Top 10 Hängelampe chrom – Instalace závěsných svítidel

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Buchenbusch urban design

#ad

Závěsná lampa na jídelní stůl kuchyň obývací pokoj,, Buchenbusch urban design Lampa na beton dark edition 7,5 x 16 cm, šedá, stropní lampa s jedním světlem, LED závěsné svítidlo s textilním kabelem

#ad
Buchenbusch urban design #ad - Led stropní světlo: díky dodávanému led zářiči objímka gu10 poskytuje závěsná lampa rozptýlené a teplé bílé světlo bez hran světla a je kompatibilní také se všemi LED SmartHome.

Tak můžete lampu zcela jednoduše nastavit na výšku a přizpůsobit ji vašemu jídelnímu stolu nebo na kuchyňský ostrůvek. Hodí se pro jídelní stůl, kuchyňský pult nebo pracovní stůl. Montáž: díky nízké hmotnosti 0, 83 kg a stabilnímu stropnímu držáku lze závěsnou lampu jednoduše namontovat na strop a všude dobře vypadat.

Osvětlení: ať už v kuchyni, obývacím pokoji, jídelně nebo chodbě, stropní svítidlo vytváří všude útulnou a relaxační atmosféru. Textilní kabel: kabel je variabilní a individuálně nastavitelný s délkou 2 metry. Závěsné svítidlo: závěsné svítidlo je kulaté a jednoplamenné a osvětluje plochy cca 1 x 1 metr rovnoměrně světlý.
ZnačkaBuchenbusch urban design #ad
VýrobceBuchenbusch urban design #ad
Výška2.95
Délka6.3
Hmotnost1.83
Šířka2.95
Záruka3 roky záruka výrobce od data zakoupení (s výjimkou svítidel).

2. Kartell

#ad

Závěsné lampy, Kartell è, bílé stropní barvy

#ad
Kartell #ad - Design: ferruccio Laviani, 2005. Velikost: 13, 5 × 14, 5 × 20 ÷ 220 cm. Ip20; 220 – 240 v; e14 2700 °c. 1 žárovka e14 5w LED. Stropní růže: chrome steel; stínidlo: polykarbonát transparentní nebo s rozměry.
ZnačkaKartell #ad
VýrobceKartell #ad
Výška5.71
Délka5.31
Hmotnost1.1
Šířka5.31
Číslo dílu09040Q7
ModelkaG9040Q7
ZárukaDalší informace naleznete v části "Všeobecné obchodní podmínky" na naší stránce nápovědy.

3. LynPon

#ad

LynPon Lustr Sputnik Gold 8 G9 Svítidlo Stmívatelné závěsné svítidlo Mosaz Ohňostroj Pampeliška Křišťál Nordic lampa Stropní svítidlo pro obývací pokoj Ložnici..

#ad
LynPon #ad - A má nastavitelnou délku cca 127 cm, což znamená, že můžete nastavit výšku od 40 cm do 167 cm. Tento chromový lustr je předem propojený, montáž můžete rychle a snadno dokončit! Všechny zásuvky a kabely tohoto křišťálového lustru jsou certifikovány CE, aby byl váš domov v bezpečí.

Snadná instalace závěsné svítidlo obsahuje všechny díly a podrobný návod. Materiál tento moderní zlatý lustr se skládá z kvalitního křišťálu K9 a pochromovaného kovu. Stmívatelné podpora pro patice g9, které jsou kompatibilní s wolframem, halogenovými žárovkami, LED žárovky nejsou součástí dodávky Pokud potřebujete stmívací funkci, použijte je prosím se stmívatelnou žárovkou a stmívačem.

Použití starry diamond design nabízí nádherný a luxusní vizuální požitek, kavárnu, chodbu, ložnici, perfektní závěsná svítidla pro obývací pokoj, kuchyň, bary atd. Nastavitelná výška velikost š × v: 40 cm × 40 cm. Moderní, elegantní a luxusní styl a design ohňostroj je ideální pro dekoraci vašeho domova.
ZnačkaLynPon #ad
Výška55
Délka15.74
Hmotnost4.41
Šířka15.74

4. Phansthy

#ad

Phansthy Vnitřní moderní stropní půlkruh s kovovým stínidlem závěsné svítidlo závěsné svítidlo vintage závěsné svítidlo závěsné svítidlo závěsné svítidlo loft závěsné svítidlo ve venkovském stylu

#ad
Phansthy #ad - 4 cm; kovová deka růžová, patice e27, 220 v, 40 wattů maximální. 4. 2. Záruka: 12měsíční záruka bez starostí a 24hodinový přátelský zákaznický servis. Dodání z německa, trvá pouze 2–3 pracovní dny.

Nástěnné svítidlo se nejlépe hodí do kuchyně / baru / ložnice / jídelny / kavárny / klubu.5. Určitě vám pomůžeme a poskytneme vám uspokojivé řešení. 1. Praktický průvodce ve vašem každodenním životě – klasický tvar, malý v ceně, ale má velký účinek. Velikost jako na obrázku. Lampa je vybavena otočným spínačem, zapíná a vypíná lampu tak, že se spínač otáčí ve směru hodinových ručiček.

Série svítidel je v klasickém retro designu s přepracovanou technologií. Průměr: 22, vintage průmyslový styl světla z čirého skla, průměr: 12 cm. 3. Máte-li jakékoli dotazy nebo problémy, můžete nám o tom sdělit e-mailem. 100% nový, 5 cm; výška: 22.
ZnačkaPhansthy #ad
VýrobcePhansthy #ad
Výška3.94
Délka8.86
Hmotnost2.23
Šířka8.86
Číslo díluFZDE038-B

5. Jago

#ad

Pro jídelny, černozlaté – stropní svítidlo, Ø 30 cm, E27, ložnice, závěsná, obývací pokoj, kuchyň, železo, v industriálním vintage designu, závěsné svítidlo, Jago® Závěsné svítidlo sada 2 ks – LED

#ad
Jago #ad - 60 w nebo led žárovka, která není součástí dodávky. Vlastnosti produktu: závěsné svítidlo má průměr 30 cm, výšku 15 cm a 1 m dlouhý kabel.

Charmant: Černé závěsné lampy se zlatou vnitřní stranou dodají vaší kuchyni a jídelně, baru, restauraci nebo kavárně nádech elegance. Jednoduchá montáž: návod k obsluze obsahuje jasné pokyny pro rychlou montáž závěsného světla. OstatnÍ specifikace: naše elegantní závěsné svítidlo je vyrobeno ze železa a vyžaduje standardní žárovku E27 max. Vintage: naše sada závěsných svítidel se skládá ze dvou půlkruhových lamp v žádaném retro designu.
ZnačkaJago #ad
VýrobceFF Europe #ad
Výška45.28
Délka11.81
Hmotnost3.2
Šířka11.81
Číslo dílu1
ModelkaPNDLT01

6. Buchenbusch urban design

#ad

Buchenbusch urban design Závěsné svítidlo s jedním plamenem light edition 7,5 x 16 cm, závěsné svítidlo obývací pokoj s textilním kabelem bavlna

#ad
Buchenbusch urban design #ad - Závěsné svítidlo: závěsné svítidlo je kulaté a jednoplamenné a osvětluje plochy cca 1 x 1 metr rovnoměrně světlý. Osvětlení: ať už v kuchyni, obývacím pokoji, jídelně nebo chodbě, stropní svítidlo vytváří všude útulnou a relaxační atmosféru.

Textilní kabel: kabel je variabilní a individuálně nastavitelný s délkou 2 metry. Hodí se pro jídelní stůl, kuchyňský pult nebo pracovní stůl. Montáž: díky nízké hmotnosti 0, 83 kg a stropní kolejnici lze závěsnou lampu jednoduše namontovat na strop a všude dobře vypadat.

Tak můžete lampu zcela jednoduše nastavit na výšku a přizpůsobit ji vašemu jídelnímu stolu nebo na kuchyňský ostrůvek. Led stropní světlo: díky dodávanému led zářiči objímka gu10 poskytuje závěsná lampa rozptýlené a teplé bílé světlo bez hran světla a je kompatibilní také se všemi LED SmartHome.
ZnačkaBuchenbusch urban design #ad
VýrobceBuchenbusch urban design #ad
Výška6.3
Délka2.95
Hmotnost1.83
Šířka2.95
Číslo díluBBUD
Záruka3 roky záruka výrobce od data zakoupení (s výjimkou svítidel).

7. RL LIVE YOUR LIGHT

#ad

50 x 50 x 150 cm, Chrom, Reality Leuchten R30214017 Butterfly A++ to E, G9, 28 watts, závěsné svítidlo, akryl

#ad
RL LIVE YOUR LIGHT #ad - K lampě je přiložena sada akrylových motýlů v bílé barvě a vždy 6 akrylových motýlů v barvě zelená/fialová/chromovaná pro individuální přizpůsobení svítidla. 28 w. Svítidlo exkluzivní osvětlovací prostředek. Rovky nejsou součástí dodávky. Svítidlo má průměr 50 cm při celkové výšce 150 cm. Závěsné svítidlo butterfly v kovu chrom 4 žárovky. Doporučený světelný zdroj 4x G9 max.
ZnačkaRL LIVE YOUR LIGHT #ad
VýrobceReality Leuchten #ad
Výška59.06
Délka19.69
Hmotnost4.94
Šířka19.69
Číslo díluR30214017 Butterfly
ModelkaR30214017 Butterfly

8. Phansthy

#ad

Phansthy 3 plameny čiré skleněné zvonky retro design moderní závěsné svítidlo závěsné svítidlo vintage závěsné svítidlo závěsné svítidlo loft závěsné svítidlo ve venkovském stylu barva chrom

#ad
Phansthy #ad - Průměr: 14, průměr: 12 cm. Velikost jako na obrázku. Lampu můžete také otočit pro montáž na šikmou střechu. Záruka: 12měsíční záruka bez starostí a 24hodinový přátelský zákaznický servis.

Určitě vám pomůžeme a poskytneme vám uspokojivé řešení. Série svítidel se ukazuje v klasickém retro designu s přepracovanou technikou. Praktický společník ve vašem každodenním životě – klasický tvar, malý v ceně, ale velký efekt. Lampa je vybavena otočným spínačem, zapíná a vypíná lampu, ve kterém se spínač otáčí ve směru hodinových ručiček.

Jakékoliv dotazy nebo problémy, můžete nám to sdělit e-mailem. 100% nový, vintage průmyslový styl světla z čirého skla, 5 cm; výška: 25 cm; kovová deka růžová, 220 v, patice E27, 40 wattů maximálně. Nástěnné svítidlo se nejlépe hodí do kuchyně / baru / jídelny / kavárny / ložnice / klubu. Otočit o 90 stupňů. Lampa se nechá otáčet o min.
ZnačkaPhansthy #ad
VýrobcePhansthy #ad
Výška3.94
Délka8.86
Šířka8.86
Číslo díluFZDE059-A

9. Pureday

#ad

Závěsná lampa, stropní osvětlení, lampa do obývacího pokoje ložnice, se skleněnými krystaly, z kovu a skla, Pureday Stropní lampa Grate, cca Š 80 x H 31 x V 120 cm, stříbrná barva

#ad
Pureday #ad - Stylový design: filigránský design stínidla optimálně zvýrazňuje skleněné krystaly uvnitř a dělá ze svítidla skutečný poutač pozornosti v každém zařízení.

Snadná instalace: stropní svítidlo se dodává kompletně smontované a lze ji bez velkého úsilí a času uvést do provozu na osvětlení nad jídelním stolem. Skvělá dekorace: stropní svítidlo se skleněnými krystaly uvnitř zajišťuje fascinující lom světla a vytváří příjemnou atmosféru v každém prostoru. Rozměry: s velikostí cca Š 80 × h 31 × v 120 cm, lampa upoutá pozornost a je ideální jako lampa do obývacího pokoje, ložnice a jídelny. Svítidlo: stropní svítidlo potřebuje 2 x žárovky e27 s maximálním výkonem vždy 60 W. Ty nejsou součástí dodávky.
ZnačkaPureday #ad
VýrobcePureday #ad
Hmotnost9.48
Číslo díluSH012-2oval

10. Phansthy

#ad

Phansthy 2 kusy vnitřní moderní stropní půlkruh s kovovým stínidlem závěsné svítidlo závěsné svítidlo vintage závěsné svítidlo závěsné svítidlo loft závěsné svítidlo ve venkovském stylu čirý lak

#ad
Phansthy #ad - Dodání prostřednictvím dhl trvá pouze 2–3 pracovní dny. 4. Rovky nejsou součástí dodávky. Nástěnné svítidlo se nejlépe hodí do kuchyně / jídelny / kavárny / ložnice / baru / klubu. Určitě vám pomůžeme a poskytneme vám uspokojivé řešení.

3. Série svítidel je v klasickém retro designu s přepracovanou technologií. 100% nový, vintage průmyslový styl světla z čirého skla, patice e27, 40 wattů maximální.55. Průměr: 22, 220 v, 5 cm; výška: 22. Máte-li jakékoli dotazy nebo problémy, můžete nám o tom sdělit e-mailem. Lampu můžete také otočit pro montáž na šikmou střechu. Praktický průvodce ve vašem každodenním životě – klasický tvar, malý v ceně, ale má velký účinek.

Lampa se nechá otáčet o min. 4 cm; kovová deka růžová, průměr: 12 cm. 1. Lampa je vybavena otočným spínačem, zapíná a vypíná lampu, ve kterém se spínač otáčí ve směru hodinových ručiček. Otočit o 90 stupňů. Záruka: 12měsíční záruka bez starostí a 24hodinový přátelský zákaznický servis.
ZnačkaPhansthy #ad
VýrobcePhansthy #ad
Výška3.94
Délka8.86
Šířka8.86
Číslo díluFZDE038-D2