhranný pekáč se skleněnou poklicí, dušená pánev, vhodná pro indukci vhodná do trouby

#ad
Hoffmann #ad - Váš pekáč na celý život: robustní ruční litina hliníku, 100% made in Germany, pro všechny typy sporáků a 100% bez prodlevy – jinak peníze vrátíte. Jednoduché vaření bez tuku vám umožní prvotřídní nepřilnavé vlastnosti této pánve na dušení v troubě.

Vysoce kvalitní víko bezpečnostního skla spolehlivě chrání vás a vaši kuchyň před postříkáním tuku. Ty se při použití na sporáku nezahřívají, nehrozí nebezpečí popálení. Zesílený okraj umožňuje snadné porcování. Nejlepší výsledky vaření dosáhnete díky vynikající distribuci tepla až do vysokého okraje 10, 5 cm. Jednoduchá manipulace vám umožní dvě robustní rukojeti. Současně se spolehlivě zadržuje teplo, vaří absolutně úsporně, dokud se nerozvinou všechna aromata.

Technické údaje: pekáč z hliníkové litiny 28 x 28 cm i vnitřní výška 9, 5 cm i 2, 5 cm i 10 mm silné termdno pro všechny typy sporáků I Pro varnou desku 19, 5 kg i 4, 5 – 23, 7 litru I nepřilnavé I znovu povrstvitelné I hliník ruční litina I odolná proti poklesu do 240 °C I podlapodla. Absolutně udržitelná díky opětovnému povrstvení Hoffmann. Ištění se podaří rychle a jednoduše, protože pokrmy již nelepí.
ZnačkaHoffmann #ad
VýrobceProfi Aluguß Alugussbräter Kochgeschirr Testsieger Alugußbräter antihaft beschichtet Gussbräter #ad
Výška3.54
Délka11.02
Hmotnost4.85
Šířka11.02
Číslo díluAluguss Schmorpfanne beschichtet
Modelka7963

4. Hoffmann

#ad

6 litrů, indukční Ø 28 cm, vnitřní výška 11 cm, Hoffmann Velký kastrol z hliníkové litiny, vyrobeno v Německu I nepřilnavý povrch I kastrol se skleněnou poklicí

#ad
Hoffmann #ad - Jednoduché vaření bez tuku vám umožní prvotřídní nepřilnavé vlastnosti této spolehlivé pánve na dušení. Absolutně udržitelná díky opětovnému povrstvení Hoffmann. Technické údaje: dušená kastrol 28 cm i vnitřní výška 12 cm i 10 mm silné termdno pro všechny typy sporáků i pro varnou desku 19, 5 cm I 2, 5 – 23, 6 kg I 5, 2 litru I nepřilnavé I znovu povrstvitelné I hliníkové ruční lité I vhodné do trouby do 240 °C I dno bez deformace.

Nejlepší výsledky vaření dosáhnete díky vynikající distribuci tepla až do vysokého okraje 12 cm. Zesílený okraj umožňuje snadné porcování. Vysoce kvalitní víko bezpečnostního skla spolehlivě chrání vás a vaši kuchyň před postříkáním tuku. Ty se při použití na sporáku nezahřívají, nehrozí nebezpečí popálení.

Ištění se podaří rychle a jednoduše, protože pokrmy již nelepí. Jednoduchá manipulace vám umožní dvě robustní rukojeti. Současně se spolehlivě zadržuje teplo, vaří absolutně úsporně, dokud se nerozvinou všechna aromata. Vaše servírovací pánev na celý život: robustní ruční litina hliníku, 100% Made in Germany, pro všechny druhy sporáků a 100% bez prodlevy – jinak vrácení peněz.
ZnačkaHoffmann #ad
VýrobceHoffmann #ad
Výška4.72
Délka11.02
Hmotnost5.73
Šířka11.02
Číslo díluSchmorpfanne Induktion
ModelkaBräter Aluguss hoher Rand

5. Hoffmann

#ad

Hoffmann Pánev z litého hliníku, indukční s víkem 28 cm

#ad
Hoffmann #ad - Nejlepší výsledky smažení dosáhnete díky vynikající distribuci tepla až po okraj. Vč. S vnitřní výškou 4, 5 cm se tato pánev z litého hliníku perfektně hodí pro každodenní použití. Pánev na celý život: robustní hliníková ruční litina, 100% made in Germany, pro všechny druhy sporáků a dno 100% nedeformované – jinak peníze zpět.

Jednoduché vaření bez tuku vám umožní prvotřídní nepřilnavé vlastnosti této praktické pánve. Naprosto udržitelné díky službě opětovného povrstvení Hoffmann. Při použití na sporáku se násada nezahřívá, nehrozí nebezpečí popálení. Tato spolehlivá pánev vás optimálně podpoří při snadné přípravě vašich oblíbených pokrmů. V této pánvi můžete snadno smažit, dusit a upečit. Odnímatelná rukojeť této pánve umožňuje prostorově úsporné uložení a zjednodušuje použití v troubě až 250 °C.

Technické údaje: plochá pánev Ø 28 cm i vnitřní výška 4, 5 cm i 10 mm silné tepelné dno pro všechny typy sporáků i pro varné desky 20-24 cm I 1, 9 kg i 1, 4 litru I nepřilnavý povrch I opětovně povrstvený I hliník ruční litina I lze prát v troubě do 250 °C I dno bez deformace. Bezpečnostního skleněného víka. Ištění se provádí rychle a jednoduše, protože pokrmy již nebudou ulpívat.
ZnačkaHoffmann #ad
VýrobceProfi Aluguß Alugusspfanne Gusspfanne Kochgeschirr Testsieger Aluguss-pfanne Testsieger #ad
Výška2.17
Délka11.02
Hmotnost4.19
Šířka11.02
Číslo díluAluguss Bratpfannen
Modelka7947

6. Hoffmann

#ad

Hrnec na hrnec s objemem 1 l zaručeně bez deformace, hrnec na omáčku, Hoffmann Hrnec s násadou Ø 16 cm s víkem I hrnec malý s rukojetí I Pro všechny druhy sporáků včetně indukce I hrnec na vaření, hrnec na omáčku

#ad
Hoffmann #ad - Teplo můžete spolehlivě zadržovat pomocí dodávaného bezpečnostního skla a ušetřit tak cennou energii. Na sporáku také indukční se násada nezahřívá – nehrozí nebezpečí popálení. Hrnec s rukojetí je mnohostranně použitelný jako hrnec na omáčku, vařič na mléko pro ohřívání jídel a mnoho dalšího.

Technické údaje: hrnec na mléko Ø 16 cm vnitřní výška: 7, 5 – 13, 3 cm i 10 mm silné termdno pro všechny typy sporáků I Pro varnou desku 9, 5 cm i 0, 9 kg i 0, 9 litru opakovaně povrstvitelné I hliník ruční litý I odolný do trouby do 250 °C I dna. Trvale udržitelný díky Hoffmann - znovu povrstvovací službě. Hrnec na vaření pro každý druh sporáku. Váš malý hrnec na celý život: robustní odlitek hliníku, 100% Made in Germany, pro všechny druhy sporáků a 100% bez prodlevy – jinak vrácení peněz.

Jednoduché vaření bez tuku díky prvotřídním nepřilnavým vlastnostem tohoto kastrolu. Násada hrnce s rukojetí je odnímatelná, umožňuje prostorově úsporné uložení a zjednodušuje použití trouby až 250 °C. Nejlepší výsledky dosáhnete díky vynikající distribuci tepla kastrolu s víkem. Ištění hrnce s víkem se podaří rychle a jednoduše, protože pokrmy již nelepí.
ZnačkaHoffmann #ad
VýrobceHoffmann TC #ad
Výška6.3
Délka3.15
Hmotnost1.98
Šířka6.3
Číslo díluStielkasserolle 16 cm
ModelkaKasserolle Induktion

7. Hoffmann

#ad

Hoffmann Sada indukčních hrnců se skleněnou poklicí, 100% bez deformací, 6dílná sada I sada všech druhů sporáků i indukčních. Vyrobeno v Německu

#ad
Hoffmann #ad - Plně vybavená sada pro život: robustní hliníková ruční litina, 100% Made in Germany, pro všechny druhy sporáků také indukční. V této sadě hrnců lze vaše pokrmy snadno připravovat. Bezpečnostního skleněného víka. Na sporáku i indukční se rukojeti nezahřívají, nehrozí nebezpečí popálení.

100% dno bez prodlevy – jinak peníze zpět. Naprosto udržitelné díky službě opětovného povrstvení Hoffmann. Víka i termdno pro všechny typy sporáků i lze znovu povrstvit I lze použít v troubě do 240 °C I Další podrobnosti viz foto 'Technické údaje'. Toto spolehlivé indukční nádobí vás optimálně podpoří při snadné přípravě vašich oblíbených pokrmů. Nejlepší zážitek z vaření dosáhnete díky vynikající distribuci tepla v každém hrnci je vhodný pro indukci.

Technické údaje: tři hrnce na vaření, Ø 20 cm, Ø 24 cm, Ø 26 cm vč. Skládá se ze tří hrnců s vnitřní výškou 12 cm a různými Ø. Hrnce lze čistit rychle a jednoduše, protože pokrmy již neulpívají. Plně obvodová 6dílná sada z hliníkového odlitku perfektní pro každodenní použití. Jednoduché vaření bez tuku s touto praktickou sadou hrnců na vaření díky prvotřídním nepřilnavým vlastnostem.
ZnačkaHoffmann #ad
VýrobceHoffmann #ad
Modelka1120, 1124, 1128

8. Hoffmann

#ad

Made in Germany 100% bez deformací, 4dílná I pro všechny typy sporáků i indukční, Hoffmann Sada pánví z litého hliníku se skleněnou poklicí a odnímatelnou rukojetí

#ad
Hoffmann #ad - Tyto spolehlivé indukční pánve vás optimálně podpoří při snadné přípravě vašich oblíbených pokrmů. Na sporáku i indukční se rukojeť nezahřívá, nehrozí nebezpečí popálení. V tomto nádobí lze snadno smažit, 5 cm pánev resp.

S vnitřní výškou 4, 5 cm pánev s vysokým okrajem se tyto pánve z hliníkové litiny perfektně hodí pro každodenní použití. Sada pánví na celý život: robustní hliníková ruční litina, 100% made in Germany, pro všechny druhy sporáků i indukci – 100% dno bez deformací – jinak peníze zpět. 6, dusit a přelést. Víka i termo dno pro všechny typy sporáků i lze znovu natřít I lze použít v troubě do 250 °C I kromě toho viz foto 'technické údaje'.

Ištění pánví se podaří rychle a jednoduše, protože pokrmy již neulpívají. Vč. Nejlepší výsledky pečení dosáhnete díky vynikající distribuci tepla obou pánví. Technické údaje: sada pánví z pánve Ø 28 cm, vnitřní výška 6, vnitřní výška 4, 5 cm a pánev s vysokým okrajem Ø 24 cm, 5 cm i vč. Bezpečnostního skleněného víka. Odnímatelná rukojeť pánve sady umožňuje prostorově úsporné skladování a zjednodušuje použití v troubě až 250 °C.
ZnačkaHoffmann #ad
VýrobceHoffmann #ad
Hmotnost7.94
Modelka528,724

9. Hoffmann

#ad

Hoffmann Pánev s povrchovou úpravou z hliníkové litiny, indukční, 26 cm s víkem I vnitřní výška 7 cm I indukční vařič I odnímatelná rukojeť I vhodná do trouby

#ad
Hoffmann #ad - Ištění se provádí rychle a jednoduše, protože pokrmy již nebudou ulpívat. Jednoduché vaření bez tuku vám umožní prvotřídní nepřilnavé vlastnosti této praktické pánve. Nejlepší výsledky smažení dosáhnete díky vynikající distribuci tepla až po vysoký okraj 7, 5 cm.

Energeticky úsporná příprava je zajištěna díky dlouhé akumulaci tepla. Naprosto udržitelné díky službě opětovného povrstvení Hoffmann. Pánev na celý život: robustní hliníková ruční litina, 100% made in Germany, pro všechny druhy sporáků a dno 100% nedeformované – jinak peníze zpět. Při použití na sporáku se násada nezahřívá, nehrozí nebezpečí popálení. Bezpečnostního skleněného víka pro snadné dušení. Odnímatelná rukojeť této pánve umožňuje prostorově úsporné uložení a zjednodušuje použití v troubě až 250 °C.

Vč. Technické údaje: pánev s vysokým okrajem Ø 26 cm i vnitřní výška 6, 5 cm i 10 mm silné tepelné dno pro všechny typy sporáků i Pro varné desky 17-21 cm I 1, 9 kg i 2, 4 litru I nepřilnavá povrchová úprava I hliník ruční litina I lze prát v troubě do 250 °C I dno bez deformace. Míchání a obracení vám připadá na hluboké pánvi na dušení obzvláště snadné, zesílený okraj usnadňuje přeplnění a porcování.
ZnačkaHoffmann #ad
VýrobceProfi Aluguß Alugussbräter Kochgeschirr Testsieger Alugußbräter antihaft beschichtet Gussbräter #ad
Výška2.76
Délka10.24
Hmotnost4.3
Šířka10.24
Číslo dílu1
ModelkaF138

10. Hoffmann

#ad

Pekáč, 32 cm vysoký okraj, hluboký litý hliník, nepřilnavá povrchová úprava, indukční, pánev vhodná do trouby, Made in Germany, kastrol, Hoffmann Pánev na dušení, vhodná pro indukci, kastrol

#ad
Hoffmann #ad - Vysoce kvalitní bezpečnostní skleněná poklice chrání vás a vaši kuchyni spolehlivě před postříkáním tuku. Váš pekáč na celý život: robustní hliníkový ruční litý, 100% made in Germany, pro všechny druhy sporáků a 100% dno bez prodlevy – jinak peníze zpět.

Nejlepší výsledky vaření dosáhnete díky vynikající distribuci tepla až po vysoký okraj 10, 5 cm. Jednoduchá manipulace vám umožní dvě robustní rukojeti. Tyto se při použití na sporáku nezahřívají, nehrozí nebezpečí popálení. Zesílený okraj umožňuje snadné porcování. Jednoduché vaření bez tuku vám umožní prvotřídní nepřilnavé vlastnosti této pánve na dušení v troubě.

Ištění se provádí rychle a jednoduše, protože pokrmy již nebudou ulpívat. Naprosto udržitelné díky službě opětovného povrstvení Hoffmann. Současně je teplo spolehlivě zachyceno, vaří absolutně energeticky úsporně, dokud se nerozvinou všechna aromata.
ZnačkaHoffmann #ad
VýrobceHoffmann #ad
Výška3.94
Délka12.6
Hmotnost6.61
Šířka12.6
Číslo díluWSZD002
ModelkaHochrandpfanne 32 cm mit 2 Griffen