Top 10 Blumenstrauß Versenden Valentinstag – Kytice

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ROSEMARIE SCHULZ Heidelberg

#ad

ROSEMARIE SCHULZ Heidelberg Infinity box na růže, tmavě červená – 3 Infinity růže průměr 15 cm – posílat kytici Burgundy, Medium, bílý kulatý konzervované květiny

#ad
ROSEMARIE SCHULZ Heidelberg #ad - Kulatá krabička s růžemi se saténovou stuhou, narozeninám, 3 věčné růže a parfémovaná vůní růží. Ať už jako dárek ke dni žen, poděkování nebo ke dni matek, tato kytice růží je nejlepším způsobem, jak milému člověku udělat zvláštní květinový dárek.

Tmavě zelené lesklé listy břečťanu orámují dlouhotrvající infinity růže v Burgundsku, které kvetou 3 roky, aniž by vadly. Box na růže infinity má výšku cca 10 cm a průměr cca 15 cm, hmotnost činí cca 140 g. Růže jsou trvale upevněny v krabici a nelze je vyjmout z krabice. Zelený břečťan a konzervované růže jsou přírodní květiny a rostliny, které díky konzervačnímu postupu s glycerinem a barvivy dlouho kvetou.

Vedle této krabičky s růžemi infinity vyrábíme v heidelbergu personalizované dárky pro přítelkyni a matku se konzervovanými květinami pro příležitosti jako Vánoce, den žen, den svatého Valentýna, Den matek, Velikonoce, svatba a zasnoubení. Průměr konzervovaných růží 5-6 cm.
ZnačkaROSEMARIE SCHULZ Heidelberg #ad
VýrobceRosemarie Schulz GmbH #ad
Výška3.94
Délka4.33
Šířka4.33
Číslo díluBox-WR-3-BX
ModelkaBox-WR-3-BX

2. ROSEMARIE SCHULZ Heidelberg

#ad

Bílo-červená, vše láska k narozeninám – květinový box s nekonečnými růžemi vydrží 3 roky – narozeninový dárek pro přítelkyni vše láska k narozeninám, ROSEMARIE SCHULZ Heidelberg Infinity Box na růže

#ad
ROSEMARIE SCHULZ Heidelberg #ad - Nfinity krabička na růže se zlatým gravírováním "vše láska k narozeninám" na červené saténové stuhě a 4 konzervované červené růže, perfektně se hodí jako dárek k narozeninám pro nejlepší přítelkyni nebo jako dárek k narozeninám mamince.

Box na růže má výšku, šířku a délku 8, 5 cm. Krabička na květiny nesmí stát na slunci a nesmí být napojena. Vedle této krabičky s růžemi infinity jako narozeninový dárek pro ženy, den svatého valentýna, Den matek, vyrábíme zde v heidelbergu personalizované dámské dárky se konzervovanými květinami pro každou příležitost, Velikonoce, den žen, jako jsou Vánoce, svatba a zasnoubení. Exkluzivní červené růže, které vydrží až 3 roky.

Květiny, pravá růže, konzervovaná růže je kvalitní, které nevadnou, která byla ručně sklizena a díky konzervačnímu postupu s glycerinem a barvivy vydrží věčně a která nekvetou. Barvy a rozměry se mohou případně mírně lišit, protože růže jsou přírodním produktem. Průměr konzervovaných růží 5-6 cm. Konzervované růže jsou trvale upevněny v krabici a nelze je vyjmout z krabice.
ZnačkaROSEMARIE SCHULZ Heidelberg #ad
VýrobceROSEMARIE SCHULZ® Heidelberg #ad
Výška3.35
Délka3.35
Šířka3.35
Číslo díluGeb-Flowerbox-ALZG-W-RO

3. Blume Ideal

#ad

200 barevných květů, rychlé zaslání květin, Kytice s 33 pestrými řasinkami Alstroemeria jako ideální květinový dárek, kvalita od květinářství, 7denní záruka čerstvosti

#ad
Blume Ideal #ad - S návodem na péči a čerstvou květinou pro dlouhou radost. Pičková kvalita pohodlně k přijímači k domovním dveřím. Všechny řezané květiny proto zasíláme s naší geniální 7denní zárukou čerstvosti. Průměr 50 cm a 7 – 11 květů na každé Alstroemeria je zaručeno.

ExotickÉ kvĚty krÁsnÉ krÁty – naše 33 alstroemeria, které jsou známé také pod názvem alstroemeria, jsou barevné exotické květiny z Jižní Ameriky, které se obzvláště dobře hodí jako květinový dárek a vždy na sebe upoutají pozornost. Odeslání květin – kytici s 33 inkousty zasíláme ve speciálním přepravním kartonu s přívodem vody přes sáček s čerstvostí. Tak budou krásné krásy ještě dlouho nádherně živě zářit.

Prodyšnost barev – v mnoha nádherných vzorech a barvách můžete darovat našich 33 řas a až 200 květy zajistit skutečnou explozi barev. Jedinečný – naši profesionální květináři sestavili do nádherného aranžmá a můžete zaslat kytici s řasinkami a překvapit a nadchnout pestrými květinami pro všechny veselé příležitosti. Dokonalá svěžest – nádherných 33 řas nakupujeme přímo u zahradníka.
ZnačkaBlume Ideal #ad
VýrobceBlume Ideal #ad
Hmotnost3

4. Rosenbote

#ad

20 frézie a pistáciových větví, včetně blahopřání # narozeniny, barevné kytice květin, Pestrá kytice

#ad
Rosenbote #ad - Bezpečná doprava kytice: včetně zásobování vodou a živinami během přepravy. Tato pestrá kytice se skládá z 20 čerstvých, takže květy frézie mohou plně rozvinout svůj účinek.

Včetně blahopřání od Rosenbote. De viz popis produktu. Pravé voňavé frézie, čerstvé a obzvlášť dlouho vydrží. Frézie jsou nádherné květiny, voňavých, pestrých frézií a je spojena s pistácií a trávami. Zelená podporuje kytici decentně, protože mají svým květem velmi intenzivní barvu a navíc šíří intenzivní vůni. Při příjmu objednávky do 14 hodin a 9 hodin probíhá odeslání zpravidla ještě tentýž den.
ZnačkaRosenbote #ad
VýrobceRosenbote #ad
Výška9.84
Délka15.75
Hmotnost1.54
Šířka9.84

5. Rosenbote

#ad

Barevná kytice, 15 růží a gypsophyla, kytice v červené / bílé / růžové včetně přání # narozeniny

#ad
Rosenbote #ad - Květiny se zasílají ve stylovém kartonu pro zasílání květin tak, jak je vyobrazeno. Všechny výrobky zasíláme jako dárek. K narozeninám! # Čerstvé květiny. Ideální pro muže a ženy, matku a otce, přítele a přítelkyni, babičku a dědečka.

Ideální např. Dodávka květin probíhá včetně balíčku květinové výživy a návodu k péči o řezané květiny a blahopřání. Láskyplně ručně vázaná pestrá kytice s 15 růžemi, gypsophylem a různými střiženými zelenými sezóny. Dodávka probíhá včetně zásobování vodou a živinami během přepravy.

Květiny zasíláme se zárukou čerstvosti. Rosenbote - radost můžete darovat. Při přijetí vaší online objednávky do 14 hodin a 9 hodin se odeslání uskuteční zpravidla ještě tentýž den. Proto k tomu nepřikládáme žádnou fakturu ani dodací list. Rádi je potiskneme vaším individuálním textem na přání viz popis výrobku.
ZnačkaRosenbote #ad
VýrobceBlumenversand Rosenbote #ad
Výška9.84
Délka15.75
Hmotnost2.2
Šířka9.84
Číslo dílustrauss-5-5-5-kl-kiwi-rot-rosa

6. Rosenlieb

#ad

Krémová, matku babičku Vánoce Pico Bella černá, přítelkyni, Rosenlieb Box s růžemi Infinity trvanlivost 3 roky | Pravé konzervované květiny | Flowerbox včetně blahopřání | dárek pro ženu

#ad
Rosenlieb #ad - Chceš něco říct svým nejmilejším? naše truhlíky na květiny zasíláme včetně individuálního blahopřání. Naše květiny s dlouhou životností jsou vždy nesrovnatelně krásným dárkem pro: svatby, výročí, narozeniny, den matek, Valentýn. Pravé růže se konzervují pomocí speciálního postupu a zachovávají tak svou krásu po dobu 1–3 let. Naše krabičky s růžemi jsou pro vás vyráběny ručně a s láskou k detailu v Německu. Naše krabice na květiny se snadno udržuje. Zcela bez vody kvetou trvanlivé Infinity Flowers po celá léta.
ZnačkaRosenlieb #ad
VýrobceRosenlieb #ad

7. Dominik Blumen und Pflanzen

#ad

Dominik Blumen und Pflanzen, gerberou a třezalkou tečkovanou a blahopřáním "růže", Kytice "Pozdrav srdce" s růžemi

#ad
Dominik Blumen und Pflanzen #ad - Kytice o průměru asi 30 cm. Na všechny naše řezané květiny, kytice a rostliny se snadno zkážitelnými a snadno se zkáží, vám výrobce poskytuje dobrovolnou 7denní záruku na čerstvost.

Proto je možné, že kytice v natuře vypadá skutečně jinak, než je vyobrazena. Zasílá se ve speciální dárkové krabici s květinami, jak je vyobrazeno. Z tohoto důvodu nejsou vždy k dispozici všechny druhy květin v námi stanoveném standardu kvality. S podrobným návodem na péči a 1 sáčkem květinové výživy. Erstvá kytice ručně svázaná květinářství, se zárukou svěžesti 7 dnů. Včetně zásobování vodou během přepravy. Kytice se skládá z 1 červených růží, 1 gvojník, 1 trachelium, 2 červené berry, 1 třezalky tečkované, 2 bílých růží, 3 pistochia a 8 salal. Květiny jsou přírodní produkty. Dodávka včetně blahopřání.
ZnačkaDominik Blumen und Pflanzen #ad
VýrobceDominik Blumen und Pflanzen #ad
Výška7.87
Délka15.75
Šířka11.81
Číslo dílu755840
Modelka755840

8. Blumen-Senf

#ad

Kytice Barevný sen vč. blahopřání k odeslání květin

#ad
Blumen-Senf #ad - Pokud není k dispozici žádné datum dodání prostřednictvím zprávy, která přijme do 12 hodin odeslána ve stejný pracovní den a je 97% následující pracovní den příjemci.

Vč. Překvapte obzvlášť milého člověka touto snovou kyticí s nádhernými růžemi v okouzlující manžetě a ukažte vkusným způsobem, že na něj v tuto chvíli myslíte. Respektujte prosím uvedenou dodací lhůtu. Blahopřání zdarma. Pokud máte den dodání na přání, bude každá objednávka, zašlete nám prosím tuto zprávu přímo po nákupu. Po nákupu nám prosím pošlete zprávu prostřednictvím systému zpráv od Amazonu s textem na kartě a jakou kartu chcete mít.
ZnačkaBlumen-Senf #ad
VýrobceBlumen Senf #ad

9. Flora Trans

#ad

Kytice k narozeninám s blahopřáním zdarma, od firmy Flora Trans, květinová zásilka DODÁVKA 1-2 PRÁTY

#ad
Flora Trans #ad - Dodávka květin z provozovny pro floristy: bereme riziko, pokud při dodání poněkud nepříznivě běží např. Pozdrav zdarma: naše blahopřání zdarma je láskyplně ručně psáno a je zdarma přiloženo, pokud nám pošlete text s pohlednicí.

Zásobování květin: naše kytice mají zásobování vodou a bezpečné balení během přepravy díky speciálním přepravním kartonům na květiny. Servis: pro vaši spokojenost obdržíte zdarma přípravek pro udržení čerstvosti a návod k péči, abyste měli z kytice dlouho radost. Dodací lhůta. Erstvé květiny: díky dlouholeté spolupráci s našimi zahradníky a dodavateli můžeme zajistit trvalou kvalitu.
ZnačkaFlora Trans #ad
VýrobceFlora Trans #ad

10. Dominik Blumen und Pflanzen

#ad

Pestrý, Rapido květ kouzelný kytice

#ad
Dominik Blumen und Pflanzen #ad - Versand erfolgt in speziellem blumenversandkarton, wie abgebildet. Lieferung mit Grußkarte. Aus diesem grund sind nicht stets alle Blumenarten in dem von uns festgesetzten Qualitätsstandard verfügbar.

Strauß mit etwa 30 cm Durchmesser. Frischer blumenstrauß vom floristen handgebunden, mit 7 Tage Frischegarantie. Für alle unsere schnittblumen, blumensträuße und leicht verderblichen Pflanzen gewährt Ihnen der Hersteller eine freiwillige 7-Tage-Frischegarantie. Inklusive Wasserversorgung während des Transportes. Blumen sind naturprodukte. Darum ist es möglich, dass ein Blumenstrauß in Natura tatsächlich einmal anders aussieht, als er abgebildet ist. In diesem strauß sind 5 rosa rosen, 1 limonium, 3 pinkfarbene bartnelken, 3 rosa Veronika, 6 Pistochia, 2 rosa Lisianthus, 3 Aralienblätter und 3 Lederfarne. Mit ausführlicher Pflegeanleitung und 1 Beutel Blumennahrung.
ZnačkaDominik Blumen und Pflanzen #ad
VýrobceDominik Blumen und Pflanzen #ad
Výška7.87
Délka15.75
Šířka11.81
Číslo dílu755859
Modelka755859