Top 10 Gestell Federwiege Baby – Stojany pro visutá lůžka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Malara Federwiege

#ad

Stabilní a trvanlivý rám speciálně pro zavěšení kolébky., Stojan na dětskou houpací síť Malara s pružinou pro dětskou houpací síť

#ad
Malara Federwiege #ad - Nohy pružinové konstrukce jsou navíc protiskluzové a poskytují 100% ochranu. Můžete ho postavit kdekoliv ve svém domě, můžete ho tam postavit. Pokud chcete sedět v hale, můžete ho tam postavit. Vlastnosti našeho závěsného rámu pro houpací síť zajišťují bezproblémový montážní proces.

Objevte perfektní kombinaci kvality a spolehlivosti v našem rámu na pružiny. Tento produkt je přenosný. Pokud jej nepoužíváte, můžete jej díky inteligentnímu prostorově úspornému designu snadno složit a uložit do rohu, abyste maximalizovali svůj obytný prostor. Nikdy se nepřeklopí a nabízí vašemu dítěti bezpečné prostředí, ve kterém si může vychutnat jemné kmitání pružin ve své dětské houpací síti. Konstrukce konstrukce dětské kolébky klade důraz na stabilitu a spolehlivost, aby byla zajištěna maximální bezpečnost pro vaše dítě.

Pokud chcete se svým dítětem sedět na terase, který zapadne do každého prostorového designu nebo exteriéru. S tímto stojanem mohou rodiče svým dětem jednoduše nabídnout uklidňující a uvolňující prostředí. Sestavíte ho obratem ruky a můžete se soustředit na blaho svého dítěte a každodenní úkoly. Nabízíme také vysoce kvalitní pružinové kolébky. Zastavte se v našem obchodě.
ZnačkaMalara Federwiege #ad
VýrobceMalara Federwiege #ad
Výška80.71
Délka41.34
Šířka41.34
Číslo díluMal003
ModelkaMal003

2. RELAX4LIFE

#ad

Konstrukce závěsného křesla nosnost až 150 kg, výškově nastavitelná, závěsný stojan na sedadlo s lakovanými železnými trubkami, stojan na závěsné, RELAX4LIFE Kovová konstrukce na závěsné křeslo

#ad
RELAX4LIFE #ad - Mnohostranně použitelné tuto konstrukci lze bez problémů použít s nejrůznějšími houpacími sítěmi, např. Na pláži, na balkóně, houpačkami a závěsnými křesly. Jednoduchá montáž a čištění veškeré potřebné díly příslušenství jsou součástí dodávky, díky jasnému návodu můžete stojan snadno postavit během krátké doby v několika krocích – přitom se konstrukce velmi snadno udržuje.

Výškově nastavitelná výška konstrukce jednoduše individuálně nastavitelná pomocí otočných knoflíků, takže ji mohou bez problémů používat i větší osoby. Robustní materiál konstrukce závěsného křesla je vyrobena z vysoce kvalitního železa, je opatřena černým práškovým nástřikem a přitom odpuzuje rzi a je odolná proti korozi, pro dlouhou životnost.

Konstrukce se přitom skvěle hodí i pro venkovní použití, na terase nebo na zahradě. Stabilní a bezpečný design stojan má konstrukci ve tvaru c, která zajišťuje optimální stabilitu. Lze jej přitom bez problémů otáčet o 360° a má přitom solidní karabinku z oceli.
ZnačkaRELAX4LIFE #ad
VýrobceRELAX4LIFE #ad
Výška0
Délka78.74
Hmotnost42.55
Šířka45.28

3. homewell

#ad

Ocelová trubka, Rám na závěsné křeslo, rám na závěsné křeslo, stojan na závěsné sedadlo, stabilní čtyři rohy, max. zatížení 120 kg – výška 214 cm, držák houpacího rámu s kovovou konstrukcí

#ad
homewell #ad - Včetně háčků: závěsný koš, závěsná jeskyně, volně stojící, dětská kolébka: jednoduše zavěsíte. Rychlá montáž: trubkovou konstrukci lze během několika minut namontovat a demontovat na jakýkoli pevný a rovný povrch, doba montáže činí cca 15 – 30 minut.

Stojan na závěsné křeslo v černé barvě, cca 18 kg. Uvnitř nebo venku. Díky stojanu na závěsné křeslo můžete kdykoli vyměnit. Hodí se všude: volně stojící závěsné křeslo do interiéru i exteriéru z oceli odolné proti povětrnostním vlivům na zahradu, terasu a obývací pokoj. Stojan na závěsné křeslo je cca 214 cm, výška kývání činí cca 195 cm: perfektní výška pro velká závěsná křesla do 155 cm.

S 214 × 113 × 110 cm je konstrukce závěsného křesla ideální na balkon. Nosnost až 120 kg. Stabilní stojan na sklápění: stabilní kovová konstrukce pro děti a dospělé: robustní upevnění pro závěsné sedadlo, koš nebo dětskou kolébku. Pro každou pevnou, rovnou podlahu – díky křížové noze drží sedátko bezpečně sedlo. Ale také pro dětský koš, dětskou houpačku a kolébku.
Značkahomewell #ad
Výrobcehomewell #ad
Výška0.99
Délka44.49
Hmotnost37.48
Šířka43.31
Číslo díluB2
ModelkaA2

4. COSTWAY

#ad

Stojan na zavěšení 150 kg, kov, COSTWAY Konstrukce závěsného křesla, zatížitelnost, rám na závěsné křeslo, výškově nastavitelný rám M, stojan na závěsné křeslo

#ad
COSTWAY #ad - Mnohostranně použitelný je skvělým doplňkem pro váš domov a může se skvěle hodit do ložnice, na terase, na zahradě atd. Protože je tak lehký, lze jej bez námahy přenášet. Materiál s dlouhou životností a robustní struktura díky ocelovému rámu s práškovým nástřikem je stojan velmi robustní a má dlouhou životnost, kromě toho může nosit až 150 kg.

Díky bezpečnostnímu háčku je kromě toho spolehlivě použitelný. Jednoduchá montáž a demontáž veškeré příslušenství a návod jsou součástí dodávky, díky čemuž se montáž během několika minut podaří. Díky praktické struktuře jej lze stejně rychle také opět rozložit a skladovat na místě.

Ideální pro nejrůznější závěsná křesla náš stojan se hodí pro nejrůznější druhy závěsných křesel. 9 nastavitelných výšeks aretovatelnými spoji lze nastavit výšku od 195 cm do 235 cm, čímž lze pokrýt nejrůznější potřeby. Kromě toho chrání jeho čtyři protiskluzové nohy podlahu před poškrábáním. Tak se dá ve volném čase uvolnit! .
ZnačkaCOSTWAY #ad
VýrobceCOSTWAY #ad
Číslo díluHängestuhlgestell

5. AMANKA

#ad

Závěsné sedadlo, AMANKA Dětská konstrukce na závěsné křeslo do 50 kg – 160 cm, závěsná konstrukce, závěsná konstrukce, stojan

#ad
AMANKA #ad - Konstrukce bez montáže na strop – s kovovým stojanem na závěsné křeslo si nemusíte dělat starosti s bezpečným upevněním. Minimální plocha – stabilní a odolné provedení – stojanová plocha pouze cca 100 x 80 cm.

Skládací stojan, ideální výška – stojan na závěsné židle je cca 160 cm velký: díky tomu budete mít své dítě vždy na očí! Závěsnou židli musíte jen zavěsit – a tvůj miláček má nové oblíbené místo. Balkón, terasa, dětský pokoj – uvnitř nebo venku: Perfektní pro houpačku opic, mini houpací síť a dětské závěsné sedadlo. Vnitřní & venkovní – volně stojící závěsné křeslo konstrukce z oceli odolné proti povětrnostním vlivům do 50 kg.

Závěsná konstrukce je volně stojící: Bez montáže na strop nebo stěnu. Stojan na závěsné křeslo v černé barvě – odolný proti povětrnostním vlivům – kovový rám pro každý pevný, rovný podklad. Rychlá montáž se zásuvným systémem – všechny díly se zasunou do sebe a bezpečně upevňují šrouby. Dětská konstrukce závěsného křesla, práškovaná ocelová trubka: Velikost cca 100 × 80 × 160 cm, trubky cca Ø 32 mm.
ZnačkaAMANKA #ad
VýrobceOmnideal #ad
Výška62.99
Délka39.37
Hmotnost15.43
Šířka31.5
Číslo dílu12769
Modelka12769

6. AMAZONAS

#ad

AMAZONAS Hippo, tvarově pěkná konstrukce pro dětské houpací sítě, dětská kolébka z FSC smrkového dřeva, 108 × 140 × 105 cm až 35 kg

#ad
AMAZONAS #ad - Zatížitelnost cca 35 kg / vlastní hmotnost cca 7, 0 kg. Vezměte prosím na vědomí, které byly již jednou sestaveny, že všechny naše dřevěné výrobky, jsou vyloučeny z vrácení. Max. Amazonas konstrukce pro dětské houpací sítě do 35 kg. Není vhodné pro zavěšení pružin nebo vážení peří! u tohoto produktu se jedná pouze o výrobek! Závěsné křeslo nebo závěsné rohože jsou zobrazeny pouze pro vizualizaci. Rozměry cca 108 x 140 x 105 cm. Materiál: dřevo: neošetřené smrkové dřevo, kování: nerezový pozinkovaný kov.
ZnačkaAMAZONAS #ad
VýrobceAmazonas #ad
Výška54.53
Délka1.97
Hmotnost1.26
Šířka42.13
Číslo díluAZ-4050200
ModelkaAZ-4050200
Záruka2 roky výrobce.

7. SCHMUSEWOLKE Bestes für Babys

#ad

SCHMUSEWOLKE Tipi rám pro dětskou kolébku – nosnost do 40 kg – trojnožkový rám bílý

#ad
SCHMUSEWOLKE Bestes für Babys #ad - Rychlá a bezpečná montáž. Bezpečně zatížitelná do 40 kg. Na doma, balkon a zahradu a na cesty. Konstrukce tipi v bílé barvě pro kolébku pružin SCHMUSEWolke. Rozměry Š x h x v: 150 cm x 150 cm x 224 cm. Vysoce kvalitní, stylový design. Obzvláště stabilní a stabilní.
ZnačkaSCHMUSEWOLKE Bestes für Babys #ad
VýrobceSCHMUSEWOLKE Bestes für Babys #ad
Výška88.19
Délka59.06
Šířka59.06
Číslo díluSW-90527-TG-1
ModelkaSW-90527-TG-1

8. G TALECO GEAR

#ad

Hängesessel Gestell, mit Gestell schwarz, für den Innen- Oder Außenbereich, Hängemattengestell, Hängematte Gestell, Max Belastung 150 kg

#ad
G TALECO GEAR #ad - Einfache montage: dieser hängemattengestell kann innerhalb weniger Minuten ohne Werkzeug zusammengebaut werden. Robust und langlebig: das a-gestell-design bietet stabile Böden und sichere Bedingungen. Unser hängesessel gestell besteht aus ca.

Wetterfest: der hängemattengestell ist für den Innen- und Außenbereich konzipiert und aus wetterbeständigem, pulverbeschichtetem Stahl, um Rost zu verhindern und eine dauerhafte Unterstützung zu gewährleisten. Gummikappen an den Enden des Rohres zum Schutz des Benutzers und des Bodens. Geeignet für mehrere orte: hängesessel gestell passt fast überall hin, leicht zu transportieren, Balkon und sogar Schlafzimmer. Und es ist abnehmbar, Garten, wie Terrasse, wo Sie möchten.

Der hängesessel gestell ist für den täglichen Gebrauch geeignet. So können sie mehr zeit damit verbringen, den Hängestuhl zu genießen. 3, 8 cm durchmesser stahlrohrgestellen, die bis zu 136 kg tragen können. Gute balance: die unterseite des hängematte gestell ist dreieckig, es gibt keine Möglichkeit, die untere Größe ist auch sorgfältig gestaltet, sehr stabil und sicher, herunterzufallen, was eine große Gewichtskapazität bis zu 330 Bls hat.
ZnačkaG TALECO GEAR #ad
VýrobceG TALECO GEAR #ad
Výška0
Délka51.97
Hmotnost18.56
Šířka3.54

9. AMANKA

#ad

Houpací křeslo, ocelová trubka, pro kolébku, kempinkové příslušenství, AMANKA Venkovní závěsné křeslo, rám 120 kg – 215 cm, kov, držák houpacího rámu, stojan na závěsné sedadlo

#ad
AMANKA #ad - Stabilní závěsný rám pro děti a dospělé: robustní držák pro závěsné sedadlo, závěsný koš nebo dětskou kolébku. S rozměry 110 × 110 × 215 cm je konstrukce závěsného křesla ideální na balkon. Pro každou pevnou, rovnou podlahu – díky křížové noze drží konstrukce pružinové kolébky bezpečně.

Včetně háčků – praktický rám pro závěsné křeslo a závěsné houpačky. Uvnitř nebo venku – díky stojanu na závěsné křeslo můžete kdykoli vyměnit. Stojan na závěsné křeslo v černé barvě, volně stojící, cca 18 kg. Postaveno v ručním otáčení – stojan pro závěsné křeslo se jednoduše zasune do sebe a bezpečně sešroubuje. Rám a noha lze rychle rozložit – konstrukci houpačky můžete prostorově úsporně uložit.

Nosnost až 120 kg – konstrukce závěsného křesla amanka je cca 215 cm, výška kývání činí cca 195 cm: perfektní výška pro závěsná křesla do 155 cm – ale také pro dětský koš, dětskou houpačku a kolébku. Vnitřní a venkovní prostory: hodí se kamkoliv – volně stojící závěsná židle konstrukce z oceli odolné proti povětrnostním vlivům na zahradu, terasu a dětský pokoj.
ZnačkaAMANKA #ad
VýrobceOmniDeal #ad
Výška0
Délka84.65
Hmotnost39.68
Šířka43.31

10. homewell

#ad

Výška 214 cm, kovová konstrukce, závěsné křeslo, černá, Rám na houpací síť, rám pro závěsné křeslo, max. zatížení 120 kg, stabilní čtyři rohy

#ad
homewell #ad - Ale také pro dětský koš, dětskou houpačku a kolébku. Pokud máte nějaké problémy, kontaktujte nás prosím a my je vyřešíme do 24 hodin. Včetně háčků: závěsný koš, závěsná jeskyně, dětská kolébka: jednoduše zavěsit. S rozměry 214 × 113 × 110 cm je rám závěsného křesla ideální na balkon.

Díky závěsnému stojanu můžete kdykoli vyměnit. Rychlá montáž: strukturu sestávající z trubek lze během několika minut namontovat a demontovat na jakýkoli pevný a rovný povrch, a doba montáže činí cca 15 – 30 minut. Hodí se všude: vnitřní i venkovní volně stojící závěsné křeslo konstrukce z oceli odolné proti povětrnostním vlivům pro zahradu, terasu a obývací pokoj. Pro každou pevnou, rovnou podlahu – díky křížové noze drží plovoucí sedadlo bezpečně.

Pokud se rám po montáži kývá, volně stojící, zda jsou šrouby pevně utaženy. Stojan na závěsné křeslo v černé, zkontrolujte, cca 18 kg. Stojánek na sklopení: stabilní kovová konstrukce pro děti a dospělé: robustní upevnění pro závěsné sedadlo, koš nebo kolébku pro miminka. Uvnitř nebo venku. Zatížitelný až 120 kg: stojan na závěsné křeslo je cca 214 cm velká, výška kmitání činí cca 195 cm: perfektní výška pro velká závěsná židle do 155 cm.
Značkahomewell #ad
Výrobcehomewell #ad
Výška84.25
Délka44.49
Hmotnost37.48
Šířka43.31