Top 10 Füller Extra feine Feder – Psychologie a poradenství

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Faber-Castell

#ad

Faber-Castell 140823 – plnicí pero Grip 2010, kokosové mléko, 1 kus, tloušťka EF

#ad
Faber-Castell #ad - Včetně standardní inkoustové kazety v barvě psaní modrá. Plnicí pero lze trvale používat pomocí konvertoru pístové nádrže, který je k dostání samostatně. S vysoce kvalitní měkkou rukojetí pro psaní bez únavy. Plnicí pero grip 2010 od faber-Castell je vybaveno psacím perem z ušlechtilé oceli. Vhodné pro praváky i leváky.
ZnačkaFaber-Castell #ad
VýrobceFaber-Castell #ad
Výška0.79
Délka5.51
Hmotnost0.04
Šířka0.79
Číslo dílu140823
Modelka140823
Záruka0 let

2. Lamy

#ad

Lamy Plnicí pero Safari, pero: F

#ad
Lamy #ad - Ocelová pružina, kovový klip. S velkoprostorovou inkoustovou bombičkou, T10 modrá. Z robustního plastu ABS. Připraveno pro převodník LAMY Z 28. Ergonomická rukojeť.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Výška1.18
Délka6.3
Hmotnost0.02
Šířka1.18
Číslo díluFBA_1203886
ModelkaF/P 17 F
Zárukabez záruky

3. Faber-Castell

#ad

Faber-Castell 140929 – plnicí pero Grip Edition, zlatá, pero EF

#ad
Faber-Castell #ad - Ka pružiny EF extra jemná. Plnicí pero s černým peřím z ušlechtilé oceli. Kombinace inkoustu a pera pro obzvlášť měkké a snadné psaní. Vhodné pro standardní kazety a běžné konvertory. S měkkou rukojetí.
ZnačkaFaber-Castell #ad
VýrobceFaber-Castell #ad
Výška6.1
Délka9.25
Hmotnost0.04
Šířka9.25
Číslo dílu140929
Modelka140929
Záruka0

4. Faber-Castell

#ad

Füller Grip Edition, 1 kus, šířka pružin EF, All Black, Faber-Castell 140962

#ad
Faber-Castell #ad - Erná pružina z ušlechtilé oceli s šířkou pružiny EF. Plnicí pero grip Edition v černé barvě. Včetně modré standardní inkoustové kazety a klipu z ušlechtilé oceli. Měkká rukojeť pro příjemný pocit při psaní. Plnicí pero je vhodné i pro běžné konvertory.
ZnačkaFaber-Castell #ad
VýrobceFaber-Castell #ad
Výška6.1
Délka9.25
Hmotnost0.01
Šířka9.25
Číslo dílu140962
Modelka140962
Záruka0 let záruka výrobce

5. erofa

#ad

Zatahovací černá pryskyřice inkoust pero s konvertorem sada psacího pera stříbrná verze s klipem, Plnicí pero Majohn A2 Press Extra jemné pero s krabičkou

#ad
erofa #ad - Můžete rychle psát. Pružina, jednoduchá a rychlá: na rozdíl od běžného designu nemá tato tužka žádné víčko. Lze zvolit další vynikající metody barvení: inkoust konvertor nebo kapátko lze použít k nanášení inkoustu, aby vyhovoval vašim různým potřebám.

Kombinace pryskyřice a kovu usnadňuje a poskytuje lepší zážitek z psaní. Hlaveň z polyhedrální pryskyřice, protiskluzová a krásná. Velmi vhodné pro každodenní psaní, 4 mm je hladké a průběžné, kanceláře, přednášky, poznámky, školy atd. Musíte jej pouze lehce stisknout jednou rukou a pružina se objeví, což vám ušetří námahu při šroubování a vytažení hrotu. Extra jemné pero 0, takže si užijete zábavu při psaní.
Značkaerofa #ad
Výrobceerofa #ad
Hmotnost0.05
Číslo dílu‎MJA2S-01

6. Abcsea

#ad

Abcsea Held 1303 Extra Feine Spitze Füllfederhalter Mit Stift Tasche, schwarz

#ad
Abcsea #ad - Verpackung: 1 x stift, 1 x Abcsea PU Ledertasche. Verwenden sie qualitativ hochwertige Komponenten, fühlen Sie sich wohl, feine Verarbeitung, um Qualität zu reflektieren. Pull cap design, einfach zu bedienen, schützen die Spitze. Pull-tinte, Tinte fließt reibungslos stabil. 038mm spitze, guter Schreibeffekt.
ZnačkaAbcsea #ad
VýrobceAbcsea #ad
Výška0.39
Délka6.1
Hmotnost0.04
Šířka0.2
Číslo díluAS65

7. Wordsworth & Black

#ad

Stříbrno-zlaté, kaligrafie, včetně 6 inkoustových kazet a pístového konvertoru, deníku, dárkové krabičky, Wordsworth & Black Sada plnicích per, extra jemné pero

#ad
Wordsworth & Black #ad - Vaše linie plynule a s konstantním tokem kloužou po stránce, tak i praváky. Plnicí pero nabízí vysokou přesnost a výjimečný komfort psaní pro každou příležitost spolu s nádherným designem. Tato sada plnicích per je ideální psací nástroj, která je vhodná jak pro leváky, aby nabízelo příjemnou hmotnost, ať už se jedná o poznámky ve vašem deníku nebo čmáranice na okraji stránky.

Všechny naše inkousty plnicího pera jsou testovány jak na rovnováhu, tak i na vytékání, aby byl zajištěn pohodlný a konstantní tok inkoustu. Luxusní pouzdro na tužky, skvělý dárek pro vás, že každé kaligrafické pero je dodáváno s inkoustovými náplněmi zdarma, rodinu nebo kohokoli jiného. Součástí dodávky je kompletní návod pro tvou sadu tužek Wordsworth & Black příp. Elegantní a krásné: nádherně vyvážený kovový design propůjčí vašemu všednímu dni nádech moderní třídy.

Nezapomeňte, abyste je mohli okamžitě použít. Objevte sadu plnicích per: obsahuje luxusní plnicí pero, 3 modré inkoustové kazety, 3 černé inkoustové kazety, pístový konvertor, vysoce kvalitní kožené pouzdro na tužky a luxusní dárkovou krabičku – připravené jako dárek. Vyjádřete se snadným psaním: navrženo tak, který si můžete vzít všude s sebou. Převzato přímo z naší kolekce erudite jsme zkombinovali hmotnost vysoce kvalitních kovů, které jsou perfektně vyvážené a vyvážené, abychom nabídli prvotřídní zážitek z psaní. Ne v německém jazyce.
ZnačkaWordsworth & Black #ad
VýrobceWordsworth & Black #ad
Výška5.43
Délka5.43
Hmotnost0.08
Šířka0.51
Číslo díluFPM-EFN
ModelkaFPM-EFN

8. Online

#ad

Udržitelný konvertor, ergonomická rukojeť, plnicí pero pro standardní inkoustové kazety, Lettering/Bullet Journal/kaligrafie, iridiové pero EF, ONLINE Plnicí pero Bakalář, transparentní plnivo

#ad
Online #ad - Plnicí pero lettering s průzračným průhledem! Ergonomické: rukojeť soft-touch je ergonomicky navržena pro uvolněný pocit při psaní. Držák plnicího pera: transparentní plnicí pero zaujme vysokou kvalitou a moderním designem.

Přitom může konvertor zůstat zabudovaný do plnicího pera! standardní kazety: vhodné kromě toho pro všechny běžné standardní inkoustové kazety a kombinované inkoustové kazety ONLINE. Také při trvalém používání nedochází k žádným křečím. Převaděč: pomocí transparentního inkoustového konvertoru lze inkoust natáhnout přímo ze skla jednoduchým otočným mechanismem. Je obzvlášť stabilní a má dlouhou životnost. Součástí dodávky je pružina v tloušťce linky EF extra jemná.
ZnačkaOnline #ad
VýrobceOnline #ad
Výška0.51
Délka5.2
Hmotnost0.03
Šířka0.63
Číslo dílu54116/3D
Modelka54116/3D
Záruka0 let

9. erofa

#ad

Erofa Majohn A1 Press Füllfederhalter, einziehbarer Füllfederhalter mit extra feiner Spitze aus mattschwarzem Metall und Konverter zum Schreiben

#ad
erofa #ad - Es können weitere hervorragende farbmethoden ausgewählt werden: Tintenkonverter oder Tropfer können verwendet werden, um Tinte aufzutragen, um Ihre unterschiedlichen Bedürfnisse zu erfüllen.

Sie können schnell schreiben. Sie müssen es nur leicht mit einer hand drücken, und die Feder wird erscheinen, was Ihnen die Mühe erspart, die Feder zu schrauben und herauszuziehen. Einfach und schnell herausdrückbare spitze: anders als das übliche design hat dieser Stift keine Kappe. Extra feine spitze 0, vorträge, damit sie den spaß am schreiben genießen können. Sehr gut geeignet für das tägliche Schreiben, Notizen, Büro, 4 mm ist glatt und durchgehend, Schule usw. Der schwarze metallmatte Stiftschaft wird mit dem cleveren vorderen funktionalen Stiftclip kombiniert, um Ihnen ein komfortableres Schreiberlebnis zu bieten.
Značkaerofa #ad
Výrobceerofa #ad
Hmotnost0.07
Číslo díluMNA1-01EF

10. Asvine

#ad

Iridium Extra feine Feder Klassischer Stift, Hongdian N7 Blue Peacock Resin Kolbenfüllhalter, glattes Schreiben Stift mit Metallbox

#ad
Asvine #ad - Wir werden unser bestes versuchen, um alle Probleme mit Ihnen zu lösen. Sie können es mit jeder abgefüllten Tinte füllen. Die feder ist mit dem Muster des Tempels des Himmels in Peking geschnitzt, einzigartig und charmant. Entworfen als füllfederhalter für Links- und Rechtshänder.

Transparenter tintentank, dann hochziehen, schrauben Sie den Kolbenknopf ein paar Umdrehungen ab, große Kapazität spart Ihre wertvolle Zeit. Perfektes schreiberlebnis: extra feine feder und toller Griffbereich garantieren ein angenehmes Schreiberlebnis. Dies wird ihr bestes Schreibwerkzeug zu verschiedenen Anlässen sein. Ein tolles geschenk - ein außergewöhnliches geschäftsgeschenk für Kunden oder Kollegen. Die kappe wurde mit 24 Karat vergoldetem Pfauenmuster graviert.

Einfach die endkappe aufdrehen, tinte ist gefüllt. Bestellen sie mit Vertrauen und genießen Sie ein wunderbares Leben! Einfaches befÜllen - es ist kolbenfüllung. Balance und elegant - entwickelt, um gut ausbalanciert zu sein, besteht es aus hochwertigem Harz. Um den stift länger zu verwenden, damit die Tinte vom Schaft zur Feder fließen kann. Ideal für abschlussfeiern, Geburtstage, Jahrestag, Vatertag und Weihnachten.
ZnačkaAsvine #ad
VýrobceAsvine #ad
Hmotnost0.08
Číslo díluTSTP961XVB