Top 10 Bluesound Node X – Klienty pro streamování médií

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bluesound

#ad

Bluesound Node 2021 HiFi síťový přehrávač černý

#ad
Bluesound #ad - S airplay 2 můžete synchronizovaně přehrávat hudbu nebo podcasty bezdrátových stereo komponent v celém domě. Dvoupásmové wi-fi, gigabitový ethernet a podpora pro 2cestné bluetooth aptx hd bluetooth zajišťují nepřerušované přehrávání hudby.

S nejmodernějším procesorem quad-core 1, 8 ghz ARM Cortex A53 a 32-bit/384 khz Premium DAC Design. Konektivita hdmi earc, digitální, optické a analogové možnosti vstupu/výstupu, s kabelovými a bezdrátovými výstupy pro sluchátka a subwoofer. Vytvářejte a ovládejte bezproblémový systém Multiroom s intuitivní aplikací BluOS Controller český jazyk nelze zaručit.

Bluesound node otevírá svět streamování hudby hi-res a vícepokojového audio jako moderní doplněk ke stávajícímu Hi-Fi stereo zesilovači, AV přijímači nebo páru aktivních reproduktorů. Audio streamování s vysokým rozlišením s přístupem k internetovým rozhlasovým stanicím, cloudovým hudebním službám a vlastní místní hudební knihovně.
ZnačkaBluesound #ad
VýrobceOhrenschmaus #ad
Výška1.8
Délka5.7
Hmotnost2.78
Šířka8.7
Číslo díluN130UNV
ModelkaN130BLKUNV

2. Bluesound

#ad

Bluesound Node bezdrátový hudební streamer s vysokým rozlišením Multiroom – bílý

#ad
Bluesound #ad - S vysoce moderním čtyřjádrovým procesorem 1, 8 ghz ARM Cortex A53 a prémiovým designem DAC 32 bit/384 kHz. S airplay 2 můžete synchronizovaně přehrávat hudbu nebo podcasty bezdrátových stereo komponent v celém domě.

Audio streamování hi-res s přístupem k internetovým rozhlasovým stanicím, cloudovým hudebním službám a vlastní místní hudební knihovně. Bluesound node otevírá svět streamování hudby hi-res a vícepokojového audio jako moderní doplněk ke stávajícímu Hi-Fi stereo zesilovači, AV přijímači nebo páru aktivních reproduktorů. Dvoupásmové wi-fi, gigabitový ethernet a podpora pro 2cestné bluetooth aptx hd bluetooth zajišťují nepřerušované přehrávání hudby.

Vytvářejte a ovládejte bezproblémový vícepokojový systém s intuitivní aplikací BluOS Controller český jazyk nelze zaručit. Konektivita hdmi earc, digitální, optické a analogové možnosti vstupu/výstupu, s kabelovými a bezdrátovými výstupy pro sluchátka a subwoofer.
ZnačkaBluesound #ad
VýrobceBluesound #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost2.78
Šířka0
Číslo díluN130UNV
ModelkaN130WHTUNV

3. Bluesound

#ad

Bílý, Bluesound Node 2i Hi-Res hudební streamer

#ad
Bluesound #ad - Výška: 31, 8 cm. Instinktivní dotykové ovládání na přístroji. Přístup k internetovým rádiovým stanicím, cloudovým hudebním službám a vlastní místní hudební knihovně. Streamujte hudbu z více přehrávačů Bluesoundu v celém domě. Ka zboží: 18 cm. Ovládejte hudbu bezdrátově pomocí intuitivního ovladače pro iOS, Android, Kindle Fire a Windows & Mac OS X. Apple airplay 2 integration & QUALCOMM aptX HD Bluetooth.
ZnačkaBluesound #ad
VýrobceBluesound #ad
Výška12.51
Délka24.61
Šířka9.84
Číslo díluNODE 2i WHT
ModelkaNODE 2i WHT

4. Bluesound

#ad

Bluesound Powernode bezdrátový hudební streamovací zesilovač s vysokým rozlišením – černý

#ad
Bluesound #ad - S digitálními, propojením kabelových a bezdrátových sluchátek, optickými a analogovými vstupními možnostmi, výstupů subwooferu a bezdrátovým zvukem Dolby Surround. Dvoupásmové wi-fi, gigabitový ethernet a podpora pro 2cestné bluetooth aptX HD S AirPlay 2 můžete synchronně přehrávat hudbu nebo podcasty bezdrátových stereo komponent v celém domě.

Za kompaktním, minimalistickým exteriérem se skrývají 2 x 80 w oceněné hybridní digitální zesilovací technologie, prvotřídní DAC s vysokým rozlišením a přístup k nesčetným hudebním titulům jedním klepnutím v naší aplikaci BluOS Controller pro chytré přístroje a notebooky.

Vysoce moderní procesor quad-core 1, 8 ghz arm cortex a53 a 32-bit/384 kHz Premium DAC a HDMI ARC & eARC možnosti připojení. Bluesound powernode je hifi multiroom hudební zesilovač přidejte svůj oblíbený pár reproduktorů a streamujte Hi-Res obsah z internetových rozhlasových stanic, cloudových hudebních služeb nebo vlastních místních hudebních přehrávačů.
ZnačkaBluesound #ad
VýrobceBluesound #ad
Výška2.76
Délka8.66
Hmotnost6.98
Šířka7.48
Číslo díluN330UNV
ModelkaN330BLKUNV

5. Bluesound

#ad

Bluesound Node N130 + RC1 Remote Combo Bundle weiß

#ad
Bluesound #ad - Streamen sie musik zu mehreren Bluesound-Playern im ganzen Haus. Zugang zu internet-Radiosendern und Ihrer eigenen lokalen Musikbibliothek. Hdmi earc. Steuern sie musik drahtlos mit einer intuitiven Controller-App. Rc1 infrarot-Fernbedienung im Lieferumfang enthalten. Airplay 2 integration und 2-Wege-Bluetooth. Berührungsempfindliches Bedienfeld.
ZnačkaBluesound #ad
VýrobceLenbrook Industries #ad
ModelkaN130

6. Bluesound

#ad

černý, Bluesound Powernode Edge kompaktní bezdrátový hudební streamer s vysokým rozlišením

#ad
Bluesound #ad - S airplay 2 můžete přehrávat hudbu nebo podcasty bezdrátových stereo komponent v celém domě – vše synchronně. Streamujte obsah s vysokým rozlišením z internetových rozhlasových stanic, cloudových hudebních služeb nebo vlastních místních hudebních přehrávačů.

Powernode edge je perfektním vstupem do světa hi-fi streamování a spojuje streamovací zdroje, ovládání a zesílení na jednom místě. Intuitivní ovládání pomocí aplikace bluos controller a funkce učení IR dálkového ovládání – volitelné ovládání pomocí dálkového ovládání RC1. Optické a analogové digitální vstupy, výstup subwooferu a bezdrátový výstup Bluetooth pro sluchátka, Dolby Digital dekódování a možnost připojení HDMI eARC.

Dvoupásmové wi-fi, gigabitový ethernet a podpora obousměrného bluetooth aptX HD. 40 wattů na kanál s technologií přímého digitálního zesilovače, která zpracovává 24 bitů/192 kHz soubory a nejmodernějším čtyřjádrovým procesorem 1, 8 GHz ARM Cortex A53.
ZnačkaBluesound #ad
VýrobceBluesound #ad
Výška1.8
Délka7.6
Hmotnost3.02
Šířka8.7
Číslo díluN230
ModelkaN230BLKUNV
Záruka2 roky limitovaná záruka

7. EVERSOLO

#ad

XMOS316 DSD512 PCM768kHz/32Bit Bluetooth 5.0 aptX HD, All-in-One Verstärker und Netzwerk-Player, MQA Full Decode, Musikdienst, 15,2 cm 6 Zoll HD-Touchscreen, Eversolo DMP-A6 Streamers, exklusive App

#ad
EVERSOLO #ad - Audioeingang: Koaxial, Optisch und Koaxial. Xlr- und cinch-ausgänge sind mit aktiven Lautsprechern oder Endstufen zu verbinden. Einfache steuerung: basierend auf android 11, tief zugeschnittenes System. Musikdienste und streaming: der dmp- a6 enthält beliebte musikdienste wie tidal, hiresaudio usw.

Wiedergabe und decodierung von master-aufnahmen: fast alle ultra-high-sampling-master-Aufnahmeformate werden unterstützt, einschließlich Formate in CD-Qualität FLAC WAV, APE, DSD512 dsf/. Dff/. Iso/. Dst stereo/Multichannel und MQA usw. Lokale muisc-bibliothek: die eversolo music library bietet eine hervorragende lokale Musik-Amortisationsleistung und verbessert das Interesse der Benutzer an Musikverwaltung erheblich. Einfache steuerung über 15, 2 cm großen LCD-Farb-Touchscreen und exklusive mobile App für Android/iOS-Handys und Tablets.

Reichhaltiges audio-in/out: dmp-a6 nicht nur ein digitaler plattenspieler, typ-c und aptx hd bluetooth. Audio-ausgang hdmi, optisch, USB, sondern auch als Decoder. Eine breite palette von personalisierten dynamischen VU-Metern ist auf das interaktive Erlebnis von Audiophilen zugeschnitten. Wireless music streaming roon ready, Spotify Connect, TIDAL Connect, Qobuz, DLNA werden unterstützt. Sie können zahlreiche hochwertige Online-Musikdienste nutzen.
ZnačkaEVERSOLO #ad
VýrobceEversolo #ad
Výška3.54
Délka10.63
Šířka7.48
Číslo díluEversolo DMP-A6
ModelkaDMP-A6

8. Bluesound

#ad

Bluesound Powernode bezdrátový hudební streamovací zesilovač s vysokým rozlišením – bílý Bluesound

#ad
Bluesound #ad - Za kompaktním, minimalistickým exteriérem se skrývají 2 x 80 wattů oceněné hybriddigital zesilovací technologie, prvotřídní DAC s vysokým rozlišením a přístup k nesčetným hudebním skladeb, jedním klepnutím v naší aplikaci BluOS Controller pro chytré přístroje a notebooky.

S digitálními, propojením kabelových a bezdrátových sluchátek, optickými a analogovými vstupními možnostmi, výstupů subwooferu a bezdrátovým zvukem Dolby Surround. Dvoupásmové wi-fi, gigabitový ethernet a podpora pro 2cestné bluetooth aptX HD S AirPlay 2 můžete synchronně přehrávat hudbu nebo podcasty bezdrátových stereo komponent v celém domě.

Vysoce moderní procesor quad-core 18ghz arm cortex a53 a 32bit/384 khz Premium DAC a HDMI ARC & eARC konektivita. Bluesound powernode je hifi multiroom hudební zesilovač přidejte svůj oblíbený pár reproduktorů a streamujte Hi-Res obsah z internetových rozhlasových stanic, cloudových hudebních služeb nebo vlastních místních hudebních přehrávačů.
ZnačkaBluesound #ad
VýrobceBluesound #ad
Výška2.76
Délka8.66
Hmotnost7
Šířka7.48
Číslo díluN330UNV
ModelkaN330WHTUNV

9. Bluesound

#ad

Bluesound Powernode Edge kompaktní bezdrátový hudební streamer s vysokým rozlišením – bílý

#ad
Bluesound #ad - 40 wattů na kanál s technologií přímého digitálního zesilovače pro 24 bitů/192 kHz soubory a nejmodernějším čtyřjádrovým procesorem ARM Cortex A53 s 1, 8 GHz. Optické a analogové digitální vstupy, výstup subwooferu a bezdrátový výstup Bluetooth pro sluchátka, Dolby Digital dekódování a možnosti připojení HDMI eARC.

Intuitivní ovládání pomocí aplikace bluos controller a funkce učení IR dálkového ovládání – volitelné ovládání pomocí dálkového ovládání RC1. Dvoupásmové wi-fi, gigabitový ethernet a podpora obousměrného bluetooth aptX HD. S airplay 2 můžete přehrávat hudbu nebo podcasty bezdrátových stereo komponent v celém domě – vše synchronně.

Streamujte obsah s vysokým rozlišením z internetových rozhlasových stanic, cloudových hudebních služeb nebo vlastních místních hudebních přehrávačů. Powernode edge je perfektním vstupem do hifi "just add speakers" pro streamovací věk a spojuje streamovací zdroje, ovládání a zesílení v jednom zařízení.
ZnačkaBluesound #ad
VýrobceBluesound #ad
Výška1.8
Délka7.6
Hmotnost3.02
Šířka8.7
Číslo díluN230
ModelkaN230WHTUNV

10. Bluesound

#ad

Compatible with Alexa and Siri, Bluesound Powernode 2I Wireless Multi-Room Streaming High-Res Amplifier with HDMI, White

#ad
Bluesound #ad - Dolby-encoded content up to 5. He updated powered 2i is still a fully-certified apple airplay 2 endpoint, ready to stream any Audio content from your iOS or macOS device. This is blue sound signature sound – AUTHENTIC, understated power that can effortlessly drives your choice of speakers.

The 32bit/384khz dac has been selected specifically for its match with the power node's hybrid Digital amplifier. It also features aptX HD, bi-directional Bluetooth. Stream directly from your aptX hd-enabled device to your player at 24bit/48kHz quality. The powered 2i now features dolby digital support. 1 being played through the digital outputs of your TV can be decoded by the powered 2i via the optical or HDMI ARC inputs and will be down mixed to stereo.

While inputs and dac have been updated, the same 2x60w hybrid digital amplifier continues to be the centerpiece of the powered 2i feature set. Blue sound's acclaimed dac design continues to evolve on the powered 2i. The better match allows blue sound engineers to create better overall performance. The bluos app will let you know if a Dolby signal is playing.
ZnačkaBluesound #ad
VýrobceBluesound #ad
Výška2.75
Délka8.7
Hmotnost7.09
Šířka7.5
Číslo díluPowernode 2i V2
ModelkaPowernode 2i V2